ghostlanmak?takılmak?

MonicaGellerrr

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
102
269
28
Merhabalar kızlar.

ask hayatım ve ben kesınlıkle duzelmıyoruz. yaklasık ıkı ay önce bı cocukla ınstadan tanıstık(yazıyodu cevap vrmıyodum?) sonra baktım tarıh atmış biosuna. bende sevgılın varmış o dönem falan fılan yazmıstım. ayrıldılar. sonra bız konusmaya basladık ama hıc gorusmedık uzakta zaten basında çalışıyor kendi. muhabbetlerımz uydu benım kafa yapımdandı. biz gece gunduz goruntulu konusmaya basladık sonra. dısarıda da normalden falan. gorusucektık glecekti. ama tek sıkıntısı cınselık uzerınede konsuuyoduk istiyordu acık acık demişit ben pek yuz vermesemde o açıdan konsutugumuz oluyordu. sonra bir gun gunduzlerı ortada olmamaya basladı uyardım. sonrakı gun gene aynıydı. öncekı gece baya söylenmişti bitirelim gece cıkıyosun ortaya dıye. gönlümü aldı etti. sonrakı gun olunca ben sınırlendım ve terslmeye basladm. git haytımdan gece ortaya cıkan bırı olmasın falan fılan dıye tersledım. oda sen bilirsin nasıl ıstıyosan dedı ılkdefa normalde bın kere arar gonlumu almaya calısırdı. ınanmıyosun dıye kızıyordu. her yerden engelledi çat diye. telefonda dahil bu arada. wp ınsta telefon ne varsa. cok sasırdım ve uzuldum. zatn ılıskı beklentım yoktu ama kafa yapımız uyuyordu gülüyoduk sohbet muhabbet güzeldi. aradım engellemiş cok sasırdım bınevi ghostlandım yani....... acaba dıyorum kızla mı barıstı. ama istemıyorum dıyordu cok gelenekci kız dıyodu mesajlarınıda atmıstı ama erkek tabı bellı olmaz. kafamdan atamıyorum bı turlu özlüyorum. görmedıgım dokunmaıgım bırını. çok kızıyodum basıma geldi.

yani adam zaten y.vşak olduğunu en başından belli etmiş
sevgilisi varken sana yazmış
sonraki konuşmalarda cinsellik muhabbetlerine de girmişsiniz
yani ne bekliyordun ?
görmediği dokunmadığı insanla cinsel muhabbetler yapanlar bana aşırı aşırı yoklukta geliyor ya
yani bunu doğru düzgün yaşamak varken abuk sabuk sextinglerle yetinmek

bi de demişsin sadece geceleri ortaya çıkıyordu diye
muhtemelen sevgili falan yaptı gündüzleri onunlaydı akşam evine döndüğünde sana yazıyordu
çat diye engellemesi de sevgilisi olduğundan zaten

aşk hayatım falan demişsin de bu aşk değil
kendi çevrenden kanlı canlı görüşebileceğin insanlarla konuşmaya başla
ilişki beklentin yoksa ve cinsellik yaşamaya da okeysen tinder falan indir en azından kanlı canlı
kendi lokasyonundan birilerini bulursun
öylesi daha mantıklı
böyle allahın bilmem neresinde sevgilisi olduğu belli olan tiplerle sinirin bozulmamış olur en azından

Madem çocuğa cevap vermek istemiyordunuz niye profilini kontrol ettiniz? Hadi diyelim merak edip profilini kontrol ettiniz çocuğun tarih attığını görünce niye hesap soruyorsunuz ki? Hatayı en başında orada yapmışsınız. Bana da yazan bir çocuk birkaç gün sonra bir kızla fotoğraf atmıştı. Ben gidip hesap falan sormadım. Sevgili değilsiniz,flört değilsiniz niye profilindeki tarihten konu açıp mesaj atıyorsunuz ki? Büyük ihtimal cevap vermeseniz bile çocuğun ilgisi hoşunuza gidiyordu sonra çocuğun tarih attığını görünce başkasıyla olduğunu düşününce çocuk birden kıymete bindi. Sevgilisi olduğunu öğrendiğiniz an bu işi bitirecektiniz. Biosunda tarih varken size yazan sizle olduğunda da tabii ki başka kızlara yazacak. Eski sevgilisinden ayrılmış sizle olmuş. Şimdi de sizi bırakıp başkasına gitmiştir bu kadar basit.🤷🏻‍♀️

