Gerçek aşk, gerçekten seven erkekler neredeler?

Selamlar,

Şu an yatağıma uzandım, sanki göğsümde bir öküz oturuyormuş hissiyle size yazıyorum.

Aktif bir hayatım var diyebiliriz. İşe gidiyorum, diğer yandan yl yaptığım için ara ara okula gidiyorum, dışarı çıkmayı da severim. Gelin görün ki içimin attığı birileriyle tanışamıyorum. Arkadşımla birlikte bir dating uygulamasına (tinder değil) girdik. Şimdiye dek iki kişiyle buluştum.

İlki aşırı tuhaf, garip bir insandı. Kendini değersiz ve bana layık bulmuyordu. üstüne üstlük fena şekilde de cimriydi. Kendine hediye gelen ipadi bana satmayı teklif edecek kadar :) iletişimi kestim.

İkincisiyle dün akşam buluştuk. Yazdığım mesajlara çok çabuk dönen, arayan, yazan biriydi. Buralar tamam. Sohbetimiz de akıcıydı. Ama ben kendimi dünden beri salak gibi hissediyorum.

düb için ilk buluşmayı ayarladık, beni arabayla almayı teklif etti. Hatta Yağmur yağdığı için sana şemsiye getiriyim falan dedi. Yani genel anlamda çok kibar gibi ama anlatamadığım bir tuhaflık vardı. Ya babam harici bu kadar centilmen birine rastlamadığım için ya da gerçekten yapmacık olduğu için sürekli sorguladım.

Devamında sürekli iltifat etti. Elimi tuttu, yanağıma, saçlarıma öpücük kondurdu. Ben evlilik öncesi cinsellik yaşamak istemiyorum, bunun üzerine biraz konuştuk. Ayrıldık ve şu meşhur tabirle beni “ghostladı”, yani sırra kadem bastı.

Numarasını engelledim, appten de siliyim derken bir baktım konumunu ispanya yapmış ki kendisi bugün bir kaç günlüğüne ispanyaya gidecekti :) yani oradan avlanmaya devam.

Şimdi ise kafam allak bullak. Niyeti sadece cinsellik miydi, beni mi beğenmedi hiç bir şey anlamadım. Sadece aslında bir çok ortak noktamız olduğu için ben sanırım çok umutlanmıştım, böyle sonuçlanması beni üzdü ve genel anlamda bir umutsuzluğa sürükledi.

İlgi gösterene güvenemiyoruz, göstermeyenin sevgisinden şüphe ediyoruz. Arkadaşlarım da aynı durumda. Biz anlamadık gerçekten seven, değer veren erkekler nerede?
Bence onlar o guzel atlara binip gitti bize de piçler kaldi

Ferhans seninle yaşıtız diye biliyorum.

Devir değişmiş gerçekten. Bir insan sadece birini tanımaya çalışır, ona mesai harcar, ama şimdi aynı anda bir sürü kişiyle flört ediliyor.

İlgi yağmuruna tutulup, sonra al aşağı ediliyoruz. Bu saflıksa evet ben hoşlanan ya da hoşlanmayan insanın hislerine paralel davranmasınıbekliyorum.
Çünkü kimse adam gibi yüzyüze tanışmaya cesaret edemiyor.bir anda tanımadığın etmediğin bir adam sosyal mecralardan yazmaya başlıyor.etkilenemiyorsun ki.zaten karşındaki kişi de emek vermemiş, adam gibi seni görmez, bilmez.saçma sapan yüzeysel bir ilişki oluyor.hayır 3,5 kişiye aynı anda yazıyorlar da 1 tanesiyle adam gibi bir ilişki yaşamayı beceremiyorlar.saçma sapan mesajlaşmalardan başka birşey yok ortada.adı da flört oluyor.flört dediğin bakışarak, gülüşerek, cilveleşerek olur.kelimeler de anlamından şaştı.bomboş işler.erkekler bu sanal işler çıktı çıkalı utangaç sünepelere döndü maalesef.hepsi bir kadının karşısına çıkıp bir selam vermekten, sohbet açmaktan aciz.al telefonu yaz ona buna.birşey olduğu da yok.

Selamlar,

Şu an yatağıma uzandım, sanki göğsümde bir öküz oturuyormuş hissiyle size yazıyorum.

Aktif bir hayatım var diyebiliriz. İşe gidiyorum, diğer yandan yl yaptığım için ara ara okula gidiyorum, dışarı çıkmayı da severim. Gelin görün ki içimin attığı birileriyle tanışamıyorum. Arkadşımla birlikte bir dating uygulamasına (tinder değil) girdik. Şimdiye dek iki kişiyle buluştum.

