Göğüs Büyütme ameliyat oldumm merak edilenler..

Ozelden bana yazın ben cvp yazayım bilemiyorum yeniyim buralarda🙈
Anladım canım herşey yolundaysa super bende randevu alacam benimki küçültme dikleştirme olacak biraz detay verebilirmisin yani amaliyata girerken ne yapıyorsun sonda takılıyormu amaliyattan kaç saat önce hastaneye gitmen gerekiyor birde özelden yazmak istersen isme tıklıyorsun ordn altta izle seçeneğinin yanında yani o sırada özel mesaj yazıyor oraya tıklayarak yazıyorsun tekrar geçmiş olsun unutmadan sen sigara kullanıyormusun? Kullanıyorsan bununla alakalı birşey dedimi doktor

Ozelden bana yazın ben cvp yazayım bilemiyorum yeniyim buralarda🙈
Birde sezar hastanesi hakkında bilgi verebilrimisin yani nasıldı ilgi ilgilendilermi bir gece kaldınmı sen kaldıysan refakatçin varmıydı? Hastane için neler götürmemiz gerekiyor sen olduğun için eksikliğini hissettiğin birşey oldumu şunuda getirseydim keşke rahat ederdim dediğin birşey birde korseyi bizmi alıyoruz? Alıyorsak hangi marka doktor tavsiyede bulundumu?

Amaliyata eşiylemi girdi birlikte girdiklerine dair şeyler okudumda doğrumu yani? Sen hangi gün oldun sezar hastanesinde belirli günlermi yapıyor yani doktormu seçti günü senmi? Çok soru sordum biliyorum ama 25aylık oğlum var ve herşeyi ayarlamak istiyorum refakatçi şartmı diye?

Amaliyata eşiylemi girdi birlikte girdiklerine dair şeyler okudumda doğrumu yani? Sen hangi gün oldun sezar hastanesinde belirli günlermi yapıyor yani doktormu seçti günü senmi? Çok soru sordum biliyorum ama 25aylık oğlum var ve herşeyi ayarlamak istiyorum refakatçi şartmı diye?
Ameliyata eşi girmedi.Ameliyat günü de hastane musaitligine göre oldu.Ben c.tesi karar verdim ameliyata.Pazartesi olsun istedim saolsun hocam çarşamba gününü ayarladı.Refekatci kesinlikle sart canim.Cunku ilk gün sifon bile cekemiyorsunuz.Agridan dolayı değil basınca ağrı oluyor yani doğal olarak yapamıyorsunuz.Bir de ilk 15 gün ağır kaldırmasınız.Bana 20.gunumde 2 ya da 3 kilo kaldırabilirsiniz dedi.Oglunuzu kucaginiza almanız sakıncalı olur.Aklikiza takılan ne varsa sorabilirsiniz

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun bende 1.5 ay önce hem dikleştirme ve protez ameliyatı oldum mentor marka high proline 375 CC amelşyatım 5 saat sürdü zar altı o yüzden hiç ağrı hissetmedim sadece sırt ağrım oldu oda ameliyatta sırtıma bağlanan elektrotlar alerji yaptığından am herkesin vücudu ve yapılan amelyatı bir değil zar altı ameliyatı ağrısız geçiyor ben sadece parol TB kullandım oda sırtımdaki ağrıdan sonrsında bende hemen kalkıp dolaştım ertesi gün direnlerin çıktı eve geldiğimde çok iyiydim sizin ameliyatının kas altı olması ağrılı olmuş
merhaba çok geçmiş ıolsun. kime oldunuz acaba bılgı alabılırmıyım.

