Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

bursada varmı yaptıra bileceğimiz biyer yaptıran varsa yardımcı olabilirmi

bendede var aynı sorun tek çare lazer epilasyon şu an ilk seansıma girdim dökülme oldu bazıları hala duruyor hem gögüs arası hem cevresi inş. kurtulacam .

beyaz tenliyim ayrıca göğüs çevresindeki tüylerim neden bilmiyorum son 1 yılda her tarafı kapladı maalesef kullandığım ilac ya da bakım ürünleri yüzünden.siyahlar sıklar bikaç defa tüy dökücü bikaç defa da epilasyon cihazı kullandım.tüy-kıl arası bişey oldular emin değilim.hangi cihazı kullanırsam sorunum daha çabuk çözülür bazı cihazlar etki etmiyo bliyorum siz hangi cihazla yaptırıyosunuz lazeri?

beyaz tenliyim ayrıca göğüs çevresindeki tüylerim neden bilmiyorum son 1 yılda her tarafı kapladı maalesef kullandığım ilac ya da bakım ürünleri yüzünden.siyahlar sıklar bikaç defa tüy dökücü bikaç defa da epilasyon cihazı kullandım.tüy-kıl arası bişey oldular emin değilim.hangi cihazı kullanırsam sorunum daha çabuk çözülür bazı cihazlar etki etmiyo bliyorum siz hangi cihazla yaptırıyosunuz lazeri?

ya cnm tüy dökücünün jiletten farkı yok nasıl böyle bi yabnlış yaptın :///

sakın ağda jilet ve lazere bulaşmayın!
hemen iğneli epilasyona başlayın ben de çok araştırdım en kesini o :KK66:

1,5 yıl önce yaptırdığım yerlerden çıkmadı mesela benim? Lazer konusunda nüksetmesi belki doğru olabilir ama iğnelide kökler yakıldığı için aynı yerden çıkmıyor. Yani benim çok fazla tüyüm vardı, erkek gibi aynı ve nihayet bitti. Çok mutluyum.

nerde yaptırdın acaba :)

merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede vardı iğneli epilasyonla 5-6 seansta bitti çok fazla acıda duymadım bence kesin çözüm iğneli epilasyon ama uzman birine yaptırılırsa

umarım sesimi duyuyorsundur, gittiğin yerin adresini ben de alabilir miyim?? ve tavsiye eden bi yerleri varsa onlar da adres verebilir mi çok memnun olurum???

Ben göğsüme iğneli epilasyon yaptırıyorum ve inanılmaz memnunum. Ki hormon bozukluğum olduğu için epey epey geniş bir bölgede tüylenme vardı fakat 3 seansta kaymak gibi oldular. Bir kere alınan yerden bir daha çıkmadığı için daha az tüylenme sorunu olanlara da, benim gibi hormon bozukluğu olanlara da iğneli öneriyorum.

Dayanılmayacak bir acı yok, lazere bulaşmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

merhabalar izmir de sanırım bahsettiğiniz yer adresini bana verebilir misiniz?? ayrıca avrupa yakasında güvenilir uzman bir yer bilen biri varsa bana söylerse mutlu olurummm

İğneli epilasyon kesin çözüm. Ben iğneli ile kurtuldum ama sabır gerektiriyor. Lazer tavsiye etmiyorlar iyice araştırmadan bir şey yaptırmayın. İğneli epilasyonu İzmir'de Aysel ablaya yaptırıyorum çok memnunum. Özelden sormak istediğiniz her şeyi cevaplarım. inşallah kıl tüy derdi olan herkes kurtulur.

Bende de gögüs uçlarında ve göbekte vardı ,arkadaşımın bahsettiği çok usta bir epilasyoncusu vardı ,ona gittim 4. seansıma yarın gideceğim ,ama müthiş derecede azaldı ,emeğinin karşılığını almak çok güzel,çünkü bu işte sahtekar da çok ,aman kızlar dikkat edin bence ,tavsiye olmadan gitmeyin ,bir de kılı çekerken hissetmemeli,önemli püf noktası ,eğer hissediyorsan yanmamıştır kılın kökü,ve daha kalın şekilde geri çıkar ,isteyen olursa tel verebilirim,Modada zeynep hanım ,süper gerçekten,ben fayda gördüm herkes de doğru adresi bulsun isterim

Bende de gögüs uçlarında ve göbekte vardı ,arkadaşımın bahsettiği çok usta bir epilasyoncusu vardı ,ona gittim 4. seansıma yarın gideceğim ,ama müthiş derecede azaldı ,emeğinin karşılığını almak çok güzel,çünkü bu işte sahtekar da çok ,aman kızlar dikkat edin bence ,tavsiye olmadan gitmeyin ,bir de kılı çekerken hissetmemeli,önemli püf noktası ,eğer hissediyorsan yanmamıştır kılın kökü,ve daha kalın şekilde geri çıkar ,isteyen olursa tel verebilirim,Modada zeynep hanım ,süper gerçekten,ben fayda gördüm herkes de doğru adresi bulsun isterim

ne kadar fiyatı acaba mesela yüz gögüs bölgesi ve göbek için ne kadar alır toplamda

inşaallah canım kurtulacağız biz burdan paylaşalım deneyinlerimizi ah ah herkeste olduğu gibi bizde de var canlarım benim ne yapacazız araştırmaya devam edecez inşaallah.....

bence iğneli epilasyon kesin cozum...hijyenik,hizli cozum...ben Bursa'da yaptiriyorum.herkese tavsiye ederim.vucudum da her bolgeye epilasyon yaptirdim...isterseniz tel de verebilirim.220 41 35

Aynı sorunlar malesef bende de var ve ben iğneli epilasyon düşünüyorum ama ben acıya dayanamam yaa çok önemli cesaret edemiyorum resmen gitmeye.Çok önceden okumuştum bir yerde sanırım iğneyle uyuşturuyorlarmış acıyı hissetmiyormuşsun acaba heryerde varmıdır bu bide ne kadar işe yarıyo hiç mi bir şey hissetmiyorsun yoksa emla krem gibi bir şey mi?

Ankara'da iğneli epilasyon için iyi bi yer öneren çıkar mı?

merhaba bende bu aralar lazer epilasyonu arastırdım ve izmirde bı yer buldum onumuzdekı ay gorusmeye gıdıcem subat basın da .ayrıca gogustekı tuyler hormon bozuklugun dan demıssın ama ben hormon testi yaptırdım ama hersey normal cıktı ve benım gogsum dahıl olmak uzere heryerım de var malesef.:1no2:.

slm. izmir de nereye gittin ve faydasını gördün mü? buraya yazabilir misin yada özelden. teşekkür ederim.

İğneli epilasyon kesin çözüm. Ben iğneli ile kurtuldum ama sabır gerektiriyor. Lazer tavsiye etmiyorlar iyice araştırmadan bir şey yaptırmayın. İğneli epilasyonu İzmir'de Aysel ablaya yaptırıyorum çok memnunum. Özelden sormak istediğiniz her şeyi cevaplarım. inşallah kıl tüy derdi olan herkes kurtulur.

mrb
bende izmirdeyim yer araştırıyorum
bi kere iğneli yapılan kıl bir daha çıkıyor mu acaba?

X