yani adam zaten y.vşak olduğunu en başından belli etmiş
sevgilisi varken sana yazmış
sonraki konuşmalarda cinsellik muhabbetlerine de girmişsiniz
yani ne bekliyordun ?
görmediği dokunmadığı insanla cinsel muhabbetler yapanlar bana aşırı aşırı yoklukta geliyor ya
yani bunu doğru düzgün yaşamak varken abuk sabuk sextinglerle yetinmek

bi de demişsin sadece geceleri ortaya çıkıyordu diye
muhtemelen sevgili falan yaptı gündüzleri onunlaydı akşam evine döndüğünde sana yazıyordu
çat diye engellemesi de sevgilisi olduğundan zaten

aşk hayatım falan demişsin de bu aşk değil
kendi çevrenden kanlı canlı görüşebileceğin insanlarla konuşmaya başla
ilişki beklentin yoksa ve cinsellik yaşamaya da okeysen tinder falan indir en azından kanlı canlı
öylesi daha mantıklı
böyle allahın bilmem neresinde sevgilisi olduğu belli olan tiplerle sinirin bozulmamış olur en azından
boşlukta sanırım başlığı açan arkadaş nereden biliyorsun diye sormayın :))

Merhabalar kızlar.

ask hayatım ve ben kesınlıkle duzelmıyoruz. yaklasık ıkı ay önce bı cocukla ınstadan tanıstık(yazıyodu cevap vrmıyodum?) sonra baktım tarıh atmış biosuna. bende sevgılın varmış o dönem falan fılan yazmıstım. ayrıldılar. sonra bız konusmaya basladık ama hıc gorusmedık uzakta zaten basında çalışıyor kendi. muhabbetlerımz uydu benım kafa yapımdandı. biz gece gunduz goruntulu konusmaya basladık sonra. dısarıda da normalden falan. gorusucektık glecekti. ama tek sıkıntısı cınselık uzerınede konsuuyoduk istiyordu acık acık demişit ben pek yuz vermesemde o açıdan konsutugumuz oluyordu. sonra bir gun gunduzlerı ortada olmamaya basladı uyardım. sonrakı gun gene aynıydı. öncekı gece baya söylenmişti bitirelim gece cıkıyosun ortaya dıye. gönlümü aldı etti. sonrakı gun olunca ben sınırlendım ve terslmeye basladm. git haytımdan gece ortaya cıkan bırı olmasın falan fılan dıye tersledım. oda sen bilirsin nasıl ıstıyosan dedı ılkdefa normalde bın kere arar gonlumu almaya calısırdı. ınanmıyosun dıye kızıyordu. her yerden engelledi çat diye. telefonda dahil bu arada. wp ınsta telefon ne varsa. cok sasırdım ve uzuldum. zatn ılıskı beklentım yoktu ama kafa yapımız uyuyordu gülüyoduk sohbet muhabbet güzeldi. aradım engellemiş cok sasırdım bınevi ghostlandım yani....... acaba dıyorum kızla mı barıstı. ama istemıyorum dıyordu cok gelenekci kız dıyodu mesajlarınıda atmıstı ama erkek tabı bellı olmaz. kafamdan atamıyorum bı turlu özlüyorum. görmedıgım dokunmaıgım bırını. çok kızıyodum basıma geldi.
Sosyal medyadan yenisini bulmak çok zamanınızı almasa gerek.

