Genital bölgeyi sir ağda bantları ile almak?

Ben 2senedir agdalan aliyorim ve zor karar verdim korkarak cesqreti toplayarak evliyim ve rasiz edici buldu bazen esinde uzuyor sakada olsa cesareti toplayip uzun zamandir gittigim kuaforde aldim 1 2 3 4 derken alistim ve inceldi tuyler aslinda 1 seneyi zor buldi sira agdayla ve gizli aldim esimden oda anladi cunku bende bimdeki o elde olan aglar var epilasyon kuafordeki makima hepsi var ama nafile esime kendim aliyom dedim alistim sonra evde kendm aldim arada kuafor ben kavonaza kaynar su dolduruyom kapatiyom ve agdayi genital bolgeye gore ufak ifak kesiyom kavonozun caminada hemen kivam oluyor çıkış yere sur cek yonler onemli benim icin alt bolge daha kolay hoc kil kalmadi gibi tüy çıkıyor ama ust taraf zor azalttim ora aciyor canimi yakiyor ama jiletten kurtuldum sonun da :) insallah kurtulursin canım kadınların işi zor :)
kullandığınız ağdanın markası ne?

700 tl ye lazer mi olur şekerim , güvenilir mi ki
Baya kalabalik ve güvenilir yer kampanya baslatiyor arada böle genc yaali orta herkes geliyor senelerdir memenun kalan var sürekli gittigim yer bende heveslendim kuaförum normal de paket 600 dedi ama kampanya da tüm vücut

Merhabalar arkadaşlar, derdim aslında hepimizin derdi :kızgın: genital bölgemi hep jilet ile hem kolay hem de acısız diye aldım bunca yıl ama baktım ki baş edilmiyor hem çabuk üzüyor hem de çoğaldılar bölgesel olarakta. Sir ağda bantları ile almayi denedim aldığımda çok güzel elimde isittim sonra yapıştırdım almak istediğim bölgeye talimatlara uygun kıl çıkış yönünün tersine çektim falan ağda tenime yapıştı çoğu kez :KK43: acıyı geçtim tüyleri alsa canıma minnet. Pudra surdum nafile . Markadan dolayı mıdır yoksa bayat ürün mü çözemedim . Bu ağdalar pratik oluyor diye tercih ediyorum. Sir ağda tüpü aldım bir nebze iyi ama ona da bez al vs artı masraf. Bir de alt dudak kısmını nasıl alsam bilemedim kanatirim diye korkuyorum kızlar o_O bıçağa dönmek istemiyorum :KK200: ağda candır
normalde o bölgeye spatula ile ağda sürülür, elle çekilmelidir. kağıtla alan kuaförler de tercih edilmemelidir. kağıtla çekilmemesi gereken bölge.

X