görümce sorunsalı

ben hamileyim ben yapıyorum her şeyi ama o doğum yaptı diye mi kiymetli oldu ne salk düşünce bu onların kalkıp gitmesi lazımken
Ya sen kimsin ya? Kimi kimin evinden koyuyorsun be. Yapma temizlik zorla mı bir de salak diyor kendi misafir olduğu yerden evin öz kızıyla eşini kovan kadın.

Ailesi ciddi ciddi git deseler gitmek zorunda kalırdı, neredeyse 2 yıldır orada yaşıyorlarmış bu zamana kadar git denilmemiş, siz gelince eh tabii ev ev üstüne olmuyor kardeşler birbirine fazla gelmiş, halbuki ikisinin de evi değil orası da neyse, abisiyle tartışmasında annesi laf ola beri gele şeklinde demiş, bu lafı bir siz ciddiye almışsınız

Yapma çık git evden. Adamların evine çöreklenmişsin çıkın gidin
adamların evi ne? kayınvabamın evi? evin oğlu benim eşim görümcemin kocası değil onlar gitmeli.

benim sorunum tabii ki. evi düşüyorum temizliyorum her odada bunlar var öteki odayı temizlemeye gidiyorum bunlar bu sefer diğer odayı kirletiyor. hadi neyse diyorum işe gitse en azından pisliğini görmeyiz akşama kadar
İşte bende diyorum ki sizi ilgilendirmez ki temizlemeyin, kendi odanızı temizleyin gerisine karışmayın, siz gelmeden önce düzenleri böyleymiş zaten, kimsenin de gözüne batmıyormuş, 5 yatak odalı evde sizin eski konunuza da bakarsak durumu iyi olan bir ailenin temizliğini siz niye yapıyorsunuz? Temizlik istiyorlarsa çağırırlar birini temizletirler, İngiltere de bu işi yapan profesyoneller yok mu?

Ya sen kimsin ya? Kimi kimin evinden koyuyorsun be. Yapma temizlik zorla mı bir de salak diyor kendi misafir olduğu yerden evin öz kızıyla eşini kovan kadın

Ya sen kimsin ya? Kimi kimin evinden koyuyorsun be. Yapma temizlik zorla mı bir de salak diyor kendi misafir olduğu yerden evin öz kızıyla eşini kovan kadın.
evin öz kızı sürat asıyor gülmüyor geldik diye morali bozuldu zaten eskiden de surat asardı geldik iyice konuşmaz oldu kendisi evin sahibi sanıyor ama eşim sayesinde oluyor ne oluyorsa o çalışıyor o koşuyor her işe

İşte bende diyorum ki sizi ilgilendirmez ki temizlemeyin, kendi odanızı temizleyin gerisine karışmayın, siz gelmeden önce düzenleri böyleymiş zaten, kimsenin de gözüne batmıyormuş, 5 yatak odalı evde sizin eski konunuza da bakarsak durumu iyi olan bir ailenin temizliğini siz niye yapıyorsunuz? Temizlik istiyorlarsa çağırırlar birini temizletirler, İngiltere de bu işi yapan profesyoneller yok mu?
Bence konu sahibinden rahatsız oldukları içni kızlarına laf söylüyorlar. Çünkü dediğim gibi düzenleri böyleymiş şimdi ne değişmiş ki

adamların evi ne? kayınvabamın evi? evin oğlu benim eşim görümcemin kocası değil onlar gitmeli.
Kayınbabanız sizin babanız değil ama görümcenizin babası, babası da kızını istediği kadar oturtur evinde, not düşeyim görümce değilim erkek kardeşim yok, görümcem de yok.

Sen bu dediklerini bi onların yüzüne desene bakalım sonra gel yaz ama gelişmeleri bir söyle bakalım 😄 kayınbabana da söyle ama direkt bu şekilde bak bakalım

Ha erkek olunca ev onun oluyor öyle mi? Hukukta kız erkek ayrımı yok. Sizden önce kızlarının evi. Bence evi fazla işgal etmişsiniz. Siz ufak ufak yol onla

keşke gelse her şey güllük gülistanlık olur bulaşık makinası bile yok evde ingiltere’de bulaşık makinası kültürü yaygın değil
elde yıkayın tüm bulaşıkları elde kurulayın da bu dediklerini diyecek misiniz bakalım

evin öz kızı sürat asıyor gülmüyor geldik diye morali bozuldu zaten eskiden de surat asardı geldik iyice konuşmaz oldu kendisi evin sahibi sanıyor ama eşim sayesinde oluyor ne oluyorsa o çalışıyor o koşuyor her işe
Hanımefendi istenmiyorsunuz o evde. Kızın ailesinin evi orası, siz dış kapının mandalı bile değilsiniz. Ister suratını asar ister deliye yatar size ne? Keyfinin kahyası mısınız lohusa kadının.

Sen bu dediklerini bi onların yüzüne desene bakalım sonra gel yaz ama gelişmeleri bir söyle bakalım 😄 kayınbabana da söyle ama direkt bu şekilde bak

Ha erkek olunca ev onun oluyor öyle mi? Hukukta kız erkek ayrımı yok. Sizden önce kızlarının evi. Bence evi fazla işgal etmişsiniz. Siz ufak ufak yol alın 😁
eşim görümcemden büyük eşinden de büyük
onalr aslında gelip çöreklendiler kene gibi de yapıştıralar. damat eşimden de 2 bin sterlin borcu var ha bugün ha yarın veririm diyor üzülüyorum valla parazit filmi geliyor aklıma

bilmiyorum maalesef ben türkiye’de büyüdüğüm için böyleyim sanırım

Turkiyede nerede büyüdünüz? Ev, mal en cok erkeklere aittir diye bir kanun yok Turkiyede. Gorumceniz, kocanizla eşit hakka sahip, erkek diye daha fazla bir hakki yok, uydurma kurallar koymayin.

keşke gelse her şey güllük gülistanlık olur bulaşık makinası bile yok evde ingiltere’de bulaşık makinası kültürü yaygın değil
elde yıkayın tüm bulaşıkları elde kurulayın da bu dediklerini diyecek misiniz bakalım
Ben 52 yaşındayım daha bulaşık makinesi icat olmadan doğdum elde çamaşır bulaşık yıkamak nedir bilirim, size diyorum ki yapmayın, neden yapıyorsunuz sizi ilgilendirmiyor onların bulaşığı çamaşırı odaların dağınıklığı, siz o eve gitmeden de öyle yaşıyorlarmış sorun da etmiyorlarmış, sorun eden sizsiniz.

Turkiyede nerede büyüdünüz? Ev, mal en cok erkeklere aittir diye bir kanun yok Turkiyede. Gorumceniz, kocanizla eşit hakka sahip, erkek diye daha fazla bir hakki yok, uydurma kurallar koymayin.
evet zaten öyle bi şey olmadığını ben de biliyorum. ama demem o ki bu ev için de bu şartlar için de eşim en çok çalışan kişi babasıyla

eşim görümcemden büyük eşinden de büyük
onalr aslında gelip çöreklendiler kene gibi de yapıştıralar. damat eşimden de 2 bin sterlin borcu var ha bugün ha yarın veririm diyor üzülüyorum valla parazit filmi geliyor aklıma
Bence kayınbabanın aklına parazit filmi gelmeli😂 Aman ha sakın adama parazit filmini izletmeyin gözü falan açılır en son geçirilen sinir harbi sonucunda 2 tarafı da kovar. Ben olsam en son sinir krizi geçirip 2 tarafı da kovardım.

X