Gelsin yavrularımız gariiiiii :)))))))

Meltem doğru söylüyor canım yeni evli değilsin ki ve ne kadar zorlama olabilir ki birde sen canın yanmadığını söylüyorsun zorlama olsa o an farkedersin zaten

evet canım yanmadı offf allahım yaaa.... Ama esım cok ılerı gıttı onu bılıyorum ama canım yanmadı

evettt.... Acık kırmızı yanı normal kırmızı akıntıyla beraber gelyo bacım.... O ıs olalı 2 sene oldu ya anam bı daha mı bozuldm tobe ya rabbım yaaaaaa oooffffffff

ama mümkün değil tatlım ya öyle olsa yani zar ilk gece tam yırtılmamış olsaydı 2 yıl içinde çoktaan yine kanama falan yapardı. bunun zorlamayla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum

ama mümkün değil tatlım ya öyle olsa yani zar ilk gece tam yırtılmamış olsaydı 2 yıl içinde çoktaan yine kanama falan yapardı. bunun zorlamayla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum

yok gız o coktan yırtıldı cocuk dusurdm ya ben o gece tam yırtılmamısta olsa yıne o cocukla gıttı yanı.... Allahım napcm ben yaa... Annemı aradım annemde bebek varsa ya cocuk dusuryosn dedı yada bılmyorum dıoo... Dedm daha gunume var ayın 9 u .... Dedı adetten sonra tutabılıo hemen doktora gıt ama benım herıf ortada yok ıste.... Dun gece adet olacakmı gıbı karnım hafıf agryodu sımdıde ole.. Ey allahım ya

yok gız o coktan yırtıldı cocuk dusurdm ya ben o gece tam yırtılmamısta olsa yıne o cocukla gıttı yanı.... Allahım napcm ben yaa... Annemı aradım annemde bebek varsa ya cocuk dusuryosn dedı yada bılmyorum dıoo... Dedm daha gunume var ayın 9 u .... Dedı adetten sonra tutabılıo hemen doktora gıt ama benım herıf ortada yok ıste.... Dun gece adet olacakmı gıbı karnım hafıf agryodu sımdıde ole.. Ey allahım ya

kuzum üzgünüm ama annenin dediği de bi ihtimal doğru olabilir ama tabi inşallah değildir kesinlikle doktora git eşine biraz abartılı söyle olmazsa çok ağrım var fln de ne bileyim götürsün yani yaaa aaaa

kuzum üzgünüm ama annenin dediği de bi ihtimal doğru olabilir ama tabi inşallah değildir kesinlikle doktora git eşine biraz abartılı söyle olmazsa çok ağrım var fln de ne bileyim götürsün yani yaaa aaaa

belki de bebş tutmuştur yerleşme kanaması falandır ya da düşük tehliken falan mı var öğrenin de öne göre dikkat edersiniz tatlım inşallah kötü bişey yoktur tabii

Az önce bende cinnet geciriyordum yapamadım bi türlü kocis nasıl davranıyor sana tatlım

Düzeldi canim cok saol. Aramız fena değil geçmişi konuşmuyoruz öyle işte birde kırmızılar bitse ama bitmeden ben okula donucem maalesef 1 ay tık olmayacak yani oda stres yapıyor sanki.bana öyle geldi.

bacılarım ıı geceler ayy ben su an cok korkuyorum ya ,,, solemesı ayıp ama bu gece ılıskıye gırdık malum yumurtlama gunum yahu nese o ıs bıttı aradan 1 saat gecti tuvalete GITTIm bide ne goreyim kan.... Ay cok koktu kizlar neden ble olduki.... Benim gibi olsn var mi....hayır zorlama falanda olmadı rahattım yanı hıc bole bısı olmamıstı ay cok korkyorum:KK43:

canım hiç korkma bir dr.git hemen...

canım sen küçükmüşsün ya ben 86 lıyım:KK9::KK9::KK9:

Kiz durum ona küçük denmez gariiii çıtır denir:KK52:[/QUOTE]

:KK9::KK9::KK9:he dimi....ee o zaman ben kart mı oluyom aşk olsun:KK19::KK19::KK19:

Biliyor canim yanimda yatıyor zaten ben ayrı yatsa kıyameti kopartir gider yanında yatarım. Yanaşsa bile ne fayda cisss kırmızı kart :) folik asit içiyorum hamilelik icin iceyim mi dedim oda iç dedi :KK66: herşey düzene girer inş. Sen ne yaptın kaç gün geçti?

Mrb kızlar az önce kırmızı kart yedim of of bu ay aşılama olacak yarın rapor cıkartmak için dr gidiyorum ilaç hariç 450tl ymisss kafayı siyiracam ilaçlarda 250tl manyağa bağladım

X