Ben 1.5 aydır her akşam masaj yaptırıyorum birde dümdüz yatmaktan ağrı oluyor tabi halen yasak yan yatmak günde 3_4 saat yatıyorum ondandır
Ilk gunden beri yan yatiyorum 18 gun oldu hic ameliyat olmamis gbi ilk gun bide coebaciya gittim taburcu oldum diklestirme ve slikon takildi suan yok gbi rahatim ama buyuklugnu cozemedim goren herkes cok buyuk dio bana kucuk gelio 325 kas alti mentor takildi ama modereit plus die bi form damlaya benzio high profil takilmadigima pismanm

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun bende 1.5 ay önce hem dikleştirme ve protez ameliyatı oldum mentor marka high proline 375 CC amelşyatım 5 saat sürdü zar altı o yüzden hiç ağrı hissetmedim sadece sırt ağrım oldu oda ameliyatta sırtıma bağlanan elektrotlar alerji yaptığından am herkesin vücudu ve yapılan amelyatı bir değil zar altı ameliyatı ağrısız geçiyor ben sadece parol TB kullandım oda sırtımdaki ağrıdan sonrsında bende hemen kalkıp dolaştım ertesi gün direnlerin çıktı eve geldiğimde çok iyiydim sizin ameliyatının kas altı olması ağrılı olmuş
Zar altı nedir kas üstü mü oluyor

Merhaba 30 yaşında evli 1 çocuk annesiyim 162 boyunda 48 kiloda minyon tipliyim göğüs büyütme ameliyatına karar vermem çocuk olmadan önceydi ama nasıp olduktan sonrayaymış göğüs dokum zaten yoktu 75 doldugulu takiyodum emzirme sürecimde 80 kadar çıktı sonrası fisss tabiki 😂 sündü meme demeye şahit lazım dümdüz duvar oldu sanki kadınlık duygum gitti resmen kocama açmayı geçtim aynaya bakmak istemiyodum deli cesaret ertelememek lazım gittim devlet Hastanesi'ne plastik cerah cemal Akçay beye muayene oldum bu arada Mardin devlette mentor yuvarlak 325 350 375 ve 400 CC arası kas altı sana uygun dedi fiyatta (10.000 ) ameliyatta hangisi sana doğal durursa onu takarım dedi bende hemen randevuyu aldim ve beklenen gün geldi cuma günü gittim önce Kan tahlil covid testi falan yapıldı yatış izni verildi pazartesi direk gittiğimde ameliyat üstü giydirdiler alt iç çamaşırın kalcak sekilde damar yolu açıldı ve ameliyata alındım cm ile ölçüm yapıldı ve çizildi üzerimde ben doktoruma direk 375 takın bana dedim yormuym sizi bende zedelenmiş olmam dedim ameliyatta. 😂 Çünkü 325 cc beni tatmin etmicek 400 cc çok büyük gelcek tamam dedi ameliyatta bakarım dedi ve kollarımı actirdilar narkoz iğnesi yapıldı 1.30 saat surdu ameliyat ama o saat yok bende hiç birşey hatırlamıyorum ameliyattan sonra odaya geldiğimde çok aciyo ağrı kesici yapın dediğimi hatırlıyorum üzerimde korse vardı çok sıkı bir ssekilde kavramisti goguslerimi normalde ağrı eşiğim yüksek ama bunun ağrısı gibi bı ağrı hiç gormedim ne kadar agriyabilirki demiştim ameliyat olanlara ama haklilarmis sanki göğsüne ayı oturmuş nefes almani engelliyo değişik bı deneyimdi bı daha olurmusun deseler hayır derim 😂

1 günüm ;inanlmaz ağrılı geçti yurumem söylendi ama ben ayağa kalkmayı bırakın kolumu kaldiramadim ilk kalkmaya çalıştım narkozdan dolayı kusma baş dönmesi olur denmişti hemen kalkamazsin diye öylede oldu mide bulantısı olmadı ama baş dönmesi çok oldu sabah 9.30 girmiştim gece kalkmaya çalıştım 2 denememde çoksa zor olsa kalktım eşimin desteğiyle

2. Gün aynı agrilar devam etti ama kalkmam zorda olsa yapabildim 2 kere yürüdüm tuvaletimi kendim yapabildim ama Cook zorlandım sifona basma ve çamaşırını çekmede tabi bu sürede ben durmadan ağrı kesici istiyorum çalışanlardan

