Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme konusunda kişisel deneyimlerim

a.s.
ayy ben sürekli bağdaş kurup otururum.çocukluğumdan beri kanapede bile bu şekilde oturuyorum genellikle.ve popom baya büyük. çok şaşırdım duyunca.galiba oturmamdan kocamaan oldu benimki:1shok:

ya caanim sen sakin alinma sadece sormak istiyorum senin bacaklarin duz mu carpik mi?? cunku ben duydum bagdas oturmakla ayaklarin egriliyormus sen herzaman oturuyormusun o yuzden sen en iy bilirsin bacaklarin nasiil? bide canim ailende anen kizkardeslerinin kalcalari buyuk mu? yoksa senin onlardan daha buyuk mu? noolursunnn soyleee:KK43::KK43::KK43: canimm simdiden tesekur ediyoma.s.

a.s.
ayy ben sürekli bağdaş kurup otururum.çocukluğumdan beri kanapede bile bu şekilde oturuyorum genellikle.ve popom baya büyük. çok şaşırdım duyunca.galiba oturmamdan kocamaan oldu benimki:1shok:

ya caanim sen sakin alinma sadece sormak istiyorum senin bacaklarin duz mu carpik mi?? cunku ben duydum bagdas oturmakla ayaklarin egriliyormus sen herzaman oturuyormusun o yuzden sen en iy bilirsin bacaklarin nasiil? bide canim ailende anen kizkardeslerinin kalcalari buyuk mu? yoksa senin onlardan daha buyuk mu? noolursunnn soyleee:KK43::KK43::KK43: canimm simdiden tesekur ediyoma.s.

ayyyyy ne alaka yaaa göğüs için griyoruz popo yorumları okuyorz.
yeni konu açablrsnz yani....
zana sen yanlış hatrlamıyosam yeni konu açmak istyorm beni kmse duymuyo muuuuuuuuuu dye söylenp duruyodn.cewap yazmştm bende.aç bu konuyu güzelim işte.....

a.s.

canım kızacaklar bize şimdi konuyu dağıyorsunuz diye son olarak yazayım.bacaklarım yamuk değil yani çarpık değil ama sutun gibi de düzgün değil. baldırlarım dışa doğru hani haltercilerin gibi tabi onlarınkinden hafif:)kızkardeşleriminde kalçası geniş ama en geniş benimkisi maalesef.ve evet her zaman bu şekilde oturuyorum şu an bile.sevgiler

coook tsk ederim AZBULUTLU bana cevap verdigin icin(K)
Tuana senin verdigin bilgi icin de cok sagol
sen bunu nerden duydun sen kendin de uyguluyormusun yada uyguladinmi?
cevapini bekliyorum.

coook tsk ederim AZBULUTLU bana cevap verdigin icin(K)
Tuana senin verdigin bilgi icin de cok sagol
sen bunu nerden duydun sen kendin de uyguluyormusun yada uyguladinmi?
cevapini bekliyorum.

canim benim kalcam buyuk, uygulamadim, kendiliginden oyle, ama eski mahalleden bi arkadas vardi, hic kalcasi yoktu, cok kucuktu. 5-6 ay karsilastik, kilo almamisti ama kalcasi cok guzel buyumustu. kesin estetik yaptirdi dedim ama dayanamadim kendisine sordum. nasil oldu diye, "hatirliyor musun, kalcami buyutmek icin bagdas kurup oturuyordum, o cok ise yaradi, onun disinda bisey yapmadim" dedi. ondan sonra kalcasi kcuk olan baska bi arkadasa da tavsiye ettim, o da yapti onda da ise yaradi

arkadaşlar göğüs ler için bi spor daha belirticem sizlere içtiğimiz küçük su şişelerini doldurun 2 tane alın biri sağ biri sol elimizde dirsekten bükün kolları su şişeleri elimizde dik eller göğüs hizasında birleştirin açın kapayın 20defa sabh akşam yapın spor salonunda söleidler yapıyorum

ya şu buzzzz la yapılan masaj elleri donduruo:1shok:valla ben kremle devam etcem size de tavsiye ederim hobbynin narlısını bence bu iş için ideal bi losyonsengözlerimebaksanab

canlarım selam,
ben de kişisel deneyimimi yazayım :)
ben aslında küçük olmalarından şikayetçi değilim, vucudumla orantılı çünki, çok dert etmiyorum.
ama size bikaç öneri söyleyebilirim.

yüzmek, (haftada en fazla 3 gün) ciddi anlamda göğüs büyütüyor...benim 5 cm büyüme oldu. yaklaşık 2 yıldır yüzüyorum ve bu 5 cmlik gelişmeyi, 2 ayda alıyorsunuz. aynı zamanda, omuzları ve kolları da toparladığı için dekolteniz ve göğüsleriniz daha da güzel görünecek. yerimseniben

ve birçok kişinin bahsettiği masaj olayı çook etkili...ben bir ara gül yağı ile masaj yapıyordum dekolte güzelliği için. gül yağının etkisi değildir belki ama masaj çok faydalı.

