Gerçekçi falcılar

Melike2535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
5
0
24
Kızlar İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum karşı tarafta da olabilir İstanbul içi veya İzmir’de olabilir başka bir şehire geçmiyorum gerçekten dediği çıkan bir falcı arıyorum kafayı yedim artık yani hepsi saçma salak şeyi söylüyor beynimi sulandırüyor yani şimdi bana gelipte fal baktırmak günah falan vs demeyin bunun bilincindeyim ve Allah’tan başka garibi kimse bilemez ama nefis yani gerçekten dediği çıkan bir falcı arayışındayım önerileri açığım lütfen beraber de gidebiliriz ayrıca

Kızlar İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum karşı tarafta da olabilir İstanbul içi veya İzmir’de olabilir başka bir şehire geçmiyorum gerçekten dediği çıkan bir falcı arıyorum kafayı yedim artık yani hepsi saçma salak şeyi söylüyor beynimi sulandırüyor yani şimdi bana gelipte fal baktırmak günah falan vs demeyin bunun bilincindeyim ve Allah’tan başka garibi kimse bilemez ama nefis yani gerçekten dediği çıkan bir falcı arayışındayım önerileri açığım lütfen beraber de gidebiliriz ayrıca

E ben bakarım. İban atayım mı?

Niye beğenmediniz ki?

Yaptığın şeyin ne kadar kötü olduğunu bilip bide Allah bilir deyipte bunun için uğraşmakta ne bileyim

Ne denir çok şey denir de demeyim

Kendiniz bile bugün aldığınız kararları yarın beğenmeyebilir, hiç umulmadık değişiklikler yapabilirsiniz. İnsan kendi geleceğini %100 bilemezken falcı nasıl bilsin?

20231127_215151.jpg

Hemen büyü kitabimi actim baktim.
Ben bakardim falina ama küre okuma sanatini 3. Sinifta görecekmişiz. 😄 Ben yeni başladim okula.

X