Göğüs ucu acıması

pnarakiska

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
16
5
23
Yumurtlama günümden 2 gün sonra göğüs uçlarım aşırı sızlıyordu. Adetime üç gün var sızı geçti. Ve göğüs ucu sızısına kasık ağrısı bacak ağrısı ve bel ağrısı eklendi. Az önce erken gebelik testi yaptım ve yarım saat sonra gölgelerin oluştuğunu gördüm ( ilk idrar değil zorla yaptım) . Kan testi vermekten korkuyorum acaba neden ağrılarım oldu. 4 aydır korunmuyoruz.

Bende adete 1 gün kala kan vermiştim negatif çıktı. Testler negatifti. Az önce tesadüf test yaptım. Pozitifti. 4 gün gecikti .Ama her an adet olacak gibiyimde. 😅
Çok sevindim kan vericekmisiniz sonucunu bizimlede paylaşın. Benim de bugün adet günüm ama olmadım 2 gündür adet ağrım vardı ama bugun yok aadece göğüs hassasiyetim var testlerim negatif

Kızlar reglime 5 gün vardı yaptım. Sizce?

Eklentiler

• 7a3fab3f-295b-4b12-99bb-e35d6098fe5c.jpeg
    7a3fab3f-295b-4b12-99bb-e35d6098fe5c.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 75
Çok sevindim kan vericekmisiniz sonucunu bizimlede paylaşın. Benim de bugün adet günüm ama olmadım 2 gündür adet ağrım vardı ama bugun yok aadece göğüs hassasiyetim var testlerim negatif
Hamileymişim. Göğüs ağrısı değilde göğüs ucu ağrısı çok fazla. Her an adet olacakmışsın gibi ağrı var.

Merhaba dosya ekledim de ona bakar mısın bu konuşmada..sence gebelik var mıdır
Gölge görünüyor ama Bence adetin 2-3 gün geciksin. İnan bende adete 1 hafta kala başlardım test yapmaya ama olumsuz yanıt alırdım. Sabret ve adeti bekle 🥰 Umarım vardır. Güzel haberlerini bekliyorum 🫶🏼

Gölge görünüyor ama Bence adetin 2-3 gün geciksin. İnan bende adete 1 hafta kala başlardım test yapmaya ama olumsuz yanıt alırdım. Sabret ve adeti bekle 🥰 Umarım vardır. Güzel haberlerini bekliyorum 🫶🏼
İnşallah canım..hamilesin duan kabul olur..bana da edersen çok sevinirim 🌸

X