Gerçekçi falcılar

falcı arıyorsun ve biliyorsun Allah'tan başka kimsenin geleceği bilemeyeceğini o zaman neden para kaptirmaya meraklisin bu kadar?
Yani biliyorsunki geleceği yalnızca Allah bilir birileri sallayıp tutturunca neden ona para vermek istiyorsun paran bolmu?bolsa hayır yap yani insan parası olupta bu kadarda vizyonsuz olmazki paran varsa git gez toz eğlen yani falcı ya ne gerek

Kızlar İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum karşı tarafta da olabilir İstanbul içi veya İzmir’de olabilir başka bir şehire geçmiyorum gerçekten dediği çıkan bir falcı arıyorum kafayı yedim artık yani hepsi saçma salak şeyi söylüyor beynimi sulandırüyor yani şimdi bana gelipte fal baktırmak günah falan vs demeyin bunun bilincindeyim ve Allah’tan başka garibi kimse bilemez ama nefis yani gerçekten dediği çıkan bir falcı arayışındayım önerileri açığım lütfen beraber de gidebiliriz ayrıca
Bari diyin ki dini inancım yok. Çünkü bilincindeyim, Allahtan başka kimse bilemez derken dolandırılmak kandırılmak gibi ihtiyaçlarınız için mi tavsiye istiyorsunuz? Falcı bilmiyorum ama sulanma konusunda haklı gibisiniz. İyi bir nörolog önerebilirim

Neyi öğrenmek istediğinizi belirtir misiniz?
Geçmişi mi merak ediyorsunuz geleceği mi?
Diyelim gelecek gelecek mi diye soracağımız falcı Anadolu yakasında yok Avrupa yakasında var ama metro yok,marmaray hiç yok.

Kızlar İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum karşı tarafta da olabilir İstanbul içi veya İzmir’de olabilir başka bir şehire geçmiyorum gerçekten dediği çıkan bir falcı arıyorum kafayı yedim artık yani hepsi saçma salak şeyi söylüyor beynimi sulandırüyor yani şimdi bana gelipte fal baktırmak günah falan vs demeyin bunun bilincindeyim ve Allah’tan başka garibi kimse bilemez ama nefis yani gerçekten dediği çıkan bir falcı arayışındayım önerileri açığım lütfen beraber de gidebiliriz ayrıca

Canim aradigin kisi ayagina geldi. Ne desem 3 vakte kadar cikar. Ibanimi atayim mi?

merhabalar falkazani.com tavsiye ederim birebir gerçek falcılar ve nokta atışı özellikle gecelerin kahini ve baktığı cebri alem tarotu tavsiye ederim

X