Göbek/ eş düşmesi bilen var mı?

yaklaştırdım ama olmadı demişsiniz, elinize bir şey mi geliyor? farklı bir genel cerrahla tekrar görüşün bence fıtık olabilir.
Evet böyle nasıl anlatsam hani sırtta kulunç oluşur sert bir damar gelir elinize kürek kemiğinin orada . İşte öyle birşey. Normalde bu toplar damar gibi birşey göbek deliğinin cizgisinden bacağa gidiyor. Göbek deliğindede su kesesi gibi ufak birşey olur. Kalp atışını bu kese sayesinde ihissedersin damarın üstünde olduğundan. Kese oradan ayrılıp başka yere geçebiliyor birçok durumda agir kaldimak, üzüntü vs.. gibi durumlarda . Elime gelen o işte

Sizin adınıza çok sevindim. Bacak çekmesi diyorsunuz nasıl bir hareket mi o kadar çok video izledim ki bende care için . İşe yarae belki bendede. Sabah aç karna eşime göstereyim belki benimkide girer..benimki yer etmiş çıktığı yeri
2016 yılıydı videoyu pek hatırlamıyorum YouTube’dan bakmıştık bir adam anlatıyordu sağ bacaktan çekilmesiyle oturuyormuş yerine bir bakın sizde çıkar muhtemelen karşınıza 🙏🏻 yöntemleri videolu anlatıyorlar

Evet böyle nasıl anlatsam hani sırtta kulunç oluşur sert bir damar gelir elinize kürek kemiğinin orada . İşte öyle birşey. Normalde bu toplar damar gibi birşey göbek deliğinin cizgisinden bacağa gidiyor. Göbek deliğindede su kesesi gibi ufak birşey olur. Kalp atışını bu kese sayesinde ihissedersin damarın üstünde olduğundan. Kese oradan ayrılıp başka yere geçebiliyor birçok durumda agir kaldimak, üzüntü vs.. gibi durumlarda . Elime gelen o i
ben bu durumu daha önce yaşamadım, yaşayanlar tecrübelerini iletmişler. daha bilimsel bir şekilde yaklaşıyorum sadece, yazılan tavsiyeler işe yaramazsa ulrason veya mr yapılabilecek bir merkeze gidin bence. elinize gelen bir şeyin mr'da görünmeme ihtimali yok. tek hekimin görüşüne bağlı kalmayın yeniden bir genel cerrah tarafından muayene olun.

X