Gizlice vdeoya cekildigimi farkettim

Kesinlikle suclamiyorum yanlis anlamayin, sizi cektigini dusunmussunuz ve anladigim kadariyla da eminsiniz.

Sizce sizde çekilecek ne bulmus olabilir? Bu kisiyi taniyormusunuz? Ne bileyim onceden bir dusmanlik, hasetlik vs var mi? O da sizin gibi veli mi? Ceken erkek olsa duz mantikla sapiklik yapiyordur diye dusunurum, ama ceken kadin olunca bilemedim, ben cok suphelenirdim.

Kadı kadını neden ceker merakından ya kombini güzeldir ya sac rendi güzeldir kuaforune senin sacı gosterip boya yaptıracak masumane dusunerekten baska fantezi için kullanmaz heralde. Bizimde yan komsu var gecen izne memlekete gittim depremden dolayı ailem geri o mustalkik eve gecti o yan komsuda eski komsumuz oluyor ve yine yanyana gelmiş olduk. Bahcede ablalarım kuzenler falan oturuyoruz hava güzeldi kısır yapak dedik cocukları güneslendirirken baktım o yan komsu bizi videoyamı alıyor briyle goruntulu konusurken bizi mi gösterşyor anlamadım ama konusurken sey dedi hee aha bak xde gelik iZne gelik heralde diyor sjsjfksf bu arada evlenmeden önce onjn yegeniyle flort ediyordum baya ciddi bişry oldu yan komsumz digr surekli onlara gelirlerdi oyle tanıstık falan sonra ayrıldık biz ordan tasınınca oda heralde o ablasınımı arayıp soyluyor bak xde gelik cocugu var masallah diye beni cekiyordu 😀😀🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ güya duvarın arkasından cekiyor ama bariz goruyoruz duyuyoruz aynı bahcede oldugumz için🤦🏼‍♀️

Kesinlikle suclamiyorum yanlis anlamayin, sizi cektigini dusunmussunuz ve anladigim kadariyla da eminsiniz.

Sizce sizde çekilecek ne bulmus olabilir? Bu kisiyi taniyormusunuz? Ne bileyim onceden bir dusmanlik, hasetlik vs var mi? O da sizin gibi veli mi? Ceken erkek olsa duz mantikla sapiklik yapiyordur diye dusunurum, ama ceken kadin olunca bilemedim, ben cok suphelenirdim.
Ben de bunu anlamadım ki daha iki üç kez denk gelmisizdir. Banada garip geldi dümdüz bi insanım cekilcek yanım yok mimiklerim falan bazen dikkat çeker yani şöyle hani olaya kendimi kaptiriyorum ondan mı dedim ama o da olamZ

Bazı insanlarin rahatligi beni korkutuyor ne demek yani izinsiz resim filan çekmek.
Duşmaninmi var kiz🤣izliyorlarmi seni yoksa.

Davet etmedilermi?Tabi sizin evde ne oldu ben bilmiyorumki seni kiracak birseyler olduysa gidip gitmemek senin kararin.
Daha belli değil nişan falan ama olcak yani olurlarsa bilemem belkide çağırmazlar engellemiş kadin beni nerden ariayacakki.Beni kıracak şey beni engellemişler sadece tek şey oğlum benimle gelip gitsin tek gelmesin buydu yani.Triplere girmiş herkes

Kadı kadını neden ceker merakından ya kombini güzeldir ya sac rendi güzeldir kuaforune senin sacı gosterip boya yaptıracak masumane dusunerekten baska fantezi için kullanmaz heralde. Bizimde yan komsu var gecen izne memlekete gittim depremden dolayı ailem geri o mustalkik eve gecti o yan komsuda eski komsumuz oluyor ve yine yanyana gelmiş olduk. Bahcede ablalarım kuzenler falan oturuyoruz hava güzeldi kısır yapak dedik cocukları güneslendirirken baktım o yan komsu bizi videoyamı alıyor briyle goruntulu konusurken bizi mi gösterşyor anlamadım ama konusurken sey dedi hee aha bak xde gelik iZne gelik heralde diyor sjsjfksf bu arada evlenmeden önce onjn yegeniyle flort ediyordum baya ciddi bişry oldu yan komsumz digr surekli onlara gelirlerdi oyle tanıstık falan sonra ayrıldık biz ordan tasınınca oda heralde o ablasınımı arayıp soyluyor bak xde gelik cocugu var masallah diye beni cekiyordu 😀😀🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ güya duvarın arkasından cekiyor ama bariz goruyoruz duyuyoruz aynı bahcede oldugumz için🤦🏼‍♀️
Çekemez tabi ama sizin mazinin varmış sizi göstermek için a bakin kim gelmiş demek için çekmiştir.

Daha belli değil nişan falan ama olcak yani olurlarsa bilemem belkide çağırmazlar engellemiş kadin beni nerden ariayacakki.Beni kıracak şey beni engellemişler sadece tek şey oğlum benimle gelip gitsin tek gelmesin buydu yani.Triplere girmiş herkes
Eşin gider herhalde.
Iyi taraftan duşunursen artik oglun gitmez konuşmuyorsan.😁
Iki tarafda para toplasa balkon işi hall olmuyucak bir durum degil ama buralara kadar geldi olay.

İyi akşamlar kızlar.Oglumu okula götürdüm.Asagida bekleme alanı var oturuyoruz karşılıklı çocukları bekliyoruz .Kızlarla bir şey konuşuyorum komik şeylerdi.Ben de olaya kendimi kaptırmışım anlatıyorum gülüyoruz. Bi baktım karşıda kadin videoya alıyor.Sen ne yapıyorsun dedim.Ya çekmedimde yok sildimde yok kamerayi açıp yakınlaştırmistimda. Kadin öyle bi üste çıktı ki soka girdim. Sen kendini ne sanıyorsun çok mu güzel sanıyorsun seni neden çekeyim?Tamam günün güzel geçmemiş olabilir ama hincini benden çıkarma bilmem ne başladı yirtinmaya. Bana bak dedim ben senin şuan ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum laf canbazligi yaparak üste çıkmaya calismazsjn dedim.Ama delirdim benimle bu şekilde konuşamazsın bilmem ne sacmalado durdu.Sesini yükselterek beni bastricak aklınca.Kan beynime sıçradı aç o galeriyi dedim o sinirden anlamadım silmiş mi silmemis mi.Bulundugumuz yerden dolayı uzatamadim ama bütün gün başım ağırdı.Insan hem haksız hem arsız nasıl olabilir ya.Yakalanmissin biraz mahcubiyet hisset ama yok kadin kendini yırttı. Cidden karşımıza hayırlı düzgün insanlar çıksın her yerde
Uğraşmadan şikayetçi olsaydınız keşke kamera vs vardır. Şikayetçi olacağınızı soyleseydiniz.

Eşin gider herhalde.
Iyi taraftan duşunursen artik oglun gitmez konuşmuyorsan.😁
Iki tarafda para toplasa balkon işi hall olmuyucak bir durum degil ama buralara kadar geldi olay.
Evet yani eşime yaptır dedim yapilmasada beraber gider geliriz dedim.KRsi tarafla diyaloga girmeedim bile beni engellemişler ne alaka yani hayret ettim

X