Göğüs Büyütme Estetiği Ameliyat Yöntemleri Hakkında Bilgi Paylaşım

Hemmen açıklıyorum şekerim emriniz olur :KK66: cubur arkadaşımızın konusunu muhakkak okumuşsunuzdur kendisi de pekçok defa yazmış zaten nerdeyse hiç meme dokum yoktu demiş ve Sevgili Naci Çelik doktor, ona damla protez uygun görüp damla protez kullandı ve fotoğraflarından da görülüyor ki cuburun harikulade göğüsleri var ki benim forumda en çok beğendiğim göğüslerden bir tanesi onundur..Bana gelince benim de göğüslerim çok küçüktü 75 a yı bile doldurmuyordu göğsümün üstleri de bomboştu ve bende de damla protez var ve dolu dolu göğüs dekoltem oldu.Yani burdan şu anlaşılıyor ki damla protez meme dokusu olmayanlara da çok güzel oluyormuş, sevgiler :KK66:

eğer göğüs yapısı müsaitse, yani meme dokusu mevcutsa, damla protez uygun biliyorsunuz ki, hiç göğüs dokusu olmayan birine damla takılırsa ne olur, lütfen onu da açıklayın ki, yeni yapacakların aklı karışmasın, herkes kendi protezini, şeklini şemalini övmek için değil, doğru vücut için hangi protez uygunsa onu söylemek için burada, yardımcı olacaksanız eğer bu pencereden cevap verin lütfen, benim gibi, göğüs dokusu 0 olan birine damla olur muydu acaba, doğal olarak yuvarlak protez takıldı, dümdüz hiç olmayan göğüslerim 1,5 ay olmasına rağmen, gerçek meme kadar doğal ve yumuşak, eminim 1 sene geçince ameliyat olduğumu kime söylesem inanmayacak,
çünkü doktorum benim vücuduma en uygun boy, şekil, marka protezi özenle seçip, uyguladı,

Hemmen açıklıyorum şekerim emriniz olur :KK66: cubur arkadaşımızın konusunu muhakkak okumuşsunuzdur kendisi de pekçok defa yazmış zaten nerdeyse hiç meme dokum yoktu demiş ve Sevgili Naci Çelik doktor, ona damla protez uygun görüp damla protez kullandı ve fotoğraflarından da görülüyor ki cuburun harikulade göğüsleri var ki benim forumda en çok beğendiğim göğüslerden bir tanesi onundur..Bana gelince benim de göğüslerim çok küçüktü 75 a yı bile doldurmuyordu göğsümün üstleri de bomboştu ve bende de damla protez var ve dolu dolu göğüs dekoltem oldu.Yani burdan şu anlaşılıyor ki damla protez meme dokusu olmayanlara da çok güzel oluyormuş, sevgiler :KK66:

burcu iyki varsin

teşekkür ederim cevap verdiğiniz için hepinize.insanın kendisini eksik hissetmesi çok kötü bir his.biraz düşüneceğim bu konuyu karar verdiğimde tekrar sizlerden fikir ve destek alırım arkadaşlar:KK16:

Biz hemen burdayız canım benim sen kararını ver bakalımm :KK66:

teşekkür ederim cevap verdiğiniz için hepinize.insanın kendisini eksik hissetmesi çok kötü bir his.biraz düşüneceğim bu konuyu karar verdiğimde tekrar sizlerden fikir ve destek alırım arkadaşlar:KK16:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. forumu uzun süredir takip ediyorum.
emzirme sonrası göğüslerim küçük ve sarkık. silikon ameliyatı olmayı düşünüyorum ama doktor seçiminde kararsızım.
tavsiyelerinizi bekliyorum..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. forumu uzun süredir takip ediyorum.
emzirme sonrası göğüslerim küçük ve sarkık. silikon ameliyatı olmayı düşünüyorum ama doktor seçiminde kararsızım.
tavsiyelerinizi bekliyorum..

Canım bende emzirme sonrası gögüslerimdeki deformasyonu gidermek ve güzel gögüslere sahip olmak için geçen sene meme büyütme ameliyatı oldum.Ameliyattan önce bende gerek bu forumdan gerekse netten ismini duydugum,bana yakın olan bütün doktorlarla görüşme yaptım.Bütçeme ve kafama göre uygun olan,anlaşabildigim doktorda karar kıldım.Şİmdi sende oturdugun şehire,bütçene ve senin isteklerine göre sana en uygun ve dogru doktoru bulabilmen için öncelikle bir doktor listesi yapman lazım.Sonrasında bu doktorları arayarak randevu talep edip görüşmeye gitmeni ve yüzyüze görüşmeni öneririm :KK34: Burada bu şekilde bu soruyu sorarsan herkes kendi doktorunu tavsiye edecektir dogal olarak :KK34: Ama başka birini çok memnun oldugu doktor seni anlamayabilir,sen elektrik alamazsın yada bütçene göre uygun olmaz.. Benim tavsiyem budur.Sen nereden doktor arıyorsun,yani şehir olarak,ne kadar bütçe ayırabilirsin bu ameliyata?Bunları belirt yinede doktor tavsiye edebiliriz.Sende ona göre bu tavsiye edecegimiz doktorlardan randevu alır görüşme yaparsın.Sonrasında bu görüşme sonuçlarına göre yine sana yardımcı oluruz tatlım..:KK54:

