Gelinliğimin geri verilmesi hakkında

Hanımlar anlaşmalı boşanıyoruz haftaya. Ziynet eşyalarımı istedim geri getirmiş. Sadece imza kaldı. Benim gelinliğim kayınvalidemin evinde asılı kalmıştı. Onu da avukatım vasıtasıyla adresime duvak, ayakkabı, gelin çiçeklerim, tacım, pullu kırmızı duvağım şeklinde göndermesini talep ettim. Tamam demiş. Annesi yollayacakmış. Gelinliği görünce üzülürsün dediler ama yine de onlarda kalsın istemedim. Sizce doğru mu düşünmüşüm
Al ve birine hediye et fakir vs sevap olur asla saklama evde

Kim 2. El gelinliği alır ki , bi de ben kendim tasarlamıştım onu
Hersey o kadar pahalı ki insanlar evlerini bile spottan ya da ikinci elciden düzüyor gerci birine bagislamak da iyi fikir
Benim facete takip.ettigim bir sayfa var orada bazen baskasindan aldigi elbise ya da gelinlik gibi seyleri kullanip tekrar koyabiliyorlar ilana. Ucretsiz veriliyor
Yani ihtiyaci olan birine vermek gayet mantıklı
Karsi tarafta kalacagina alın sonrasi sizin tasarrufunuzda
Hakkinizda hayirlisi olsun

Tavuk suyucum bu siteye yazdığım ilk konuya ilk yorumu sen yapmıştın , mücadelenin sonuna geldik hey gidi hey
İçindeki burukluğu hissedebiliyorum ama hiç üzülme. Emin ol bundan sonra çok daha güzel bir hayatın olacak.
Mücadeleyi de sen kazandın , ilerleyen zamanlarda farkedeceksin bunu :)

İçindeki burukluğu hissedebiliyorum ama hiç üzülme. Emin ol bundan sonra çok daha güzel bir hayatın olacak.
Mücadeleyi de sen kazandın , ilerleyen zamanlarda farkedeceksin bunu :)
Bana çok tuhaf geliyor , Şuan mesela alyansımı bile parmağımdan zorla alan adam bütün bilezikleri bana geri veriyor. Benden iyice nefret ediyordur 😄

Satıp parasinida bagislayabilirsiniz ihtiyacım var diye alıp kâr etme kafasındaki insanlara dikkat edin kızımın patenini satmaya kalktım birisi çok ihtiyacım var dedi çocuğuma lazım dedi.Ucretsiz verdim.Almis iki katına ilana koymuş.Ders oldu bana

Dava dilekçesinde ilk olarak yazmıştı bilezikleri düğün masrafları için sattık yazmıştı. Ama yalanmış. Satılmamış aynen duruyormuş hepsi. Yüzüklerim kolyelerim bileziklerim hepsini olduğu gibi getiriyor

Hanımlar anlaşmalı boşanıyoruz haftaya. Ziynet eşyalarımı istedim geri getirmiş. Sadece imza kaldı. Benim gelinliğim kayınvalidemin evinde asılı kalmıştı. Onu da avukatım vasıtasıyla adresime duvak, ayakkabı, gelin çiçeklerim, tacım, pullu kırmızı duvağım şeklinde göndermesini talep ettim. Tamam demiş. Annesi yollayacakmış. Gelinliği görünce üzülürsün dediler ama yine de onlarda kalsın istemedim. Sizce doğru mu düşünmüşüm
İyi yapmışsın üzülsen de al, sonrakine giydirirken hiç üzülmezler onlar.

X