Göğüs ucu ağrısı ve uçlarında küçük nokta nokta birşey çıkması gebelik belirtisi olabilir mi

selvi _bdr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
55
11
25
Merhaba arkadaşlar gebelik planlıyorum. Ve reglime 3 gün var göğüs ucum çok sızlıyor ve göğüs ucunda nokta nokta birşey çıkmış. Göğüs ucuma dokunduğum da ağrı oluşuyor hemen. Bu gebelik belirtisi olabilir mi?

Ağrı o kadar birbirine benziyor ki ayırt etmek mümkün değil. Gelde sabret sabırsız biri olarak bu durumlarda zorlanıyorum.
Çok yakın arkadaşım gögüslerine dokunamıyordu kıyafeti zor giyiyordu regl olcam diye bekliyordu hamile oldugunu öğrendi :)

Merhaba arkadaşlar. Bişey sormak istiyorum kasıklarımda özellikle sağ kasığımda akşamdan beri bir ağrı ve baskı doluluk hissi gibi birşey var oturup kalkarken bile zorlanıyorum tuvalette dahi zorlanıyorum o baskı canımı yakiyo çünkü gebelik çok istiyorum böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba aranızda bu gebelik belirtisi olabilir mi ki ilk defa böyle bir şey yaşıyorum yumurtlama da olabilir belki bilemiyorum ama hiç böyle olmamıştım

Merhaba arkadaşlar. Bişey sormak istiyorum kasıklarımda özellikle sağ kasığımda akşamdan beri bir ağrı ve baskı doluluk hissi gibi birşey var oturup kalkarken bile zorlanıyorum tuvalette dahi zorlanıyorum o baskı canımı yakiyo çünkü gebelik çok istiyorum böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba aranızda bu gebelik belirtisi olabilir mi ki ilk defa böyle bir şey yaşıyorum yumurtlama da olabilir belki bilemiyorum ama hiç böyle olmamıştım
Test yaptınızmı kaç günününüz var avaba bendede varda şu an aynısı son regl ne zamandı

X