Gelsin yavrularımız gariiiiii :)))))))

kızlar selam,

bende nisan ayında yazmıştım size pkoluyum. doktorlar ilaç tedavisi ile ancak hamiş olabileceğimi söylemişlerdi. ve sadece nisan ayında serophene kullandım. başka herhangi bir ilaç vb. bi şey uygulamadım zaten yaşım daha genç olduğu için eşimle biraz dha düşünelim demiştik.bu arada 10 aylık evliyim ve hiç korunmadım..

neysee olay şudur geçtiğimiz hafta çarşamba her zamnki gbi adetim gecikti 8. günü idrar testi yaptım pozitifi çıktı nasıl sevindim anlatamam. fkat sabah kalktığmda regl olmuştm nasıl üzüldüm anlatamam. hemen özel bi hastaneye gidip kan testi yaptrdım bebiş orada da çıktı ama beta değeri 15'di :KK43: ertesi gün kanamam arttı tekrar doktora gittim tekrar kan tahlili yapıldı bu seferde 13'dü son olarak bu cumrtesi kasığımdaki aşırı ağrı anormal kanama sonucu tekrar test yapıldı ve sonuç son olarak 6...

Yani bebeğimi kaybettim.. :KK43: hayırlısı böyleymiş.. evet bu benim için çok üzücü bi durum ama bi yandan da şunu düşündüm pkoluyum ama ne ilaç ne başka bir yöntem olmadan da hamile kalabildim.. demek olmaz diye bir şey yok. rabbim ne zaman yazdıysan ne zaman hayırlı bulursa o zaman gönderecektir bize yavrularımızı

kızlar selam,

bende nisan ayında yazmıştım size pkoluyum. Doktorlar ilaç tedavisi ile ancak hamiş olabileceğimi söylemişlerdi. Ve sadece nisan ayında serophene kullandım. Başka herhangi bir ilaç vb. Bi şey uygulamadım zaten yaşım daha genç olduğu için eşimle biraz dha düşünelim demiştik.bu arada 10 aylık evliyim ve hiç korunmadım..

Neysee olay şudur geçtiğimiz hafta çarşamba her zamnki gbi adetim gecikti 8. Günü idrar testi yaptım pozitifi çıktı nasıl sevindim anlatamam. Fkat sabah kalktığmda regl olmuştm nasıl üzüldüm anlatamam. Hemen özel bi hastaneye gidip kan testi yaptrdım bebiş orada da çıktı ama beta değeri 15'di :KK43: ertesi gün kanamam arttı tekrar doktora gittim tekrar kan tahlili yapıldı bu seferde 13'dü son olarak bu cumrtesi kasığımdaki aşırı ağrı anormal kanama sonucu tekrar test yapıldı ve sonuç son olarak 6...

Yani bebeğimi kaybettim.. :KK43: hayırlısı böyleymiş.. Evet bu benim için çok üzücü bi durum ama bi yandan da şunu düşündüm pkoluyum ama ne ilaç ne başka bir yöntem olmadan da hamile kalabildim.. Demek olmaz diye bir şey yok. Rabbim ne zaman yazdıysan ne zaman hayırlı bulursa o zaman gönderecektir bize yavrularımızı
hiç bi zamamn ümütsizliğe kapilma arkadaşım bak bazı konuları aşmışşın ve kendini hemem toparlaya bilmişşin eminimki en kısa zamanda seninde bebişin sana gelecek kalbini temiz tut köü düşünme allahım ol der olur

hiç bi zamamn ümütsizliğe kapilma arkadaşım bak bazı konuları aşmışşın ve kendini hemem toparlaya bilmişşin eminimki en kısa zamanda seninde bebişin sana gelecek kalbini temiz tut köü düşünme allahım ol der olur

teşekkr ederim canım :KK43: bu ay ilaç tedavisine başlanacaktı yarın hatta doktora gitmem lazımdı ama eşimle aramız limonii ve doktora gitmek istemediğini söyledi. yani bebiş istemiyor artık sanırım.. moralim çok bozuk

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ... bende bir aydan beri bebek istiyorum...tabi bunun kolay olmadığını hem sizlerden hemde kendim bizzat gördüm...herşey yolundamı öğrenmek için doktora gittim rahim yolunda bişi çıktı derken prolaktin yüksekmiş falan daha başlamadan demoralize oldum birden...şimdi bunları halledip hamile kalmaya başlamam gerekiyor...Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah hepimiz kucağımıza sağlıklı bebişlerimizi alalım inşallah...

teşekkr ederim canım :KK43: bu ay ilaç tedavisine başlanacaktı yarın hatta doktora gitmem lazımdı ama eşimle aramız limonii ve doktora gitmek istemediğini söyledi. yani bebiş istemiyor artık sanırım.. moralim çok bozuk

sen merak etme gececek bu günler milletin çocuklarını falan görünce oda isticektir sende biraz tesvik et ama

Yavrum hoşgeldin ne var ne yok bebis var mi? Herkes dağıldı işte

aynen canım bende bayadır girmiorm eşim yasaklamıştı neredeyse 1 sene olacak :KK34:dahA ÇOK yeni hamileyim hayırlısıyla kucağıma alırım inşallah sen ne yaptn durumlar nasıl şrinle problemler vardı sanki yanlışmı hatırlıorm ?

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

Kızlar ben.doğum yaptım oğlum oldu 2 hafta önce. Kimse yok sanirim görünce heyecan yaptim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X