Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Gerçek saç çıt çıta perma yapılır mı?

aysells

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
70
5
nişanım için %100 gerçek saç çıtçıt almıştım internetten.saçınıza uyguladıgınız her şekli onada uyguluyabilirsiniz dediler.
fakat bu saçlar düz ve ince telli bir saç çıktı benim kendi saçlarım ise kıvırcık maşa yap hiç bozulmaz

neyse nişanda saçlarım salık kıvırcık yaptırdım kuaförde mizampli makinasına girdim.çıtçıtları sararken jöle sürüp sardılar.çıtçıtlar biraz daha fazla bekledi makinada.sökerkende bolca spray sıktılar.

nişanda kendi saçlarım hiç bozulmadı kıvırcıklığı ama çıtçıtlardan bir kaç tanesi hemen dümdüz oldu.kuaförden eve gelince düzleşen birkaç tutam saçı evde hemen maşa yapmıştım acele ile.

şimdi düşünüyorum düğünde de kullansam yine aynı şey olacak düzleşecek.düz saç oldugu için çok tutmuyor şekli hemen salıyor kendini.acaba çıtçıtlara perma yaptırsam mı diyorum.
normalde hiç kullanmıyorum çıtçıtları bi nişanda bide birisinin düğününde taktım.bide kendi kınamda düğünümde takarım ama yine düzleşecek.perma yaptırsam tutar mı acaba çıtçıtlara o geldi aklıma sizlere sorayım dedim.

Eklentiler

• $albm (5).jpg
    $albm (5).jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 632
Son düzenleme:
perma yaptirabilirsin canim ben kendiminkileri defalarca boyadim, rofle bile yaptirdim hicbirsey olmuyor, gercek sacima ne yapiyorsam onlara da yaptim. bence perma iyi fikir eger kivircik kullanicam diyorsan. duz istediginde duzlestirici kullanirsin oylesi daha kolay olur..
benimkiler de duz, ben masa yaptirmistim dugunumde hic bozulmadilar ama yikayana kadar kivircik kaldilar - jole vs surulmedi tabi. sizinkine bir de jole surup sarmislar, bozulmasi ilginc..

perma yaptirabilirsin canim ben kendiminkileri defalarca boyadim, rofle bile yaptirdim hicbirsey olmuyor, gercek sacima ne yapiyorsam onlara da yaptim. bence perma iyi fikir eger kivircik kullanicam diyorsan. duz istediginde duzlestirici kullanirsin oylesi daha kolay olur..
benimkiler de duz, ben masa yaptirmistim dugunumde hic bozulmadilar ama yikayana kadar kivircik kaldilar - jole vs surulmedi tabi. sizinkine bir de jole surup sarmislar, bozulmasi ilginc..

teşekkürler cnm.gercek saç oldugu için permada yapılabilir diye düşündüm.benim bu saçlar çok aşırı ince telli ve düz çıktı.nişana 2gün kala netten almıştım o yüzden değiştiremedimde.kendinden kıvırcık saçlarda vardı elinde ama siyahtı onu platine çeviremezsem die düz platin aldım mecbur platinin kıvırcığı yoktu.
hani bası kişilerin saçı olur maşa yaparsın 1 kutuda spray sıkarsın 10dk sonra saçı düzdüz akmış aynı öyle benim bu saçlarda.ben kendimde sonra evde maşa yaptım hemen salıyor kendini.hiç tutmuyor şekli.

o zaman perma tek care gibi gorunuyor canim. ben su an benimkileri bigudi ile sariyorum uzun sure gidiyor neyse ki. boyadan masadan yipranmasin daha fazla diye artik anne yontemlerine basvuruyorum :KK1:

X