gen testi ve kanda pıhtılaşma çok acil

bende genetik ve pıhtılaşma testleri yaptırdım ama 2 ay oldu daha çıkmadı benimde 2 tüp bebek denememde düşükle sonuçlandı çok zor bi manevi huzursuzlukmuş allah tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:çok üzgünüm:

benim bugün adetin ikinci günü d.k hapına başlancak bu ay benim tedavi 1 ay önce başlıyo sonra lukrın bidahaki adetin 18. günu transfer olcak nerden baksan 1 buçuk ay var bu arada bu testleri yaptırmak istiyorum üniverste hastanesinde yaptırmıştın sen demi bu testlerin yapılması için bi şart aranıyormu mesela 3 kere mikro yapılcak diye sen kaç denemeden sonra yaptırdın bu testleri

canım benim 2 kez düşük oldu.üniversite hast.gittim durumumu anlattım dr.istediği testleri gösterdim bunları yaptırmak istiyorum diye,burası labaratuvar değil dedi ancak biz uygun görürsek yaparız dedi.önce beni muayene etti,ultrasyona aldı sonra testleri yazdı.biz emekli sandığı.benden 50 tl genetik test için 10 tl smir testi için aldı.diğer genetik testlerimide devlet hastanesinde yaptırdım ama ona ücret ödemedim.

arkadaşlar merhaba.
bende bu geneteik testleri yaptırmak istiyorum.Mümkünse hangi testleri yaptırdınız yazabilirmisiniz.
ayrı bunlar için özel bir gün varmı yani adet öncesi sonrası vs..
devlet hastanesişnde yada üniversite hastanesinde hangi bölüme gidip yazdırıyorsunuz.

pardon genetik değil pıhtılaşma testleri diyecektim. genetikleri yaoptırmıştım daha önce.

X