önerdiğiniz spor hareketleri de çok mantıklı. ben ek olarak, yarım şınav çekmenizi de öneriyorum. tam çekemeyebilirsiniz. ben de yarım şınav çekiyorum. bu egzersiz, ayrıca karın kaslarınızı ve arka bacak kaslarınızı çalıştırır, popo için de idealdir.

uyguladığınız polen kürleri de etkili olur ama kilo almak istemeyenler için veya formundan memnun olanlar için bu şınavı şiddetle öneririm.

hepinize sevgiler!! :)) güzel göğüslü günler sırnaşık şey

yüzmek göğsünü büyüttü mü gerçekten :1shok: doktor bana daimi olarak yüzmen gerekiyo demişti ama ben yüzmek göğüsleri küçültüyo diye, az biraz olan göğsüm iyice yokolmasın diye yüzmeye gitmiyodum.

canım haftada 3 günden fazla yüzmemek şartıyla =)
çünki aşırısı tüm kasları fazla çalıştırır, omuzların çok genişler ve göğsün kastan düzleşir. ama ben haftada 2 gün yüzüyorum. 5 cm büyüme oldu. ama dediğim gibi şınav da çekerim.
bazen daha da büyüdüğü oluyor, sonra küçülüyor.
yazdıklarınıza ara sıra bakıyorum, çok şey deniyorsunuz, korkuyorum bu bitkilerden falan bi zarar gelcek diye size yau fisfisfis
aslında bir iki sene sora kremlerden denemeyi düşünebilirim ama şimdi memnunum, göğüs ölçüm 83. 80 beden oluyor ama genelde 75 kullanıyorum. :1rolleyes:

valla ben de korkmuyorum dersem yalan olur yine de olumlu düşünmek istiyroum. dolgusuz 75 takabilsem hiç uğraşmam zaten. 80 takıp küçük diyenler var, yazık valla vücutlarına acısınlar. hormonlu beslenmekten yeni nesil hiç sağlıklı değil.

canım benim dikkat edin nolur...a.s.

kızlarr Aerofit Breast Beauty siparis verdim. gögüs büyütme sütyeni elektirkli. 2-3 güne kadar gelir. ilk basta diklesme 2 ay gibi düzenli kullanımda büyüme yapıyormus

kızlar ben 51 kiloyum.167cm boyum.göğüs çewrem 78cm.sizce normalmidir?:uhm:
1 ay küç kullandım sdce.ve her gece masaj yaptıgm için göğüslerim dikleşti.bi büyüme yok gözle görülür :sm_confused:

bi fırsat bulup küçle nar almaya gidemedm zaten.okul,snaw vs. yordu valla beni :bbo:

kızlar, yüzmede suya karşı gidiyorsunuz yaa, suyu itip çekiyorsunuz. bu zorlanma hareketi çalıştırıyor yoksa evde yapıcamız hareket ancak esneme hareketidir. yüzmeye başlamadan önce kasları açmak için yapılır sadece.

yapan arkadaşlara başarılar diliyorum işallah büyür memişleriniz en kısa zamandaa.s...........bu formül kainat güzelinin formulünün aynısı zaten .........bnde uyguladım 1 ay memnun kaldım:nazar: .................

Son düzenleme:
kızlar biraz önce okudum da 2,5 yaşındaki kız 3 ay boyunca nerdeyse her gün bi tabak çilek yemiş ve ergenliğe giren bi kız kadar göğüsleri olmuş.tabi bu çilekler hormonlu.şahsen bu mevsim çilek mevsimi deil.acaba biz de mi yesekki.ben yarın almayı düşünüorum.aslında anamurda bi çiftçi salatalık hormon tutar ama çilek tutmaz demişti babama ve çilekler böyle kokulu kokuluydufisfisfis

kızlar ben 51 kiloyum.167cm boyum.göğüs çewrem 78cm.sizce normalmidir?:uhm:
1 ay küç kullandım sdce.ve her gece masaj yaptıgm için göğüslerim dikleşti.bi büyüme yok gözle görülür :sm_confused:

bi fırsat bulup küçle nar almaya gidemedm zaten.okul,snaw vs. yordu valla beni :bbo:

benim boyum 161 falan kilom da 46.göğüs çevrem 79 cm ve bana çok küçük geliosenağlamasana göre normalse normaldir tatlımkaydirigubbakcemile5

X