İlki aşırı tuhaf, garip bir insandı. Kendini değersiz ve bana layık bulmuyordu. üstüne üstlük fena şekilde de cimriydi. Kendine hediye gelen ipadi bana satmayı teklif edecek kadar :) iletişimi kestim.

İkincisiyle dün akşam buluştuk. Yazdığım mesajlara çok çabuk dönen, arayan, yazan biriydi. Buralar tamam. Sohbetimiz de akıcıydı. Ama ben kendimi dünden beri salak gibi hissediyorum.

düb için ilk buluşmayı ayarladık, beni arabayla almayı teklif etti. Hatta Yağmur yağdığı için sana şemsiye getiriyim falan dedi. Yani genel anlamda çok kibar gibi ama anlatamadığım bir tuhaflık vardı. Ya babam harici bu kadar centilmen birine rastlamadığım için ya da gerçekten yapmacık olduğu için sürekli sorguladım.

Devamında sürekli iltifat etti. Elimi tuttu, yanağıma, saçlarıma öpücük kondurdu. Ben evlilik öncesi cinsellik yaşamak istemiyorum, bunun üzerine biraz konuştuk. Ayrıldık ve şu meşhur tabirle beni “ghostladı”, yani sırra kadem bastı.

Numarasını engelledim, appten de siliyim derken bir baktım konumunu ispanya yapmış ki kendisi bugün bir kaç günlüğüne ispanyaya gidecekti :) yani oradan avlanmaya devam.

Şimdi ise kafam allak bullak. Niyeti sadece cinsellik miydi, beni mi beğenmedi hiç bir şey anlamadım. Sadece aslında bir çok ortak noktamız olduğu için ben sanırım çok umutlanmıştım, böyle sonuçlanması beni üzdü ve genel anlamda bir umutsuzluğa sürükledi.

İlgi gösterene güvenemiyoruz, göstermeyenin sevgisinden şüphe ediyoruz. Arkadaşlarım da aynı durumda. Biz anlamadık gerçekten seven, değer veren erkekler nerede?
İlk buluşma için centilmenligi anlasilabilir ama yanaginizi saçınızı oksatip konuyu cinselliğe nasıl bagladiniz hele de aklınızda sorular varken?

Normal insanlar normal yolla tanışma ile sevgili oluyor. Bu tür uygulamalarda ise ya vurkaççılar ya evli olup kız avına çıkanlar ya da toplumda kabul görmemiş tuhaf adamlar oluyor.. sosyal medyadan biriyle tanışmak bile bu şekilde özellikle tanışma amaçlı kullanılan uygulamalardan daha makul.. çevrenizden birini bulma ihtimaliniz yoksa Twitter'da sohbet odaları var, girin bi dinleyin iki sohbet edin, sanat siyaset güncel.. illaki biriyle enerjiniz tutar:)
Onun da suyunu çıkartmışlardır.ya da 2 güne çıkartırlar.bizim ülkenin kalitesi bu kadar.

Binmedim, almayı teklif etti dedim.

Uygulamadan tanışıp evlenen insanlar var günümüzde. Ben de gerçek olabileceğine inandım bir an. Konuştuğmuz süre boyunca da ilgiliydi haliyle şu an şaşkınım.
Şans işi biraz, bir anda yüksek davranan insanlardan uzak durmak gerekiyor . Sohbet etme odaklı insanlarla iletişim kurmak daha sağlıklı. Ben de bir uygulamadan tanışıp evlendim, yakın bir kaç arkadaşım da sevgili oldu vs . O kadar kötü bir ortam değil ama dikkatli olmak gerekiyor

Sosyal platformlarda biriyle tanışmak istiyorsanız hemen görüşmeyin işin sanaldan yazışma kısmını uzun tutun böyle amacı sadece cinselik olan adamların büyük çoğunluğunu elersiniz çünkü amacı sadece cinselik olan adam uzun süre yazışmaz sıkılır ve ne tarz biri olduğunu az çok belli eder. Bu şekilde sizde hayal kırıklığına uğramassınız.

Her dating app uygulaması konusuna yazdıgim gibi buraya da yazayım.
O....pid adlı uygulamayadan iki sene önce eşimle tanışıp evlendim ve eşim akademisyen gayet düzgün işinde gücünde bir adamdı.
Ve niyeti hep ciddi bir ilişkiydi bana hep düzgün yaklaştı hatta ilk ben öpmüştum onu :)
Bir arkadaşım t...r adlı uygulamadan tanışıp evlendi şu an hamile eşi de gayet iyi bir iş adamı bu arada.

