göğüs hassasiyeti kesin olur mu?

adetin 2 gün geçti test yaptınmı canım sen ? stres yapma sakin sakin bekle ... bu ay çoğu arkadaşın adeti gecikti .. inşallah seninki bebiştendir.. umarım hamileyizdir.. :)

adetin 2 gün geçti test yaptınmı canım sen ? stres yapma sakin sakin bekle ... bu ay çoğu arkadaşın adeti gecikti .. inşallah seninki bebiştendir.. umarım hamileyizdir.. :)

canım umarım hamileliktendir. şimdiye kadar hiç gecikmedi ama bu ay çok kafaya taktım psikolojik de olabilir diye korkuyorum. o nedenle test de yapmadım.beklemedeyim :uhm:

Bende Gününm Geçmeden Yapmiycam çünkü Belirti Yok Ki Neye Yapatim .. Paşa Paşa Beklerim Artik Dayana Bilirsem.. :))

canım umarım hamileliktendir. şimdiye kadar hiç gecikmedi ama bu ay çok kafaya taktım psikolojik de olabilir diye korkuyorum. o nedenle test de yapmadım.beklemedeyim :uhm:

canım biraz daha bekle ben 6 gun gectikten sonra evde yaptıgımteste ikinci cizgi cok silikti kan testindede degerim dusuk cıktı o yuzden sende biraz bekle varsa bile cıkmaya bilir beklemek cok zor biliyorum ama sonucta moralin bozulabilir insallah yuce allahım isteyen herkese verir

canım biraz daha bekle ben 6 gun gectikten sonra evde yaptıgımteste ikinci cizgi cok silikti kan testindede degerim dusuk cıktı o yuzden sende biraz bekle varsa bile cıkmaya bilir beklemek cok zor biliyorum ama sonucta moralin bozulabilir insallah yuce allahım isteyen herkese verir

kaç gün bekleyip test yapmak lazım kızlar? bugün 3. gün...:uhm:

cocostarcım göğüs hassasiyeti çok önmli bi belirti. ama diğer belirtilerde olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir bence. bende de tahmini yumurtlama gününden 4 veya 5 gün sonra göğüs sızlaması başlamıştı. belirti hissedince adetim geçmeden test yapmıştım. beklesem mi diye çok düşündüm ama amaan dedim macera olsun. derken 2. çizgi silik çıktı. sen de yap bence. olmadı 2 gün sonra bi daha yaparsın. inşallah hayırlısıyla hamilesindir.

cocostarcım göğüs hassasiyeti çok önmli bi belirti. ama diğer belirtilerde olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir bence. bende de tahmini yumurtlama gününden 4 veya 5 gün sonra göğüs sızlaması başlamıştı. belirti hissedince adetim geçmeden test yapmıştım. beklesem mi diye çok düşündüm ama amaan dedim macera olsun. derken 2. çizgi silik çıktı. sen de yap bence. olmadı 2 gün sonra bi daha yaparsın. inşallah hayırlısıyla hamilesindir.

sağol bitanem ağzından bal damlıyor :)

yapmadım canım cesaretim yok aslında biliyor musun? sonuç negatif olursa diye çekiniyorum sanırım. tabi herşeyin hayırlısını istiyorum.

canım ucunda ölüm yok. varsa bebişin seninledir .. yoksada daha fazla ümitlenmesssin en azından.. hakkında hayırlısı olsun canımm..

Kişiden kişiye değişir bu durum, benim adet öncesi hassaslaşırdı şuan hamileyim dahada bir hassas oldular.Ben de testti adetime 1 gün kala yaptım gerçi 2.çizgi silik çıkmıştı ama sonuçu görebildim.İnşallah hayellerin sönmez canım...

kızlar bir de test yapmaya karar verirsem hangisi en iyi sonuç verir sizce? bana tavsiyede bulunur musunuz?

kızlar bir sorum olacak hamile olunca hemen göğüs hassasiyeti başlıyor mu ya da ne kadar süre sonra başlıyor? ve bir sorum daha var hamile kalan herkeste göğüs hassasiyeti oluşur mu? bu durumu yaşamayan ama hamile olan var mı?

Bende olmadı o hassaslık canım.Bugün 6+5 haftalık hamileyim hala yok.sadece göğüs ucunu biraz sıktırınca az bişi bi acı oluyo.Asla kendi kendine acımıyo,sızlamıyo vb. şeyler yok.

Bende bunu çok dert etmiştim sonra Allah bana bulantıları verdi bidaha belirti aramayaya tövbeliyim :KK66: Geçti şükür bulantım çok az oluyo şimdi.

Bu arada ben adetten 6 gün önce hamile olduğumu kan testinden biliyordum zaten.
Ama yine de göğüsleri yoklayıp belirti görmek istiyor insan.Bende idrar testini adet günü yaptım.İlk idrarla değildi ama yine de silik çıkmıştı.

Markasını bilmiyorum her eczanede olan sıradan testlerdendi.

Canim Günü Geçmişse Testin Markasinin Bir öenmi Yokki..hepsinde çikar Bu Saatten Sorna Eğer Bebiş Varsaa.. Hadi Yap Bakalim Bende Merak Ettim Inanki Yaa:)

kızlar bir sorum olacak hamile olunca hemen göğüs hassasiyeti başlıyor mu ya da ne kadar süre sonra başlıyor? ve bir sorum daha var hamile kalan herkeste göğüs hassasiyeti oluşur mu? bu durumu yaşamayan ama hamile olan var mı?

canım ben 2 düşük yaptım ama hiçbirinde adet günümde göğüsde acı yoktu. öncesinde vardı bunun sebebini kısaca açıklayayım. YUMURTLAMA :dance: yumurtlama döneminizde genelde göğüs uçları acır, akıntı çoğalır, kasıklarda ara ara sancı olur vs. adet belirtileriyle hamişlik belirtileri aynıdır hemen hemen. genelde sancılı adet görenler gene sancılanır. adet olacakmış gibi olursun ama tek farkı adet olmazsın a.s.:nazar:

kızlar nasılsınız bende beklemedeyim adete 2 gün var bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı silik çizgi var mı diye baktım ama göremedim bu akşamda ara ara hafif bi şekilde adet sancılarım giriyo karnıma ama az bi şekilde.adet belirtisindeki sancı hamile kaldığında da aynı olurmu adet sancısı gibi sancı olur mu yani yine.

X