teşekkürler. :) uzun zamandır bu ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat yeni yeni araştırmaya başladım.
etrafımda slikon ameliyatı olanda yok canlı kanlı sorayım sonuçları göreyim :)))
bu yüzden fiytlarıda aşağı yukarı tahmin edemiyorum 3000 de duyuyorum 9000 de duyuyorum.
benim ayıracağım bütçe 3000-4000 olabilir diye düşünüyorum.
eğer daha fazla ücretlerle karşılaşırsam ameliyatı erteleyeceğim bu durumda :))
istanbul da oturuyorum ve ameliyatımı istanbul da olmayı düşünüyorum. nebil bozdoğan dikkatimi çekti forumda ama o da ankarada :KK43:

teşekkürler. :) uzun zamandır bu ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat yeni yeni araştırmaya başladım.
etrafımda slikon ameliyatı olanda yok canlı kanlı sorayım sonuçları göreyim :)))
bu yüzden fiytlarıda aşağı yukarı tahmin edemiyorum 3000 de duyuyorum 9000 de duyuyorum.
benim ayıracağım bütçe 3000-4000 olabilir diye düşünüyorum.
eğer daha fazla ücretlerle karşılaşırsam ameliyatı erteleyeceğim bu durumda :))
istanbul da oturuyorum ve ameliyatımı istanbul da olmayı düşünüyorum. nebil bozdoğan dikkatimi çekti forumda ama o da ankarada :KK43:

Hmmm..Ben geçen sene bu ameliyatı oldum.5000 ytl ödedim.Hasan Fındık a ameliyat oldum ben.Şu anda sanırım 6000 ytl ye yapıyor meme büyütme ameliyatını..3000-4000 arası bir bütçen varsa ve ertelemek istemiyorsan ameliyatını sana Bogaziçi Tıp Merkezini öneririm.Ama 5000 ytl ye çıkarabilirsen bütçeni başka doktorlarda önerebilirim canım :KK34:

hmmm 6000 bnm için fazla bir rakam. boğaziçiestetik in sitesine baktım. irtibata geçip detayları öğrenicem. bitaraftanda araştırmaya devam :))) teşekkürler..:)

hmmm 6000 bnm için fazla bir rakam. boğaziçiestetik in sitesine baktım. irtibata geçip detayları öğrenicem. bitaraftanda araştırmaya devam :))) teşekkürler..:)
sen memnunmusun peki bir sorun yok di mi?

5000 ytl nasıl??? Yani 5000 ytl olursa seçenegin daha çok olur:KK34: Ben çok memnunum canım,hiçbir sorun yok Allahıma şükür :nazar: İyiki bu ameliyatı olmuşum,keşke daha önce olsaymışım diye düşünüyorum,üzülüyorum bazen...:KK31:

valla 5000 e zorlamaya çalışmalıyım epeyy :))) daha önce burun estetiği yaptırdım. manavdan domates seçer gibi pat diye bir dr ile konuştum çok güvendim ve pat diye yaptırdım. 2009 da 1000 tl para verdim. burnumda çok güzel oldu. herkes beyendi ve estetik gibi durmuyor. gayet doğal duruyor. yüzümün ortasındaki burun için çabuk karar verebildim ama göğüslerim için karar veremiyorum. çok iyi olmalılar. düşün durum o kadar vahim yani:)) bizim ülkenin standartlarında 5000 çok yaa napcam bilmiyorum bütçeyi 5000 e çıkarabilsem pat diye vericem :)))

valla 5000 e zorlamaya çalışmalıyım epeyy :))) daha önce burun estetiği yaptırdım. manavdan domates seçer gibi pat diye bir dr ile konuştum çok güvendim ve pat diye yaptırdım. 2009 da 1000 tl para verdim. burnumda çok güzel oldu. herkes beyendi ve estetik gibi durmuyor. gayet doğal duruyor. yüzümün ortasındaki burun için çabuk karar verebildim ama göğüslerim için karar veremiyorum. çok iyi olmalılar. düşün durum o kadar vahim yani:)) bizim ülkenin standartlarında 5000 çok yaa napcam bilmiyorum bütçeyi 5000 e çıkarabilsem pat diye vericem :)))

Canım o zaman kendini fazla zorlama.Ben sana Bogaziçi Tıp merkezinden Op.Dr.Defne Erkarayı tavsiye ederim :KK34: Birde burada forumda İncilya arkadaşımız var o da Bogaziçi tıp merkezinden op.dr.Necdet Uçara ameliyat oldu.Sonuçtan çok memnun.Mutlaka görüş.Ameliyat fiyatı yanlış hatirlamıyorsam3.500 ytl..:KK34:

Evet cnm Arzumun dedigi gibi ben 22 subatta Bogazici tip merkezine Necdet Ucar`a ameliyat oldum.Ucreti 3.500 ve halende oyleydi ....Sormak istedigin birsey olursa sor cnm..

teşekkürler incilya :)) bende sana ulaşmaya çalıştım mesaj yoluyla sanırım ulaşamadım. forumda yeniyim. Boğaz içi tıp merkezi kafama yattı sanırım. fiyat olarakta bana uyuyor. peki sen memnun istediğin sonucu elde ettinmi.?

X