Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten ürünlerin hepsini kullandım

memişleri büyük arkadaşlar...:))
Ben ve burdakiler büyük ama sarkma tehlikesi olan memişler istemiyoruz..Bizler ideal göğüs istiyoruz. Burdaki şikayeti olanlar ya 70 beden ölçüsündekiler ya da deforme olmuş arkadaşlarımzdır aynen benim gibi..Çünkü büyük göğüslü arkadaşların işi daha zor.Sarktığı takdirde bizlerden daha zor bir ameliyat bekliyor onları...

Mert' cim ben zaten destekli veya süngerli sütyen kullandığım için yaptıracağımız ölçüde aman aman büyük olmadığı için dikkat çekeceğini sanmıyorum.Varsın dikkat çeksin boşver, kendimizi mutlu hissedeceksek boşver onu bunu....yerimseniben

ben ilçede yaşadığım için mecburen şehir merkezinde amelyat olacağım.o da 2 saat mesafede.mecbur katlanacağım.yani gidip gelirim.çünkü eşim le beraber şehirde bie hafta kadar kalamam.neysee..
tıp fakültesindeki doktoru pek tavsiye etmediler.ben yine de dediğin gibi yazdığın www.tpcd.org.tr yi takip edeceğim.fakat o link şuan açılmıyor.farklı bir açılımını biliyorsan ,yazabilirmisin?
ilgin için teşekkür ederim
bilmediğim çok şeyler var yaaa...
doktor raporunda doktorun adı yani ünvanı da belli olacak sanırım .estetik cerrah gibi.
bunu da değiştirmez sanırım.

Canım dr.raporunda estetik cerrah yazmaz plastik cerrah yazar ve plastik cerrahlar sadece meme büyütüp küçültmüyor her türlü dalları var burunda meydana gelen bir eti / kıkırdağı bile bunlar ameliyatla alıyor ....anlamazlar bile işyerindekiler kafana takma

Ben göğüs büyütmeyle ilgili hemen hemen herşeyi denedim..2-3 yıl önce allbres kullandım 2 kutu sonuç alamama rağmen 6 ay sonrada breat sucess kullandım 1 kutu...Oestro krem kullandım 1 kutu, inadım krırıldı derken breast gain siparişi verdim 2 kutu onu kullandım ve burda ünlenen k.ü.ç kullandım 2 ay

Şöyle diyeyim ki bu kadar kullandığım şeylere rağmen çok çok az bir dolgunluk oldu ama bu süre zarfınde 5-6 kiloda almıştım belki de kilolarımın etkisiyle hafif dolgunlaştı göğüslerim ama cup olarak maalesef bişey değişmedi.kilo vermeye korkar oldum daha kötü olucak diye göğüslerim..senağlama

Bünyeler farklı özelliklidir diyeceksiniz ama ben kesin çözüm alanı duymadım

Daha sonra şöyle bir hesap yaptım bu ürünlere verdiğim paraya biraz daha ilave etsem ameliyat param hazır olurdu en azından 1-2 saat içinde istediğim ölçülere kavuşurdum..Sizlerin ümitlerini kırmak istemem ama sürekli bir ümitle başlamak sonucu alamamak nedir çok iyi bilenlerden biriyim.Doktorumla bugün konuştum ve gün aldım ön görüşme yapacağız artık kararımı verdim..Ameliyat kesin çözüm çünkü ..
Diğer tablerlere bantlara kremlere para vermeyin inanın paranızı havaya savurmuş olursunuz.Şimdilik sağlıcakla kalın...

canım görüşlerine kesinlikle katılıyorum, ins. kışa bende ameliyat olucam. annemi ikna ettim gibi sadece çevreden biraz çekiniyorum anlarlar diye, yakın arkadaşlarım bile bilmesin istiyorum. Bide işin maddi kısmını ayarladık mı tamamdır.

yani kızlar sizi çok iyi anlıyorum ve bu durum haplarla ve kremlerle düzelmiyo

canım görüşlerine kesinlikle katılıyorum, ins. kışa bende ameliyat olucam. annemi ikna ettim gibi sadece çevreden biraz çekiniyorum anlarlar diye, yakın arkadaşlarım bile bilmesin istiyorum. Bide işin maddi kısmını ayarladık mı tamamdır.

yani kızlar sizi çok iyi anlıyorum ve bu durum haplarla ve kremlerle düzelmiyo

Canım bende en yakın arkadaşlarıma bile söylemeyi düşünmüyorum çünkü toplumumuz bu anlamda henüz bilinçsiz içine kapanık farklı yorumlanır çevremiz tarafından seni anlıyorum..Bekar isen annen bilsin yeterli...:dance:

bugün doktora gideceksin galiba,blauschatz.hadi bakalım güzel haberlerle seni burda bekleyeceğiz.

bugün doktora gideceksin galiba,blauschatz.hadi bakalım güzel haberlerle seni burda bekleyeceğiz.

