hazır ağda bantlarıyla genital bölge temizliği?

ben senelerdir hazır bantlarla alıyorum hiçte sorun yasamadım cok kötü oldugunu söleyenler olmus sasırdım.agda bantlarını ortadan 2 ye kesiyorum öyle alıyorum ama ben emla da kullanıyorum agdadan bi saat öncesinde sürüyorum bu sayede canım da yanmıo.buarada avonun agda bantlarını kullanıyom

bende vivet aldım yok olmyorr.kalıyo orda öyle adeta tam iyi yapışmıyor.

Ben uzun zamandır depitak hassas ciltler için olan bantlarını kullanıyorum. Daha önce vivet kullanıyordum ama bir paketi çok kötü çıkmıştı sonra depitak ı denedim. Çok memnunum,değiştirmeyi de hiç düşünmüyorum. Keserek kullanıyorum ben de bikini bölgesi için.

Kızlar ya bende 5-6 yıldır jilet kullanıyorum ve kılların kalınlığını tahmin edebilirsiniz. Bir kez epilasyon aletiyle üstünden almaya başlayayım dedim yarısına kadar gelebildim inanılmaz acıdı. Veet hazır ağda bandı aldım. İlk kez ağda yapıcağım için çok korkuyorum. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mi? Reglim bitince hemen almak istiyorum cesaretim gelmişken. Bir yardımcı olun.:18::26:

yaa okudumda emla dediğiniz dedir cokmu cahil kaldım ben kim bilgi vericek bana ??
bende 1 yıldır hazır agda bantlarıyla alıyorum canım yana yana bu emla dnen sey acıtmıyo demek
nerden nasıl alabılırım ?

Kızlar ya bende 5-6 yıldır jilet kullanıyorum ve kılların kalınlığını tahmin edebilirsiniz. Bir kez epilasyon aletiyle üstünden almaya başlayayım dedim yarısına kadar gelebildim inanılmaz acıdı. Veet hazır ağda bandı aldım. İlk kez ağda yapıcağım için çok korkuyorum. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mi? Reglim bitince hemen almak istiyorum cesaretim gelmişken. Bir yardımcı olun.:18::26:

Canım ben de bi 10 yıldır falan hep jiletle aldım,bu sene gözümü karattım ve veetin bikini bölgesi için olanını kullandım,4 aydır onu kullanıyorum alıştım artık ,o kadar da fazla acımıyor.Üstelik ağdanın verdiği pürüzsüzlük hissi için kesinlikle değer.
Ben bikini bölgesi için olanları ikiye kesip kuallanıyorum,üzerinde elinizle ovuşturarak ısıtın yazıyor ama yetmiyor ,saç kurutma makinesi vasıtasıyla ısıtıyorum.15-20 dakikada bitiyor.Eğer çok acıyacağını düşünüyosan sen 4 e böl.Çok iyi alıyor.Ama veetin bacak için olan bantlarını beğenmedim.Onlar hiç almadı bacaklarımı

canım ben de bi 10 yıldır falan hep jiletle aldım,bu sene gözümü karattım ve veetin bikini bölgesi için olanını kullandım,4 aydır onu kullanıyorum alıştım artık ,o kadar da fazla acımıyor.üstelik ağdanın verdiği pürüzsüzlük hissi için kesinlikle değer.
Ben bikini bölgesi için olanları ikiye kesip kuallanıyorum,üzerinde elinizle ovuşturarak ısıtın yazıyor ama yetmiyor ,saç kurutma makinesi vasıtasıyla ısıtıyorum.15-20 dakikada bitiyor.eğer çok acıyacağını düşünüyosan sen 4 e böl.çok iyi alıyor.ama veetin bacak için olan bantlarını beğenmedim.onlar hiç almadı bacaklarımı

merhaba ben cok eskıden veetın bacak ıcın kullnmıstım hıc almamıstı artık guvenemıorm sankı cekıcem bos gelcek gıbı gelıyor. ılık agda kullanıorm ya 2 saat suruyo bnmı beceremıorm anlamadım okadar usenıyormkı onceden jılet kullandım hep evlenınce mecburen 6 7 aydır kullanıorm ama hhemen ckıo tuyler 2 haftada hmde uzun suruyor

Canım ben de bi 10 yıldır falan hep jiletle aldım,bu sene gözümü karattım ve veetin bikini bölgesi için olanını kullandım,4 aydır onu kullanıyorum alıştım artık ,o kadar da fazla acımıyor.Üstelik ağdanın verdiği pürüzsüzlük hissi için kesinlikle değer.
Ben bikini bölgesi için olanları ikiye kesip kuallanıyorum,üzerinde elinizle ovuşturarak ısıtın yazıyor ama yetmiyor ,saç kurutma makinesi vasıtasıyla ısıtıyorum.15-20 dakikada bitiyor.Eğer çok acıyacağını düşünüyosan sen 4 e böl.Çok iyi alıyor.Ama veetin bacak için olan bantlarını beğenmedim.Onlar hiç almadı bacaklarımı

Çok sağol canım bende 4e kesip kullanayım o zaman inş. becerebilirim.

ben de senelerdir annelerimizin kullandığı en eski çam sakızı ağdasıyla alıyorum.ilk yaptığında biraz acıyacaktır belki ama ağda bantlarını hiç tavsiye etmem kesin ve en güzel çözüm kendin yaptığın ağda :) ve öncelikle ağdayı sürmeden önce yapacağın bölgeye pudra uygularsan alımı kolay acısı da hafiflemiş olur

Genç kızlığımdan beri jilet kullandım evlendikten sonra bi kaç kere tüy dökücü krem kullandım aşırı hassas bi tene sahibim ağda kullanmak istiyorum ama bu konuda hiçbir fikrim yok :110:

X