Madem çocuğa cevap vermek istemiyordunuz niye profilini kontrol ettiniz? Hadi diyelim merak edip profilini kontrol ettiniz çocuğun tarih attığını görünce niye hesap soruyorsunuz ki? Hatayı en başında orada yapmışsınız. Bana da yazan bir çocuk birkaç gün sonra bir kızla fotoğraf atmıştı. Ben gidip hesap falan sormadım. Sevgili değilsiniz,flört değilsiniz niye profilindeki tarihten konu açıp mesaj atıyorsunuz ki? Büyük ihtimal cevap vermeseniz bile çocuğun ilgisi hoşunuza gidiyordu sonra çocuğun tarih attığını görünce başkasıyla olduğunu düşününce çocuk birden kıymete bindi. Sevgilisi olduğunu öğrendiğiniz an bu işi bitirecektiniz. Biosunda tarih varken size yazan sizle olduğunda da tabii ki başka kızlara yazacak. Eski sevgilisinden ayrılmış sizle olmuş. Şimdi de sizi bırakıp başkasına gitmiştir bu kadar basit.🤷🏻‍♀️
ya bazı erkekler çok fazla "ben burdayım, ben şerefsizin tekiyim" diye bağırıyor ama bizim kızlar
neden ısrarla bunları görmüyor anlamış değilim
geçenlerde biri yazdı, bende yazanlara pek cevap vermem
baktım efendi düzgün birine benziyor, cevap verince konuşmaya başladık
bana da 10 dk mesafede çalışıyormuş hatta
kahve içelim falan filan dedi
ertesi gün adamın hesabı birden gitti :KK70: hesabını donduruverdi
ve bunu bana günaydın yazdıktan 1 saat sonra falan yaptı
pek umursamadım, ertesi gün mesaj kutumda bişey ararken hesabının geri geldiğini farkettim
bi baktım benle takipleşmeyi kesmiş falan
muhtemelen salağın sevgilisi falan vardı yakalandı mı ne olduysa artık
ya da o hesap aslında gizli bi hesaptı, bi şekilde ortaya çıktı falan filan ama bişey var belli
neyse ben herifi engelledim zaten bunu farkedince
beni ilgilendiren kısım adamın sağlam ayakkabı olmaması
bu benim yaşadığım şey, konu sahibinin olayı falan çok net yani aslında bu adamların ne mal olduğu

Merhabalar kızlar.

Sizin cinsellikte yuz vermemenizden belki öyle yapıyordur

Türkiye'de Tinder kullanabiliyor musunuz ya? Nasıl güvenip de buluşuyorsunuz (özellikle cinsellik olacaksa)? Bende de başka bir app vardı da asla buluşmadım. Kim vurduya giderim diye korkuyorum.

Merhabalar kızlar.

Görmediğin dokunmadığın birini bence özleyemezsin .alışkanlık olmuş vakit geçmiş bir meşgale olmuş size.eee bir de durur dururken bu tarz bir olay olunca hırs, sinir, boşa düşme hepsi birleşince özlüyorum sanıyorsunuz.sinir ve şok duyguları harekete geçiriyor çünkü.

Türkiye'de Tinder kullanabiliyor musunuz ya? Nasıl güvenip de buluşuyorsunuz (özellikle cinsellik olacaksa)? Bende de başka bir app vardı da asla buluşmadım. Kim vurduya giderim diye korkuyorum.
Abartma canim sen de.ülke katil kaynamıyor.sen ben gibi insanlar.gayet de güvenilirdi benim her buluştuğum kişi.zaten gecenin bir vakti evin garajda buluşmayacaksınız.kim olursa olsun yarım saatte de anlayana kokusu çıkar.

ya bazı erkekler çok fazla "ben burdayım, ben şerefsizin tekiyim" diye bağırıyor ama bizim kızlar
neden ısrarla bunları görmüyor anlamış değilim
geçenlerde biri yazdı, bende yazanlara pek cevap vermem
baktım efendi düzgün birine benziyor, cevap verince konuşmaya başladık
bana da 10 dk mesafede çalışıyormuş hatta
kahve içelim falan filan dedi
ertesi gün adamın hesabı birden gitti :KK70: hesabını donduruverdi
ve bunu bana günaydın yazdıktan 1 saat sonra falan yaptı
pek umursamadım, ertesi gün mesaj kutumda bişey ararken hesabının geri geldiğini farkettim
bi baktım benle takipleşmeyi kesmiş falan
muhtemelen salağın sevgilisi falan vardı yakalandı mı ne olduysa artık
ya da o hesap aslında gizli bi hesaptı, bi şekilde ortaya çıktı falan filan ama bişey var belli
neyse ben herifi engelledim zaten bunu farkedince
beni ilgilendiren kısım adamın sağlam ayakkabı olmaması
bu benim yaşadığım şey, konu sahibinin olayı falan çok net yani aslında bu adamların ne mal olduğu
Neden görmeyecek yokluktan.daha dün konu açtım yaşamak güzel birşey değil diye linçlendim yine.ee bu çaresizlik, bu saçma sapan olaylar güzel mi şimdi? Çünkü yurdum erkeği adam gibi yüzyüze tanışmayı beceremez.

