Şampuan ve Saç Kremleri Gliss sv sa bakm kremi--sa krklar iin ( argan ve shea ya)

hımmm simdi kimsenin dökülmeyyip sadece benimki dökülüosa o zamanüründe suç aramamak lazım:1closedeyes: ama benim haricimde bi cok kişide dökülme varsa o zaman cok kızarım:mymeka:...

mirmirmirmir simdi ben su içerik konusunuda bi inceleyeyim.. ondan önce kısa cevap alayım bunu kullanalım mı kullanmayalım mı??

bunun koyu turuncu olanını geçen sene düzenli kullanmıştım.harika kokuyor ve sürekli düzleştirici kullanmama rağmen eskisine oranla daha az kırıldı saçlarım
zaten yumuşacık yapıyo demeye gerek yok sanırım
çok dikkat etmedim ama geçen seneki fotolarıma baktım parlaklıkta varmış saçımda
3-4 aydır kullanmıyorum
geçen gördüm normal gliss boyutundan biraz küçük pembe renk çıkmış üstünde fön ve düzleştiriciyle kırılmalara karşı koruma gibisinden bir şey yazıyodu
sanırım ondan kullanıcam bu yıl

şu pembe olanı bir ben göremedim yaaaa
arkadaşlar link e bakarken şampuanlar hakkında da bilgi sahibi oldum ve biraz da kafam karışıtı dimehicone konusu hangi şampuan kullansam bilemiyorum

ben panten,elidor,blendaks.....hepsini kullandım döktü saçımı
bebek şampunı da saçımda köpürmüyo saçlatım uzun
hacışakir aldım başlarda dökülmesi azaldı ama saçlarım kurudu matlaştı
şimdi de elseve kullanıyorum yumuşak oldu ama için de dimethicone var
ipek şampuanu hiç kullanmadım tavsiye edermisiniz?
birde gliss boyalı saçlar için olanında dimethicone yokmuş benim saçım boyalı değil kullansam iyi gelir mi?
bu sıvı saç kremi de iyi geldi yumuşacaık da yaptı

arkadaşlar link e bakarken şampuanlar hakkında da bilgi sahibi oldum ve biraz da kafam karışıtı dimehicone konusu hangi şampuan kullansam bilemiyorum

birde gliss boyalı saçlar için olanında dimethicone yokmuş benim saçım boyalı değil kullansam iyi gelir mi?

evet canım bebe şampuanı köpürmüyo. aman ya şeytan diyoki git yeşil sabun kullan :roflol::roflol: ya meşe külü varya annanem demişti o hep saç yıkadığı suya koyardı allahım bukadar yumuşak ve parlak olamaz. ama biz nerden bulcaz. öff puff afra tafra:nazar: ama sen yinede tresan bioblas gibi şampuanları al yani pantene falan alma.:eek:

Merhabalar ya bu gliss iyi geliyor mu gerçekten? Saçımı düzleştirdiğim için kırıklar war kestirmeye de kıyamıyorum gerçekten işe yarıyor mu?:uhm:

eğer saçların boyalı değilse sakın boyalı saçlar için şampuan kullanma derim ben bir ekre kullandım ve hiç dökülmeyen saçlarım dökülmeye başladı hemen bıraktım dökülmeye karşı tresanı öneririm içine çam terebentinde katarsan çok işe yarıyorhihoyyyt

gidip şampuanlara teker teker baktım
gliss pembe olanı var şampuanlarda ama boyalı saçlar için değilmiş kırılmalara karşı yazıo üzstünde bu şampuanda yok dimethicone birde hacışakir,duru,ipekte yok bu madde
piyasada olan diğer şampuanların hepsinde var
şimdi hangisini kullansam diye düşünüyorum
saçlarımın ön kısımlarında dökülme olmuştu hacı şakir kullanınca saçlarım geri geldi diyebilirim ama çok kuruttu ve matlaştırdı
aranızda duru ya da ipek kullanan var mı

gidip şampuanlara teker teker baktım
gliss pembe olanı var şampuanlarda ama boyalı saçlar için değilmiş kırılmalara karşı yazıo üzstünde bu şampuanda yok dimethicone birde hacışakir,duru,ipekte yok bu madde
piyasada olan diğer şampuanların hepsinde var
şimdi hangisini kullansam diye düşünüyorum
saçlarımın ön kısımlarında dökülme olmuştu hacı şakir kullanınca saçlarım geri geldi diyebilirim ama çok kuruttu ve matlaştırdı
aranızda duru ya da ipek kullanan var mı

bana hediye vermişlerdi gliss şampuanı sen diyince baktım hakkaten silikon yokmuş. tşkler kaydirigubbakcemile2

benim de saçlarım baya uzun. uçları yıpranıyor ama gerisi gayet sağlıklı, ne yapsam diye düşünüyordum bir de bunu deneyim. teşekkürler.

bende sarı seri kullanacaktım ama 250ml şampuan ve 7 lira onarıcı bakım 400ml aynı fiyat sarı seri bütçemi aştı sanırım onarıcı bakım alcam kullananlarda zaten memnun

bnde kullanıorum ilk çıktıı zmnlardan beri..son 2 yıkamadır john frieda kullanıorum ama gene de banodan sona taramak zor oluo bnm saçlarım bras fazla çnkü :s bgn de yeni bi çeşidi çıkmış onu aldım hep onarıcı kullanmıştım.bnde saç kırığına fln ii gelmedi açıkcası ama çok rahat taranıo bu olmadan saçlarmı tarayamaıorum. bgn aldığım da ışıltı werenden daha önce şampuan we saç kremini kullanmıştım we memnıun kalmıştım.. glissin pek çok çeşidini denedm merak edenlere cewap werebilirm kızlarr

bende çıktığından beri kullanıyorum sarısını kullandım sonra turuncuyu kullandım ikisindende çok memnun kaldım bugünde pembe olanını gördüm onu aldım bakalım diğerleri gibi memnun kalacakmıyım ayrıca ben kızlarımada kullanıyorum saçları çok olduğu için banyolarından sonra uçlarına 2-3 sefer sıkıyorum önceleri saçlarını açmak için çok zorlanırdım şimdi ise saç taramak keyifli hale geldi...

bende bugün markette gördüm sarısını,ilgimi çekti durulanmayan türden olması dolayısıyla,sarısı onarıcı olanmıydı kızlar hangisi onarıcı ve koruyucu? turuncusu ne için?

bende kzımın saçını tarayamıyordum çok ince telli ve kıvırcık.bu ürünü aldım şimdi sadece bunı sıkıp tarıyorum çok yumuşak vepırıl pırıl oluyo saçları.

bende bugün markette gördüm sarısını,ilgimi çekti durulanmayan türden olması dolayısıyla,sarısı onarıcı olanmıydı kızlar hangisi onarıcı ve koruyucu? turuncusu ne için?

cnm sarısı shea yağı olan sanırım sarı dediğin o kırıklar için,turuncu olan onarıcı hayatım

X