Gerçekten gizli kalp mi bu lütfen bi bakın

Powerfull

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
2.582
4.362
Merhaba hanımlar. Yaklaşık 1.5 2 aydır aniden sol bölgemin mide ile üst kaburga bölgesine kadar kaynar su dökülmüş gibi bi yanma oluyor hemen akabinde kolum adeta kiriliyo. Ağrı gibi bile değil resmen kolumu söküyorlar. Biraz dinlenince ağrı ve yanma geçiyor ama göğüs kemiğinde dokununca çürükmüş gibi hissettiğim ağrı bi kaç gün kaliyo aynı zamanda koltuk altı ve sol kolum ve sırt bölgem de de ağrı oluyo. En son dun oldu randevu aldım kardiyolojiden ama en erken salıya verdi . Bugün arkadaşım duyunca çok şaşırdı ve canım tıpkı eşimde ki belirtiler aynisi dedi ve esi 1 yıl önce gizli kalp krizinden vefat etti . O kadar üzüldüm ve korktum ki .. Aranız da bilgisi olan var mi ? Salıya kadar diken üstünde olucam randevusuz da muayene olmam mümkün değil ..

Kimse cevap yazmadı ben doktor teşhisini yazayım belki benim gibi olup merak eden olur . Kalp kapakcigimda kalınlaşma ile birlikte kalp kapakçığı romatizması varmış, ve ilerlemiş hastaligim. 45 yasima kadar aylık penisilin vurulacakmışım . Bu iğne tedavi amaçlı değil sadece hastalığın ilerlememesi ve kalbi yormaması içinmiş. Hastalığın tedavisi yokmuş zaten sadece ilerlemesi durdurulabiliyormus.

Kimse cevap yazmadı ben doktor teşhisini yazayım belki benim gibi olup merak eden olur . Kalp kapakcigimda kalınlaşma ile birlikte kalp kapakçığı romatizması varmış, ve ilerlemiş hastaligim. 45 yasima kadar aylık penisilin vurulacakmışım . Bu iğne tedavi amaçlı değil sadece hastalığın ilerlememesi ve kalbi yormaması içinmiş. Hastalığın tedavisi yokmuş zaten sadece ilerlemesi durdurulabiliyormus.
Aynı Hastalık bende de var.
Benim Şikayetlerim senin gibi değildi ama.
Kaç Yaşındasınız? 45 yaş bana göre uzun bir zamanmış gibi geldi.
O iğneyi ben 3 yıl yaptırdım.Tam donanımlı hastanelerin acillerinde yapılıyor.Bu ignenin yan etkisi, kemik erimesi yapıyormuş.Doktorunuz bu konuda sizi uyardı mı?
Benim doktorum bana 35 yaşına kadar yaptırmamı söylemişti.
45 yaşından sonra nolucakmış? Neden 45 yasına kadar?
Bu ignenin uzun süreli yapılmasından dolayı kemik erimesi yaptığı için doktorlar belli bir süre yapılmasına karar veriyorlar.
Ben 3 yıl kadar vuruldum.Doktorum 35 yaşına kadar yaptırmam gerektiğini söylemişti ama ben korkup erken bıraktım:oops:

X