Göbek ağrısı yaşayan varmı?

candanileri59

Ɓir musallalık saltanatım bu benim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2022
3.964
2.503
Selamlar.. 25+4 hamileyim 21. Haftamdan beri gobegimde bi agri var once tam gobek deligimin oradaydı, sol tarafinda dibindeydi.. sonraları bu agri 1 parmak 2 parmak derken az daha sola kaydı. Dun doktoruma uğradım uğramışken sordum bi bakalım dedi bebegin poposu ordaydi. Baş aşağı duruyodu , bu arada acı ayaktayken çoğalıyor uzanıp dinlenince geçiyor. Suyumda fazla doktorum ondanda olabilecegini söyledi ama ben biraz tedirgin oldum açıkçası çünkü ayakta biraz fazla kaldım diye ağrım ekstra çoğaldı. . Bu durumu yaşayan varmi ? Bebegin surekli ayni pozisyonda durmasi normalmi ? Bebegin sürekli baş aşağı durmasi normalmi ?

Yokmu hic böyle ağrı yaşayan herseye oldugu gibi bunada numunelikmiyim 😀😀😀

Merhaba bashsettiginiz ağrı hani bazen kalp spazmi olur ve an yaşanılan ağrı gibi mi oluyor nefes alırken de canınız yanıyor gibi mi acaba
Ben hic kalp spasmi bilmiyom ki canim ya nasi bisey oluyo ..
benim ayaktayken agrim oluyo sadece. Yurusemde sabit dursamda dikilsemde sanki bebek tum siddetiyle poposunu yasliyor ve yirtilircasina agrim oluyor hic kesilmeden ayakta durdukca surekli

Göbek degilimin 1 2 parmak sol tarafına doğru oluyor bahsettiğim ağrı nefes alırken bile acı veriyor o yüzden derin nefes alamıyorm ağrı olduğun da kıpırdamam da biraz zorlaşıyor geçene kadar bende iki kere oldu
Aniden bıçak saplanır gibi bı ağrı yasadiysan eğer ona da benziyor dediğim ağrı tabi biraz uzun hali

Aniden bıçak saplanır gibi bı ağrı yasadiysan eğer ona da benziyor dediğim ağrı tabi biraz uzun hali
Yok benimkisi baya baya ayaga kalkinca bi basliyo yatip dinlenene kadar dinlendikce yavas yavas geciyo. Hic kesilmiyo aksine ayakta durdukca siddetini artırarak devam ediyo. Ama başında benimde senin gibiydi siddetini artirarak devam ediyo demekki normal bu durum demi

Yok benimkisi baya baya ayaga kalkinca bi basliyo yatip dinlenene kadar dinlendikce yavas yavas geciyo. Hic kesilmiyo aksine ayakta durdukca siddetini artırarak devam ediyo. Ama başında benimde senin gibiydi siddetini artirarak devam ediyo demekki normal bu durum demi
Bilmiyorum ki normal mi bende size sorarak az da olsa içimi rahatlamak istemiştim aslında 😂

Canım 32 5 olduk ben kaç haftadır öyleyim. Ayakta daha kötü dediğin gibi yatınca azalıyor karnım sertleşiyor ağrıyor
Ohh Allah razi olsun nasi rahatlattin icimi anlatamam sana ❤️❤️❤️❤️ Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin cumlemize insaAllah

Selamlar.. 25+4 hamileyim 21. Haftamdan beri gobegimde bi agri var once tam gobek deligimin oradaydı, sol tarafinda dibindeydi.. sonraları bu agri 1 parmak 2 parmak derken az daha sola kaydı. Dun doktoruma uğradım uğramışken sordum bi bakalım dedi bebegin poposu ordaydi. Baş aşağı duruyodu , bu arada acı ayaktayken çoğalıyor uzanıp dinlenince geçiyor. Suyumda fazla doktorum ondanda olabilecegini söyledi ama ben biraz tedirgin oldum açıkçası çünkü ayakta biraz fazla kaldım diye ağrım ekstra çoğaldı. . Bu durumu yaşayan varmi ? Bebegin surekli ayni pozisyonda durmasi normalmi ? Bebegin sürekli baş aşağı durmasi normalmi ?
Benimde ara ara gobek deligimde agri oluyor

X