Bir arkadaşım da beni çok düzgün diye öve öve bitiremediği bir arkadaşıyla tanıştırmisti adamla buluşup kahve içtik.
Ve bana sana geçip şarap içelim demişti ben şok olmuştum hemen sutladim tabi.

Yani şunu demek istiyorum bu iş biraz şans meselesi.
Sizin de biraz sinyalleri doğru okumanız lazım.
İlk bulusmadan el tutmak öpmek hadsizliktir ne münasebet !
Kimseyi gözünüzde fazla büyütmeyin oturun bı kahve için sohbet edin fiziksel yakınlık kurmadan.
Zaten bikac buluşma sonrası anlaşılır karşıdakinin niyeti.
Ayrıca şunu da diyeyim ilk günden daha siizi tanimadan etmeden bu kadar ilgi göstermesi de normal değil bu da bir sinyal.

İnşallah yaşın 20lerinin başıdır konu sahibi. Daha ilk buluşmada tanımadığın birinin arabasında ne işin var, saşını vs öptü vs bunları gerçekten netten bulduğun birinin senden gerçekten hoşlandığı için yaptığını mı sandın? Daha bir kere buluştuğun adam için niye bu kadar üzülüyorsun.
Bir keresinde, bir üye ilk buluşmada erkeğin arabasına bindim ama istemedim, stres oldum dediğinde herkes delirmişti.erkeklere bakış açını değiştirmen gerek, ailenin etkisinde kalmışsın, yok yobazsın, yok senin zihniyetin için üzüldüm yok kadınlığınla barışmalısın cart curt bir sürü yaftalama yapmışlardı.adam aniden öpmüş diye ne yapsın adamcağızın canı çekmiş, yavrucak çok etkilenmiş falan demişlerdi.madem öpüşmeyeceksin neden arabasına bindin diyen vardı ya.😀😀 ben şok tabi.demem o ki bazen buradaki üyeler de akla zarar tepkiler verebiliyorlar.siz doğrusunu yazmışsınız allahtan.yoksa ben kendimden şüphe etmeye başlamıştım.😀 kırk yıllık kalitesiz abazanları da savundular ya burada daha da bir şeye şaşırmam.sanırsın ki Brad Pitt le buluşmuş.yorumlar çok acayipti.hatırlayan arkadaşlar vardır.

Sosyal platformlarda biriyle tanışmak istiyorsanız hemen görüşmeyin işin sanaldan yazışma kısmını uzun tutun böyle amacı sadece cinselik olan adamların büyük çoğunluğunu elersiniz çünkü amacı sadece cinselik olan adam uzun süre yazışmaz sıkılır ve ne tarz biri olduğunu az çok belli eder. Bu şekilde sizde hayal kırıklığına uğramassınız.
Katılıyorum özellikle fiziksel soruları çok soran adamlardan direkt uzak durmak vakit kaybını önlemek lazım.
Bı de bu takılmak isteyen tayfa genelde planları daha geceye doğru geç saatlerde yaparlar ki mekandan direkt eve gecilsin 😂

Her dating app uygulaması konusuna yazdıgim gibi buraya da yazayım.
O....pid adlı uygulamayadan iki sene önce eşimle tanışıp evlendim ve eşim akademisyen gayet düzgün işinde gücünde bir adamdı.
Ve niyeti hep ciddi bir ilişkiydi bana hep düzgün yaklaştı hatta ilk ben öpmüştum onu :)
Bir arkadaşım t...r adlı uygulamadan tanışıp evlendi şu an hamile eşi de gayet iyi bir iş adamı bu arada.

Bir arkadaşım da beni çok düzgün diye öve öve bitiremediği bir arkadaşıyla tanıştırmisti adamla buluşup kahve içtik.
Ve bana sana geçip şarap içelim demişti ben şok olmuştum hemen sutladim tabi.

Yani şunu demek istiyorum bu iş biraz şans meselesi.
Sizin de biraz sinyalleri doğru okumanız lazım.
İlk bulusmadan el tutmak öpmek hadsizliktir ne münasebet !
Kimseyi gözünüzde fazla büyütmeyin oturun bı kahve için sohbet edin fiziksel yakınlık kurmadan.
Zaten bikac buluşma sonrası anlaşılır karşıdakinin niyeti.
Ayrıca şunu da diyeyim ilk günden daha siizi tanimadan etmeden bu kadar ilgi göstermesi de normal değil bu da bir sinyal.
Valla ne diyelim çok ilginç doğrusu.herkesin kendi başına gelmeden önyargısı kırılmaz bence.o derece imkansız geliyor bize.