3 gün oldu tabi bu süre içinde direnler bağlıydı göğsümde onunla gezdim 2 gün doktorum çıkış yapabilirsin istersen ama 3 gun ben bu direnleri cikaricam dedi sebebide kan tam istediği renge dönmemesi her sabah doktorum geldi beni ziyaret etti gitti çok ilgiliydi teşekkür ederim devlette oldum para yüzünden ama guzel tecrübeli doktora denk gelmem güzel birseydi ve çıkış işlemlerini yaptım
daha olalı 1 hafta oldu hala ağrım var bacağımdan destek alarak kalkıyorum sırt ağrım inanılmaz var hala yatamiyorum göğüs yanlarim hala şiş ödem ve ağrı var dikişleri söylemiyorum bile ne zman gecer inanın bilmiyorum bende inşallah çabuk geçer de goguslu olmanın keyfini sürmeye baslarim hala acıdan sevinemiyorum şuan iyikide 3 gün kaldım diyorum normal ağrı kesiciler bu agriyi dindirmezdi serumlarla ayakta kaldım afedersiniz ama kilodunuzu indirecek gücünüz olmuyo kas altı olduğu için kollarda ki kaslar duruyo resmen kaşık tutamadım ilk gün doktorum yürüyüş yap hareket et ki kolay iyileşme süren olsun dedi ama göğsümdeki okuzle zar zor yürüdüm Vel hasıl ilk 3 gün çok zorlu süreç bunu şimdiden size söyleyeyim sonrası ağrı kesicilerle iyi olursunuz ama o sırt ağrım beni bitirdi buna çare bulamadım çoğu yerde araştırdım yok 1 günü kalkıp cafeye giden bile varmış denilmiş İMKANSİZ bu inanmayın neyse işte antibiyotik ağrı kesici ve 2 tane krem yazdı doktorum 1 dikiş 1 morluk kremi pazartesi oldum cuma gel dedi bantları çıkardı 10 gün sonra duş alabilirsin dendi 15 gün sonra tekrar gel dedi hem masaj yapmayı gösterilen hemde dikiş izleri için krem yazicam dedi ameliyatta giydirilen korseyi 3 yada 6 hafta kullanicaksin dedi sonra dikişsiz sporcu sütyeni kullanicaksin dedi süreç bu şekilde umarım aydinlatabilmisimdir çünkü ben çok araştırdım ama nasıl bı süreç bekliyo beni hep merak etmiştim bende size böyle bilgi veriyim dedim 1 ay sonra güncellerim tekrar yazımı acaba ağrılarım dinecek mi ve dimdik sabit duran silikonlar yumusayacak mi aklınıza takılan sorular vaarsa seve seve cevaplarım ❣️
Merhaba 2 krem demişsiniz ya isimleri nedir acaba bana yazmadı da doktor kontrole de gidemiyorum

Merhaba geçmiş olsun bende ameliyat olmak istiyorum aynı durumlardan muzdaribim. Doktora şikayetini söyleyince olumlu karşıladı mı. İstanbul’da yaşıyorum ayın 24 ünde randevum var ilk kez gideceğim umarım doktorum beni tatmin edecek bi fiyat verir ve güven de çok önemli tabi devlet hastanesine gideceğim bende çok heyecanlanıyorum şimdiden aceba bende ameliyat olabilecek miyim? İstediğin göğüse kavuşurum inşallah hayırlısıyla. Bana önermek istediğiniz tecrübeleriniz var mı şimdiden teşekkürler bu arada 50 kilo 1.60 boy
merhaba kaç cc yaptırdınız

Ilk gunden beri yan yatiyorum 18 gun oldu hic ameliyat olmamis gbi ilk gun bide coebaciya gittim taburcu oldum diklestirme ve slikon takildi suan yok gbi rahatim ama buyuklugnu cozemedim goren herkes cok buyuk dio bana kucuk gelio 325 kas alti mentor takildi ama modereit plus die bi form damlaya benzio high profil takilmadigima pismanm
boyunuz kilonuz nedir

X