güvenme kısmı çok kişisel bi konu
herkesin güvenme , güvenilir bulma biçimi farklı
insanın 20 senelik kocası da katil çıkabiliyor sapık çıkabiliyor
yani ülkede kocası/eski kocası/yakın çevresi tarafından öldürülen kadın sayısı, tinderdan tanıştığı adam tarafından öldürülen kadın sayısından daha fazladır emin ol
ben tinderdan kimseyle sadece seks amaçlı buluşmadım (arkadaşlık ve flört amaçlı buluştuklarım oldu)
ama sadece onun için buluşan kadın arkadaşlarım var
başlarına bişey gelmedi
tabi tinder aşırı iyi niyetli, saf insanlara göre değil
biraz anasının gözü olmak lazım

Neden görmeyecek yokluktan.daha dün konu açtım yaşamak güzel birşey değil diye linçlendim yine.ee bu çaresizlik, bu saçma sapan olaylar güzel mi şimdi? Çünkü yurdum erkeği adam gibi yüzyüze tanışmayı beceremez.
ya kimse o kadar çaresiz değil aslında
insanımızda ciddi bi özdeğer özsevgi sorunu var
yalnızlıkla da çok barışık bi toplum değiliz
evlenmenin level atlamak sanıldığı bi toplum yani bu
benim sırf duygusal boşluktan hiç hayatımda tutmamam gereken eski sevgililerimle tekrar görüştüğüm oldu
çünkü onlarla zamanında duygusal bi bağ kurmuşluğum vardı, alışkanlığım vardı
ama hiçbir zaman sırf yokluktan, yalnızlıktan hiç tanımadığım görüşmediğim tiplerin salak saçma hallerine katlanmadım

Görmediginiz insanla neyin cinselligini konusuyorsunuz ki? Adam geceleri azdikca yazacak biri olarak takilmiş konuşmuş sizinle. Işine gelmeyince pat silmiş.
Erkekler hoşlandiklari kadinlarla daha tanisir tanismaz cinsellik konulari acmaya calismaz şunu ezberleyin artik. 😃

güvenme kısmı çok kişisel bi konu
herkesin güvenme , güvenilir bulma biçimi farklı
insanın 20 senelik kocası da katil çıkabiliyor sapık çıkabiliyor
yani ülkede kocası/eski kocası/yakın çevresi tarafından öldürülen kadın sayısı, tinderdan tanıştığı adam tarafından öldürülen kadın sayısından daha fazladır emin ol
ben tinderdan kimseyle sadece seks amaçlı buluşmadım (arkadaşlık ve flört amaçlı buluştuklarım oldu)
ama sadece onun için buluşan kadın arkadaşlarım var
başlarına bişey gelmedi
tabi tinder aşırı iyi niyetli, saf insanlara göre değil
biraz anasının gözü olmak lazım
Haklısınız. Yine de ilk buluşmanın cafe, restoran gibi kalabalık ortamlarda olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Maalesef her gün gördüğümüz haberler ve ortalıkta serbest gezen psikopatlar ister istemez bir kadın olarak her şeyi düşünmemize sebep oluyor.

ya kimse o kadar çaresiz değil aslında
insanımızda ciddi bi özdeğer özsevgi sorunu var
yalnızlıkla da çok barışık bi toplum değiliz
evlenmenin level atlamak sanıldığı bi toplum yani bu
benim sırf duygusal boşluktan hiç hayatımda tutmamam gereken eski sevgililerimle tekrar görüştüğüm oldu
çünkü onlarla zamanında duygusal bi bağ kurmuşluğum vardı, alışkanlığım vardı
ama hiçbir zaman sırf yokluktan, yalnızlıktan hiç tanımadığım görüşmediğim tiplerin salak saçma hallerine katlanmadım
Helal olsun.

Görmediginiz insanla neyin cinselligini konusuyorsunuz ki? Adam geceleri azdikca yazacak biri olarak takilmiş konuşmuş sizinle. Işine gelmeyince pat silmiş.
Erkekler hoşlandiklari kadinlarla daha tanisir tanismaz cinsellik konulari acmaya calismaz şunu ezberleyin artik. 😃
Umut fakirin ekmeğidir 😅

Merhabalar kızlar.

Adam zaten sevgilisi varken sana yazmış ne bekliyodun ki? Ya barışmış ya başkasını bulmuş sanal sevgiliyle mi takılcaktı sürekli? Daha yüzyüze görmediğin adamla ne cinsellik konuşması?

X