Gıdınızdan kurtulabilirsiniz nasıl mı ?

peki bu lipoliz işleminden sonra deri kendi kendini toparlayabiliyor mu?çünkü içindeki yağ erir belki tamam ama içi boş olan deri nasıl toparlayacak?slimlipo ile ilgili yazıda toparlanma için iple asıldığı gibi bişey yazıyordu sanırım.

arkadaslar amelıyat olacagınıza gıdığınıza lesitin enjekte ettirin, bana ta bikac yıl once bi dr yapmıstı
lipoliz deniyor bu ısleme
soya lesitini enjekte ediyor doktor,-karın bölgesine filan da yapılıyor
bacaklara selulıt ıcın
ama bana gıdıga yapmıstı 2 kez bende kalmadı gıdık fılan
tabi ben asırı titiz bir yapıya sahibim öyle fazla bisi yoktu ama yok etti yani gıdıgı
bosa acı cekmeyin
igne yapıyor ufacık bisi pazarlık yapmayı unutmayın sadece ilacın parasını vermistim
yine dr a yapışmıştım vermem o kadar para diye
adam yaka silkti tamam ilacın parasını ver git dedi
30 ytl mı ne vermıstım
beni gören dr arkasına bakmadan kaçıyor valla
aa tabi ne yani 30 milyonluk ılac ıcın 90 ytl ıstıyordu pışşıkkkk!!!!!!!!!
Tüm hücrelerde en çok da beyin, kalp, karaciğer ve böbreklerde bulunan doğal bir antioksidandır. Lesitin, beyinde asetil kolin adlı maddeye çevrilerek bellek, düşünme yeteneği ve kas kontrolünde görev alır. Kolesterolün damar çeperlerinde birikmesini önler. Karaciğerde birikmiş yağları ****bolize ederek karaciğer bozukluğunun önüne geçer. Yağda çözünen A, D, E ve K vitaminlerinin emilimine ve vücutta kullanımına yardımcı olur.
Yumurta, soya ve mısırdan elde edilen Lesitin, kolesterol düzeyinin %30 düşürülmesini sağlamıştır.
Soya fasulyesinin sağlıklı yaşama doğal bir hediyesidir. Lesitin insan vücudundaki yaşayan her hücrenin ihtiyacı olan bir fosfolipid' dir. Besinlerin hücre içine giriş ve çıkışlarını ayarlayan hücre zarı yapısının büyük kısmı lesitin’ den oluşur.
*Lesitin beynin temel yapı taşlarından birisidir. Beynin kuru ağırlığının %30' unu, aynı zamanda sinir sisteminin %17' sini oluşturur. Kas dokusunda özellikle kalp kası dokusunda,endokrin salgı bezlerinde ve böbreklerde bulunan önemli bir yapı taşıdır. Diğer taraftan tüm karaciğer yağlarının %73' ünü kapsar.Lesitin, damarlarda birikmiş olan kolesterol plaketçiklerini küçük parçacıklara böler, böylece damar çeperindeki yığılmaları önler. Bu besin, damar sertliğine ve kardiyovasküler hastalıklara (kalp damar hastalıkları) karşı vücudu korur. Kanın vücutta daha rahat dolaşmasını sağlayarak plaketçiklerden ötürü oluşabilecek damar tıkanıklıkları riskini azaltır. Ayrıca beyin foknksiyonlarının sağlıklı ve doğru çalışmasına yardımcı olduğu gibiThiamin' in (B1 vitamini) karaciğerde ve A vitamininin bağırsaklarda emilmesini sağlar.
*Vücut enerjisine katkıda bulunmasının yanısıra, yaşlanma etkilerinin azaltılmasına, bağışıklık sistemi rahatsızlıklarına, kronik yorgunluk sendromuna ve alkol yüzünden zarar gören karaciğer hücrelerinin onarımına yardımcı olur. AslındaLesitin, alkol veya başka bir nedenle meydana gelen karaciğer harabiyetlerinin (siroz gibi) süratle giderilmesindeki en önemli maddelerden birisidir.Lesitin vücuttaki yağların taşınmasında önemli bir rol oynar ve hücrelerin kolesterol ve diğer yağları kandan alarak kullanmalarını sağladığı gibi kolesteroldan yapılan safra asitlerinin miktarını da arttırır.
Lesitin, kolesterol ve diğer yağların suda dağılmasını ve vücuttan atılmasını da sağlar. Böylece kandaki kolesterol miktarını düşürmüş olur.
Lesitin,kolesterol ve trigiliserid (triglyserid) problemi olan kişilerin kullanması gerekli olan bir doğal yağ asitidir. Bu özelliği sayesinde de hayati organların ve damarların yağlanmasını engeller.Lesitin, özellikle kalp ve kan damarları sağlığı için çok önemli bir besin olduğundan, herkes için çok değerlidir.
*Lesitin Fosfor bakımından da oldukça zengin olup, beyine kuvvet ve dinçlik vermek için demir,iyot,kalsiyum ile birleşir.
([Only Registered Users Can See Links])*Lesitin ile ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda ciltteki sarı-kahverengi görünüm veren yağ depolanmalarının ortadan kalkmasına yaradığı, vücutta Gamma-globulini arttırdığı, diyabette (şeker hastalığı)insülin ihtiyacını azalttığı ve sivilce, ekzema ve sedef gibi cilt hastalıklarının tedavisinde kıymetli bir yardımcı madde olduğu bulunmuştur.
*Lesitin çok güçlü bir beyin besleyicisidir. Aynı zamanda yaşlanmayı yavaşlatan ve kolesterol seviyesini azaltarak kan basıncını(tansiyon) düşüren bir maddedir.

