Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için hormon alanlar.

özgecim. adet döneminin 3. günü testi yaptırmak gerekiyormus. bilmeden gitmiştim yaptıramadım. simdi regl zamanımın gelmesini bekliyorum

özgecim. adet döneminin 3. günü testi yaptırmak gerekiyormus. bilmeden gitmiştim yaptıramadım. simdi regl zamanımın gelmesini bekliyorum

snslkvlkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar, cok önemli bir konu bu, doktora gitmeden asla ve asla internetten filan siparis verip de hormon iceren haplardan kullanmayin, Allah korusun, kanserden tutun da vücudunuzun hormon dengesini bozmaya kadar her yola cikar. birakin bu gögüs büyütme haplarini dönmeler kullansin...

Ben 3 ay önce hormon tahlili yaptırmıştım..tahlilim biraz (fazla değil) bozuk çıktı..prolaktin,androjen değerlerim normalin üstüne çıkmıştı..testesteron da sınırda çıkmıştı..doktor da bana desolett önerdi..ultrason da çekildi yumurtalıklarıma ve polikistik over çıktı.2 ayı geçti kullanalı bu ilacı ama göğsümde en ufak bi büyüme görmedim:bbo:kilo da almadım..şimdi bras gain kullandığım için desolete ara vereceğim..vücuda çok östrojen depolamak kanser yapıyomuş ilerde..

kızlar hormon testi bende yaptırmak istiyorum reglimi bekliyorum benim merak ettiğim nokta şu. bazı forumlarda bazı arkadaşlar doktor kontrolünde doğum kontrol hapları(yasmin gibi) kullanıp büyüme sağlamışlardı. bende buyüzden kadın doktoruna gidip test yaptırıyım diyorum belki doğum kontrol hapı fln verir işe yarar ozaman hormon almış olmuyorum dimi, zararlı olmaz heralde,
sizce???

canım onlar horman ilaçları düzene sokuyo hormonları ama sende bi problem yoksa vermez doktor çünkü öle basit ilaçlar değiller bence doğal yolları denemelisin her doktor hormon ilacı vermez

canım onlar horman ilaçları düzene sokuyo hormonları ama sende bi problem yoksa vermez doktor çünkü öle basit ilaçlar değiller bence doğal yolları denemelisin her doktor hormon ilacı vermez

çok sağol hayatım ewt bende zaten doktora gitmeden asla böyle şeyler kullanılması taraftarı değilim. ilgin için teşekkürler:1hug:

önemli değil tatlım bazıları kendi kafalarından almak istiyo bu ilaçları ama sonuç pek ii olmuyo kıllanma falan oluyo vücutta çünkü bilemiyoruz hangi hormonumuz dengede hangisi değil git bi doktora hormon testi yaptır sorun varsa verir zaten doktor :1hug:a.s.

ben göğüslerim büyüsün diye şerbetçiotu çayı içiyorum hergün sizce gerçekten büyürler mi?yani nekadar etkili?bazı arkadaşlar şurup gibi olduğunu sölediler,ancak benim aldığım bildiğiniz ot.kadın her gün 1bardak iç dedi büyür dedi.ama bi gelişme yok...napcammm

ben göğüslerim büyüsün diye şerbetçiotu çayı içiyorum hergün sizce gerçekten büyürler mi?yani nekadar etkili?bazı arkadaşlar şurup gibi olduğunu sölediler,ancak benim aldığım bildiğiniz ot.kadın her gün 1bardak iç dedi büyür dedi.ama bi gelişme yok...napcammm

NEZAMANDIR KULLANIYOSUN CANIM BENDE BAŞLADIM 2 GÜNDÜR AMA BENİM SADECE ŞERBETÇİ OTU DEGİL BAYA VAR KAYNATIP SABAH AKŞAM İÇİYORUM BAKALIM NOLACAK .GELİŞMELERİ YAZARIMkaydirigubbakcemile5

cnm kadın dedi derken
dr mu dedi aktar mıı
bildiğimiz ot derken normal ot mu :S

hangı ot
ayy napçass biz böle ya :KK70:

yanlış ilaç kullanmak istemiyorum ama hormon takviyesiyle büyütülmez mi acaba. bülent ersy kadn olduğunda öyle büyütmüş diye duydum :) sürekli krem ya da yağ sürmek zor iş hergün uğraşmak lazım bi sonuç da alınmıyo. silikon da istemiyorum gerçek göğüs değil çünkü. insanı avutuyo sadece.eczaneye gidip nasıl söylemek lazım acaba. ben açık açık söyleyemem utanırım.bildiğiniz bir ilaç var mı östrojen hormonu içeren ?

yanlış ilaç kullanmak istemiyorum ama hormon takviyesiyle büyütülmez mi acaba. bülent ersy kadn olduğunda öyle büyütmüş diye duydum :) sürekli krem ya da yağ sürmek zor iş hergün uğraşmak lazım bi sonuç da alınmıyo. silikon da istemiyorum gerçek göğüs değil çünkü. insanı avutuyo sadece.eczaneye gidip nasıl söylemek lazım acaba. ben açık açık söyleyemem utanırım.bildiğiniz bir ilaç var mı östrojen hormonu içeren ?

Benim bildiğim ilaç yok ama hormonun kesinlikle büyüttüğünü doktorlar söylüyo ama önermiyorlar

Vallaha kızlar ben önce kendi başıma geleni anlatayım, bende de hormon bozukluğu ve polikistik over sendromu var doktor diane 35 verdi uzun süre kullanmadım tabii 1 sene önce başladım ve göğüslerimde ciddi bir büyüme oldu. 45 kiloyum ama buna rağmen çok küçük göğüslerim yoktu 70 B/C arası bir bedenim vardı şu an DD. Ama bu büyüme doğum kontrol hapıyla mı ilgili emin olamıyorum. Çevremde başka kullananlar da var bir süre bir büyüme olmuş sonra eski haline dönmüş onlarınki, ben de hiç öyle bir şey olmadı. Siz yine de danışın doktora bakalım bir etkisi oluyor mu

Vallaha kızlar ben önce kendi başıma geleni anlatayım, bende de hormon bozukluğu ve polikistik over sendromu var doktor diane 35 verdi uzun süre kullanmadım tabii 1 sene önce başladım ve göğüslerimde ciddi bir büyüme oldu. 45 kiloyum ama buna rağmen çok küçük göğüslerim yoktu 70 B/C arası bir bedenim vardı şu an DD. Ama bu büyüme doğum kontrol hapıyla mı ilgili emin olamıyorum. Çevremde başka kullananlar da var bir süre bir büyüme olmuş sonra eski haline dönmüş onlarınki, ben de hiç öyle bir şey olmadı. Siz yine de danışın doktora bakalım bir etkisi oluyor mu

Diane 35 i bende 1 yil kullandim ve biraktim 1 cm bile fark etmedi

X