Genital Güzelleştirme IMCAS Kongresinde

BektasKoyuAssos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2014
247
82
Bu sene, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi’ne Ekip Olarak Gittik

IMCAS bu sene 17. yılında, Fransa’nın başkenti Paris’te muhteşem bir organizasyona daha imza attı. Uluslar arası bilimsel bir platform olan ve estetik plastik cerrahi alanında farklı konuları deneyimleyebileceğiniz kongrede Estetik International ekibi olarak yer almaktan da mutluluk duyduk.

IMCAS Kongresi 29 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında, 80 ülkeden 6000’e yakın katılımcıya ev sahipliği yaptı. Op. Dr. Bülent Cihantimur isminin, geliştiğimiz tekniklerin kongrenin açılış ve kapanış sunumlarında yer alması bizleri çok fazla mutlu etti. Kongrede Estetik International laboratuarlarında geliştirilen Örümcek Ağı Estetiğini, Çarpık Bacak Estetiğini ve ödüllü Genital Güzelleştirme tekniklerini anlattım.

Ameliyatsız Estetik Yine bir numara

IMCAS Kongresine daha evvel Monaco’da Altın Bistüri ödülü aldığım ve “Estetik cerrahiye yeni bir bakış açısı kazandıran, geleceğin uygulaması” söylemine layık görülen Genital Güzelleştirme tekniğimle başladığım sunum, diğer tüm uluslar ası kongrelerde olduğu gibi çok dikkat çekti. Sunumumu yaptığım oturum salonundaki kalabalık ve katılımcıların dikkatli izleyişi, bugün bir kez daha doğru bir yolda ilerlediğimizin kanıtıdır. Sonraki gün sunumumda, isim ve patent hakkı şahsıma ait olan ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak, yüz, göğüs, karın, kol ve bacak gibi bölgelere uygulanabilen Örümcek Ağı Estetiği vardı. Kapanışta ise dünya tıp literatüründe soyadımla anılan Cihantimur Yağ Transfer sistemiyle uygulanan Çarpık Bacak Estetiği’ni anlattım. Katılımcılar klasik ameliyatlarının olası risklerini ortadan kaldıran, kesisiz ve son derece kısa bir sürede uygulanan avantajlarını dinlediler. Ayrıca, 2 farklı oturumda oturum başkanlık görevini de yerine getirdim.

Sunumlarda ve workshoplarda Estetik International

IMCAS kongre alanında aynı anda pek çok oturum gerçekleşiyor, eğitim veriliyor ve geniş fuar alanında ise, sektörel yeniliklerin nabzını tutabiliyordunuz. Estetik International Sağlık Grubu doktorlarımızdan Dr. Nihal Çalışkan Ergen kendi alanında ilgilendiği sunum ve eğitimlere katılırken, Dijital Pazarlama Müdürümüz Salih Budak ise, medikal ve sağlık sektörü üzerine yoğunlaştırılmış dijital pazarlama konularında mesleki sunum ve workshoplara katıldı.

Geliştirdiği tekniklerle, dünya çapında adından sıkça söz ettiren, Altın Bistüri ödüllü, Op. Dr. Bülent Cihantimur, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi ‘ndeki oturum başkanlığı ve sunumlarıyla Hürriyet Gazetesine haber oldu.
Imcas dr.b.jpg

Son düzenleme:
X