Evet canım öğleden sonra gideceğim doktora aslında sabah uğrayacaktım ama işyerindeki yoğunluktan öğleden sonraya kaldı..Gelişmelerden haberdar ederim tabiiki, bakalım doktor ne diyecek nasıl bir protezi uygun görecek bende merak ediyorum

Doktorumdan salı günü günü için randevu aldım, ben sürekli araştırma yaptım internetten mentor marka üzeri pütürlü damla silikon düşünüyorum en doğalı ve sık kullanılanı bu imiş ve kesi yerini göğüs altından düşünüyorum.Yine de ben fikrimi söylemeden doktorumun önereceği protez bakalım ne olacak tabiiki en uygununa o karar verecektir.

Fİyatı için tam net bişey demedi çünkü karar vereceğimiz proteze göre fiyat değişebilirmiş ama 3.500 ile 5.000 ytl.arası dedi.ama bu bahsettiğim protezin fiyat çok fazla olmadığı için 3.500ytl.gibi bir rakam çıkar sanıyorum.

Kızlar bizim toplum içine kapanık bir toplum olduğu için hiç kimsenin birbirinden haberi yok inanın o kadar fazla yaptıran varki herkes gizlediği için tek benmiyim acaba psikolojisine giriyoruz.

Sadece mankenler şarkıcılar değil toplumun her kesiminden özellikle güneydoğuda çok fazla yaptıran varnış abartmamıza gerek yok maddi durumumuz elverdiği sürece bence kendimizi daha iyi daha güzel hissedeceksek neden olmasın değil mi? Bende yıllardır dolgulu sutyen kullandım yaşım 31 bu yaşıma kadar gönlüme göre bikini giyemedim yani hep eksikliğini hissettim, her ne kadar eşim bunu sorun yapmasa da bir çift güzel göğüs gördükleri zaman hangi erkek bakmıyor değil mi ? Aklıma gelenler şimdilik bunlar görüşmek üzere...yasakkelime.

%100 haklısın canım, eğer aynaya baktığınızda bnm gibi cok mutsuz oluyorsanız , bırakın kremlere haplara para saçmayı gidin ameliat olun...bnm tüm tecrübelerim estetik cerrahi b ölümünde yazıyor.. az değil cekilende, kimisde hic agri hissettmiorr..kişiyeee göre değişken bişi...
ben 20 07 2007 de yaptırdm hala ödemli goguslerim ama alıstm artık mutluyum..
cevremde iki arkadasm ve annem disinda hc kimse bilmio.

%100 haklısın canım, eğer aynaya baktığınızda bnm gibi cok mutsuz oluyorsanız , bırakın kremlere haplara para saçmayı gidin ameliat olun...bnm tüm tecrübelerim estetik cerrahi b ölümünde yazıyor.. az değil cekilende, kimisde hic agri hissettmiorr..kişiyeee göre değişken bişi...
ben 20 07 2007 de yaptırdm hala ödemli goguslerim ama alıstm artık mutluyum..
cevremde iki arkadasm ve annem disinda hc kimse bilmio.

en iyisini yaptın bende keske yaptırsam ama ancak evlenince yaptırabilirim. tab korkuda var

ya herkes evlenince silikon yaptıralım diyor ama şahsen benim kocam istemez-yani ben de keşke evlenmeden önce yaptırsaymışım diyorum.
mert ve blausshauts sizinle aynı durumdayım, eski dantelli fantezi geceliklerimi artık giyemiyorum çünkü emzirmeyi kestikten sonra göğüslerim eskisi gibi seksi,dik ve büyük değiller. Eşime göğüslerim konusunda emzirmeyle ilgili kafamın karışık olduğunu ve bana zaman vermesini söyledim hatta ondan gizliyorum resmen son hallerini görmesin diye ama nereye kadar. Silikon da istemez bizimki, zaten kıskanç

ya herkes evlenince silikon yaptıralım diyor ama şahsen benim kocam istemez-yani ben de keşke evlenmeden önce yaptırsaymışım diyorum.
mert ve blausshauts sizinle aynı durumdayım, eski dantelli fantezi geceliklerimi artık giyemiyorum çünkü emzirmeyi kestikten sonra göğüslerim eskisi gibi seksi,dik ve büyük değiller. Eşime göğüslerim konusunda emzirmeyle ilgili kafamın karışık olduğunu ve bana zaman vermesini söyledim hatta ondan gizliyorum resmen son hallerini görmesin diye ama nereye kadar. Silikon da istemez bizimki, zaten kıskanç
eşler hep öyle dir zaten .karısının ne hissediğini pek anlayamaz.benim eşim de aynıydı.şuan ki halin benim için önemli değil diyor.ben seni yine seviyorum diyor.eşimi karşıma alıp ,konuştum.bizler kadın olarak kendimizi eksik hiissettiğimizi rahat olamadığımızı anlattım ona .kendisi aynı benim durumumda olsa ne durumda olurdu diye sorunca..hak verdi bana.
acaba erkeklik uzvunda bir yamukluk eksiklik olsa ne yapardı acaba?bir sor sen de eşine..o da seni anlayacaktır.
bence bu tür bir ameliyat karı koca arasındaki ilişkiye yatırım dır....

