Göğüs ve göğüs ucu lazer epilasyon yaptıranlar

hurmakusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
37
4
21
Göğüs,gerdan ve göğüs ucuna lazer yaptıranlar var mı? Yaptıran varsa yorum yapabilirler mi yaptırmak istiyorum ama göğüs bölgesine zararlı diye duydum
Dökülmeler falan nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Göğüs,gerdan ve göğüs ucuna lazer yaptıranlar var mı? Yaptıran varsa yorum yapabilirler mi yaptırmak istiyorum ama göğüs bölgesine zararlı diye duydum
Dökülmeler falan nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.
Meme ucu, göğüs arası, göbek çizgisi yaptırdım o kadar kalınlaştı ki şimdi de bitmiyor yerinizde olsam yaptırmazdım ben çok pişmanım. Diğer bölgelerimden bile sonuç alamadım bu tür yerler daha da riskli bitmek bir yana dursun daha cok kalinlasiyor. Memnun kalan varsa ne mutlu ama ben hiç fayda görmedim. :KK43:

Meme ucu, göğüs arası, göbek çizgisi yaptırdım o kadar kalınlaştı ki şimdi de bitmiyor yerinizde olsam yaptırmazdım ben çok pişmanım. Diğer bölgelerimden bile sonuç alamadım bu tür yerler daha da riskli bitmek bir yana dursun daha cok kalinlasiyor. Memnun kalan varsa ne mutlu ama ben hiç fayda görmedim. :KK43:
Sizin tüyleriniz nasıldı ki acaba

Ben yaptırmıştım. 10 seneye yakın oldu. Tekrarlamadı.yeniden çıkmadı. Göbek çizgimi de yaptırmıştım. Onda da tekrarlamadı çok şükür. İlk doğumumda bebeğimi emzirirken o kılların olmsından çok utanmıştım ve bebeğimin ağzına burnuna denk geliyordu. Lazerden sonra ikinci gebeliği de geçirdim bi değişim olmadı o bölgede. Bazı bölgelerimde tek tük çıktı tabi. Hormonal bir problemim yok,beyaz ten koyu renk kıl yapısı ve Alexanderite cihaz.

X