Son düzenleme:
Birde şunu demeden geçemeyeceğim dating app lerde doktor tayfa çok fazlaydı o zamanlar.
Doktor deyip aldanmayın hiç düzgün biriyle tanismadim.
Hepsi takılmak istedi ilişkiden bağ kurmaktan kaçan iletişimi zayıf tiplerdi hepsi.
Seks amaçlı görüşmeyi becerebilseler ona da okey olan çok arkadaş bulurlar aramızda.ama o derece iletişim kurallarındam ve sohbetten bihaberler ki seks partneri olarak bile kullanılamayacak kadar kalitesizler.her kadın da ciddi ilişki diye tutturmuyor ki bu devirde.

Katılıyorum özellikle fiziksel soruları çok soran adamlardan direkt uzak durmak vakit kaybını önlemek lazım.
Bı de bu takılmak isteyen tayfa genelde planları daha geceye doğru geç saatlerde yaparlar ki mekandan direkt eve gecilsin 😂
Boyu kaç kilon kaç diyen adamla muhanbeti devam ettirenin kendine saygısı yoktur zaten.geçen bana yazan biri evli misin?diye sormuştu.arkadaş bu ne avamlık.

Selamlar,

Seven, değer veren erkekler gerçek hayatta. Gayet modern bir insan olmama rağmen bu tarz uygulamalar bana çok tehlikeli ve uygun gelmiyor. Sapığı var, dolandırıcısı var, kadın satıcısı dahi olabilirler. İş ve okul çevrenizden bulmaya çalışın.

Uzun süre yazışmakta iyi bir işaret değil, normal biri sıkılır zaten amaci cinsellik olmasa bile. Uzun uzun sanaldan flört edecek biri muhtemelen özgüvensiz bir tiptir.
Yuzunu gormedigim insana sanaldan uzun uzun tanimak icin vakit ayiramazdim ben olsam.

Bu tarz sevgili bulma uygulamalarindan kolay kolay düzgün bir şey cikacagini dusunmuyorum. Bi de internet üzerinden bile olsa başka yerlerden yani ilişki amaci taşimayan yerlerden tanişmak bana daha doğal geliyor bilmiyorum.

Şans işi biraz, bir anda yüksek davranan insanlardan uzak durmak gerekiyor . Sohbet etme odaklı insanlarla iletişim kurmak daha sağlıklı. Ben de bir uygulamadan tanışıp evlendim, yakın bir kaç arkadaşım da sevgili oldu vs . O kadar kötü bir ortam değil ama dikkatli olmak gerekiyor
Ben sizi hatırladım, yine böyle bi internetten tanışma konusunda yazmıştınız. Dating appler, sosyal medyadan tanışma hep b.klanıyor bu sitede 😅 ben de eşimle t.nderda tanıştım 8 yıl önce, gerçekten şans işi, yoksa uygulamalarda çok leş tipler var orası doğru ama aman ha uzak durun sakın internetten biriyle tanışmayın demek çok manasız geliyor bana, bu kadar kötülenecek bir şey değil. Eşin dostun tanıştırdığı birinin iyi çıkacağı kesin mi sanki. Artık her şey online, dating neden olmasın.

Ben sizi hatırladım, yine böyle bi internetten tanışma konusunda yazmıştınız. Dating appler, sosyal medyadan tanışma hep b.klanıyor bu sitede 😅 ben de eşimle t.nderda tanıştım 8 yıl önce, gerçekten şans işi, yoksa uygulamalarda çok leş tipler var orası doğru ama aman ha uzak durun sakın internetten biriyle tanışmayın demek çok manasız geliyor bana, bu kadar kötülenecek bir şey değil. Eşin dostun tanıştırdığı birinin iyi çıkacağı kesin mi sanki. Artık her şey online, dating neden olmasın.
Aynen öyle çok düzgün insanlar da var . Doğal ortamda tanışmak gittikçe zorlaşıyor ama akıllı davranmak lazım . LinkedIn'den bilgilerini teyit etmek , adını soyadını bile yazınca mutlaka bir şeyler çıkıyor . Doktorsa hastane, ogretmense okul sitesi vs vs kimse de buluşmaya gözü kapalı gitmiyor ki . Appten iş bağlayan arkadaslarim bile oldu.

Evlilik öncesi cinsellik düşünmeyen biri olarak ilk buluşmada yanağınızın, saçınızın öpüleceği noktaya nasıl geliyorsunuz. Hadi bir tanesini adam cürettar bulunup öptü devamı neden?
İsteklerinizde başta açık olduğunuza emin misiniz? Belli ki beklentilerin farklı olduğu kişilerle tanışmışsınız.

X