*Lesitin bir yağ(Lipid) olmasına rağmen, kısmen suda erir, böylece emilsüfer, yani yağın donarak katılaşmasını engelleyen bir madde olduğu için bir çok gıda maddesinde, diyet maddelerinde, kozmetikte ve farmasotik preparatlarda da kullanılır. Lesitinin vücuttaki yağları eritme özelliği de vardır. Lesitinin yemeklerle beraber veya yemekten önce alınımı, vücuda giren yağların depolanmadan yok edilmesini sağlar.
Bu nedenle kilo verme amaçlı olarak da kullanılır, herhangi bir kişinin beslenmesi veya diyeti için akıllıca bir seçimdir çünkü vücut tarafından hergün bol miktarda kullanılır.
Aynı zamanda yağda çözülebilen vitaminlerin emilişine (absorption) yardımcı olur (Tiamin ve A vitamini gibi).Lesitin aynı zamanda temel yağ asitlerinden kolin (Fosfadil kolin) ve İnositol' un başlıca kaynağıdır.
Kolin vücut ****bolizması içinde yağların yakılmasına veya sindirimine yardımcı olan bir maddedir.

Özetle Lesitin'in Faydaları ve kullanım alanları:

· Damar sertliği ve kalp-damar hastalıklarına karşı vücudu korur. Damar tıkanıklığı riskini azaltır.

· Vücuttaki yağları eritme özelliği vardır. Vücuda giren yağların depolanmadan yok edilmesini sağlar. Bu nedenle kilo vermeye yardımcıdır.

· Beyin fonksiyonlarının sağlıklı ve doğru çalışmasına yardımcı olur. Güçlü bir beyin besleyicisidir.

· Kronik yorgunluk sendromuna ve zarar gören karaciğer hücrelerinin onarımına yardımcı olur.

· Yaşlanma etkilerini azaltır.

· Kolesterol seviyesini düşürür.

· Hayati organların ve damarların yağlanmasını engeller.

· Şeker hastalarında insülin ihtiyacını azaltır.

· Sivilce, ekzema, sedef gibi cilt hastalıklarının tedavisinde kıymetli bir maddedir.

· Ciltteki sarı-kahverengi görünüm veren yağ depolanmalarının ortadan kalkmasına yardımcı olur.

arkadaslar amelıyat olacagınıza gıdığınıza lesitin enjekte ettirin, bana ta bikac yıl once bi dr yapmıstı
lipoliz deniyor bu ısleme
soya lesitini enjekte ediyor doktor,-karın bölgesine filan da yapılıyor
bacaklara selulıt ıcın
ama bana gıdıga yapmıstı 2 kez bende kalmadı gıdık fılan
tabi ben asırı titiz bir yapıya sahibim öyle fazla bisi yoktu ama yok etti yani gıdıgı
bosa acı cekmeyin
igne yapıyor ufacık bisi pazarlık yapmayı unutmayın sadece ilacın parasını vermistim
yine dr a yapışmıştım vermem o kadar para diye
adam yaka silkti tamam ilacın parasını ver git dedi
30 ytl mı ne vermıstım
beni gören dr arkasına bakmadan kaçıyor valla
aa tabi ne yani 30 milyonluk ılac ıcın 90 ytl ıstıyordu pışşıkkkk!!!!!!!!!

Merhaba
Bu işlemden ben de yaptırmak istiyorum bana gittiğiniz doktorun adını verseniz bugün gidip yaptıracağım ama galiba sitede doktor ismi paylaşmak yasak özel mesaj gönderebiliyorsanız bana yazar mısınız dontorunuzun ismini

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de Ankara'dayım. Doktorun ismini özelden sordum ama gitti mi bilmiyorum. Bana da özelden söyler misiniz? :KK52:

Kızlar, tüm bu uygulamadan haberi olan site ahalisi,
Jayjay isimli kullanıcı ile görüşen doktorun ismini alan var mı onun anlattığı uygulamayı araştırdım doktorlara soruyorum bana lazer lipolizden bahsediyorlar bi de 3000 tl den ağızlarını açıyorlar jayjay in anlattığı işlemi yapan yaptıran var mı memnun mu ayrıca fiyat ne kadar bilgi rica etsem...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X