mertçim doğru diyosun al kocanı karşına konuş diyosun da gurur da yapıyorum galiba, durumu ona çaktırmamaya çalışıyorum,yani sorun yaptığımı bilmiyor büyük ihtimalle ama sonuçta küçük göğüs sevmediğine de eminim.
Yine de kocamı biraz tanıdıysam kesinlikle istemeyecektir.Ben istemiyorum olmanı, ben beğeniyorum göğüslerini deyip kestirip atacaktır.

Arkadaşlar merhaba sorunum aynı malum sorun.Diğer sayfadaki k.ü.ç. ile ilgili yazıları okudum bende bir deneyeyim dedim.İçinizde deneyen var mı? Ameliyatla ilgilendiğiniz için umutsuzluğa kapıldım.

..................................................................

Son düzenleme:
bende artik pes etmeye geldim. önce zayifligimdandir diyordum simdi yaklasik 6 kilo aldim ama alt tarafa gitti. simdi cevizagaciyapraginin cayini iciyorum. hem sivilceler icinmis hemde icinde bol östrogen oldugundan gögüsleri de büyültüyormus. tabiki nekadar dogru oldugunu bi iki ay sonra görücem. bazi kullananlarda tam bi beden farklilik olmus. birinci bardagi kahvaltidan önce ac karnina iciyorsunuz ikincisinide günün ilerleyen saatlerinde. kokusu isirgan cayi gibi. daha baslayali 3 gün oldu bende. bi gelisme olursa bildiririm.

bende artik pes etmeye geldim. önce zayifligimdandir diyordum simdi yaklasik 6 kilo aldim ama alt tarafa gitti. simdi cevizagaciyapraginin cayini iciyorum. hem sivilceler icinmis hemde icinde bol östrogen oldugundan gögüsleri de büyültüyormus. tabiki nekadar dogru oldugunu bi iki ay sonra görücem. bazi kullananlarda tam bi beden farklilik olmus. birinci bardagi kahvaltidan önce ac karnina iciyorsunuz ikincisinide günün ilerleyen saatlerinde. kokusu isirgan cayi gibi. daha baslayali 3 gün oldu bende. bi gelisme olursa bildiririm.

blauschatz,evet arkadaşım ben de aynen dediklerine katılıyorum.Ben de bir sürü krem-hap-bitki kullandım.Ama hiçbiri göğüslerimde bir değişiklik yapmadı.Artık onları ölçüp ölçüp aynı sonucu görmek psikolojimi daha da bozdu ve sonunda tek kesin çözüm olan ameliyata karar verdim.dün doktorumla görüştüm (kendisini internetten uzun araştırmalar sonucu buldum ve tamam ameliyat için dr.um bu olmalı dedim). Pütürlü yüzeyli damla şeklinde jel silikon ve kas zarının altına yerleştirilcek.. cc.sinin 290 mı 300 mü artık neyse o an ameliyat sırasında kendi karar veriyor ama tabiiki benim istediğim ölçüyü o an anlattım-görsel olarak...neyse haftaya yani 18,04,08 de ameliyat günüme karar verildi...hayırlısı...son olarak diyeceğim bence ameliyat harici yöntemlere boşa para harcamayın-denenmiştir- ve çok fazla dr. gezip de kafanızı karıştırmayın:KK66:

göğüslerim çok küçük ama sert ve dik biraz büyümesini çok isterdim krem veya band denemek düşünyorum umarım faydası olur kullanan varsa lütfen yazsın ameliyyat düşünmiyorum eşim de izin vermez

göğüslerim çok küçük ama sert ve dik biraz büyümesini çok isterdim krem veya band denemek düşünyorum umarım faydası olur kullanan varsa lütfen yazsın ameliyyat düşünmiyorum eşim de izin vermez

Canım ben aslında her halukarda ameliyatı öneriyorum ama madem eşim izin vermez diyosun, o zaman ablam bir ara acti breast adlı bir krem kullanmıştı (ben de kullandım ama benim doğum-emzirmeden sonra çok deforme olduğu için hiçbir işe yaramadı-kısa süreli kullandım gerçi) ablam memnun kalmıştı biraz da olsa dolgunlaştırdı falan dedi(henüz çocuğu yok ama) ....Yine de seni şu kremi al diye yanıltmak istemem ama istersen google'dan aratıp bakabilirsin bu kreme....benim hiçbirine (ameliyat hariç) inancım kalmadı ama ....:teselli:

X