Gizlice vdeoya cekildigimi farkettim

Birine benzetmiş olabilir ve benzettiği için gizlice bir yakınına atıp aaa şu kişiye ne kadar benziyor dicek olabilir kıyafetini çok beğenmiş olabilir art. Niyetle çektiğini düşünmüyorum ama iznsiz çekmesi tabi sıkıntılı

Birine benzetmiş olabilir ve benzettiği için gizlice bir yakınına atıp aaa şu kişiye ne kadar benziyor dicek olabilir kıyafetini çok beğenmiş olabilir art. Niyetle çektiğini düşünmüyorum ama iznsiz çekmesi tabi sıkıntılı
Daha sonra bir kaç kişiyle daha sıkıntılar yaşadığını duydum. Biraz değişik bir tip kıyafet vs olsa o şekilde üste çıkmaya calismaz.

Kadının yakaladigimdaki tavrını görseydiniz iyi niyetle yapmadığını anlardiniz

Elbisen veya saçın mı hoşuna gitti ki acaba deli
Mi ne neden çekecekti

İyi akşamlar kızlar.Oglumu okula götürdüm.Asagida bekleme alanı var oturuyoruz karşılıklı çocukları bekliyoruz .Kızlarla bir şey konuşuyorum komik şeylerdi.Ben de olaya kendimi kaptırmışım anlatıyorum gülüyoruz. Bi baktım karşıda kadin videoya alıyor.Sen ne yapıyorsun dedim.Ya çekmedimde yok sildimde yok kamerayi açıp yakınlaştırmistimda. Kadin öyle bi üste çıktı ki soka girdim. Sen kendini ne sanıyorsun çok mu güzel sanıyorsun seni neden çekeyim?Tamam günün güzel geçmemiş olabilir ama hincini benden çıkarma bilmem ne başladı yirtinmaya. Bana bak dedim ben senin şuan ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum laf canbazligi yaparak üste çıkmaya calismazsjn dedim.Ama delirdim benimle bu şekilde konuşamazsın bilmem ne sacmalado durdu.Sesini yükselterek beni bastricak aklınca.Kan beynime sıçradı aç o galeriyi dedim o sinirden anlamadım silmiş mi silmemis mi.Bulundugumuz yerden dolayı uzatamadim ama bütün gün başım ağırdı.Insan hem haksız hem arsız nasıl olabilir ya.Yakalanmissin biraz mahcubiyet hisset ama yok kadin kendini yırttı. Cidden karşımıza hayırlı düzgün insanlar çıksın her yerde
Ben olsam kadına çektiğin videonun tek bir saniyesine bir yerde denk gelirsem mahkemede hesaplasiriz diye bir söylerdim. Çekme amacı çok saçma ama konuştuğunuz konu neydi ? Birinden mi bahsediyordunuz ? Kadını okul dışında bir tanışıklık ortak biri var mı ? Sanki sizi birine göstermek istemiş gibi.

Ben olsam kadına çektiğin videonun tek bir saniyesine bir yerde denk gelirsem mahkemede hesaplasiriz diye bir söylerdim. Çekme amacı çok saçma ama konuştuğunuz konu neydi ? Birinden mi bahsediyordunuz ? Kadını okul dışında bir tanışıklık ortak biri var mı ? Sanki sizi birine göstermek istemiş gibi.
Tanışmışlik yok.Soyledim zaten öyle bi duruma mahkemede görüşeceğimzi

X