Gorumceye hakaret davası açmalı mi?

Zayif noktasini biliyosun nasilsa tak koluna bilezikleri varsa :KK53: yoksada sahte mahte uydur evinizdende nese cigliklari yukselsin kv kp gormeden hareket falanda cek:KK53::KK70:
Sonrada kufur edince agla kv kp e hakkaten bak deli deliyi gorunce sopasini saklarmis. Hatta sana kapiya gelince falan tukur tepesinden...
Inanki ben olsam daha beterlerini yapardim... yoksa sende yaptin da soylemiyomusun :-)

bence de
ahh canım kocam hep beni düşünür aşkım falan diye yanaşıp o kıskanç kötü niyetli toptan delirtmek var
vallahi konu sahibi bayağı sabırla o ettiği küfürlerin daha fazlası ona söylerdim ben sanırım
Ben küfür edemiyordum maalesef, sadece okkali laflar edip konusmasina firsat vermeden cekip gidiyorum. birde bunca lafın üstüne çocuklarına da baktım :) ay delimiyim neyim. Her gün oğlunu işimiz var hadi yengene ben konuşmuyorum onunla o hep böyle yapti. Gezmeye gitcek simdi kizi goturmeyeli m dedi geldi kızını bıraktı bir iki üç beş derken baktım hem bana küfürler hakaretler hemde çocuk baktiriyo biyere gitmesemde isim var çarşıya git cem dedim sırf çocuklarına bakmayın diye kızımla çıktım gezdim. zaten kocam beni düşündüğünü bana her laf söylediğinde haddini bildirdiğini bildiği için birde bana laf soyledikce kocam ondan uzaklaştı iyice deliriyo abla yerine saymiyo artık.

Zayif noktasini biliyosun nasilsa tak koluna bilezikleri varsa :KK53: yoksada sahte mahte uydur evinizdende nese cigliklari yukselsin kv kp gormeden hareket falanda cek:KK53::KK70:
Sonrada kufur edince agla kv kp e hakkaten bak deli deliyi gorunce sopasini saklarmis. Hatta sana kapiya gelince falan tukur tepesinden...
Inanki ben olsam daha beterlerini yapardim... yoksa sende yaptin da soylemiyomusun :-)
Yapmadım keşke yapsaydım :63: pis gorumce. Kv kp umurunda değilim ki aglasam daha çok gulerler hoşlarına gider :)
Bu hatuna kimse laf etmemiş karşılık vermemiş ondan ben ilkmisim benden bakmışlar artık hep laf sokarmisim laf solermisim. Benden boylu poslu bu yenge var o kadını evire çevire dövmüş eskiden ki kendinden kaç yaş büyük o yüzden kimse bana bişey yapamaz derdinde ama ben laf söylemeye başlayınca benden beklemediği için daha da düşmanım oldu. Birde kocam karımın kizimin kılına zarar gelse seneden bildirim beni taniyosun dedi ondan bize bişey yapamıyor.

Yapmadım keşke yapsaydım :63: pis gorumce. Kv kp umurunda değilim ki aglasam daha çok gulerler hoşlarına gider :)
Bu hatuna kimse laf etmemiş karşılık vermemiş ondan ben ilkmisim benden bakmışlar artık hep laf sokarmisim laf solermisim. Benden boylu poslu bu yenge var o kadını evire çevire dövmüş eskiden ki kendinden kaç yaş büyük o yüzden kimse bana bişey yapamaz derdinde ama ben laf söylemeye başlayınca benden beklemediği için daha da düşmanım oldu. Birde kocam karımın kizimin kılına zarar gelse seneden bildirim beni taniyosun dedi ondan bize bişey yapamıyor.
Yengeyimi dovmus :KK45:
Agla dedimya, ileride kizimi sen delirrtin demesinler diye dedim birini savip digerleriyle ugrasma diye hani.
Allah kolaylik versin cok sabirliymissin ayrica.

Ses ve kamera kaydı ise yaramiyormus avukat söyledi :KK43:.
4 şahit gerekiyormuş. Şahitleri var ailem kaç kez şahit oldu sözlerine. Tek bir sozune bakıyorum bende.
Kisinin, kendisine karsi islenen sucu baska delillerle ispatlama imkani yoksa, adli makamlara karsi gosterebilecegi baskaca deliller yoksa yapilan ses kaydi hukuka aykiri delil olarak kabul edilmiyor. Yani hakareti kaydedip gorumcenizi savciliga sikayet edebilirsiniz. En azindan caydiriciligi olur bir daha rahatsiz edemez.

Yengeyimi dovmus :KK45:
Agla dedimya, ileride kizimi sen delirrtin demesinler diye dedim birini savip digerleriyle ugrasma diye hani.
Allah kolaylik versin cok sabirliymissin ayrica.
Çok sabırlı değilim aslında ama tepkimi silip atarak bir daha hiç muhatap olmayarak veriyorum.
Valla koca kadını dövmüş :KK53: evire çevire hemde.
Ya birde ben bu kadının çocuklarına da çok üzülüyorum aslında onları da dovuyo yavrucaklar. Oğlu dayısının yanına gelmiş benim verdiğim çubuk krakeri yemiş diye terlikle dövdü o zaman kocam bogazini sıktı tokat attı. Dayanamadı artik

Kisinin, kendisine karsi islenen sucu baska delillerle ispatlama imkani yoksa, adli makamlara karsi gosterebilecegi baskaca deliller yoksa yapilan ses kaydi hukuka aykiri delil olarak kabul edilmiyor. Yani hakareti kaydedip gorumcenizi savciliga sikayet edebilirsiniz. En azindan caydiriciligi olur bir daha rahatsiz edemez.
Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim arkadaşım.

Hic beklemezdim.
Sahitlerin de varsa ac gitsin.
Terbiyesize bak sen tek mi bulmuş seni.
Cahil değil o bildiğin soytarı:63:

1800 tl filan galiba hakaret davasi. Daha once suc islemediyse ve mahkemede bi daha yapmayacagna kanaat getirilirse ertelenir cezasi. 5 yil boyunca ayni sucu islemezse siciline islemez. Bi de avukat masrafi odetirler. O da cok bisey tutmuyor. Ama kufurler agir belki miktari arttirirlar. Bi de bu surecte mahkemeye gel git ertelensin dursun vs vs ugras dur. Sinir stres. Siz bilirsiniz yani. Dava ise yarar mi bilmem

1800 tl filan galiba hakaret davasi. Daha once suc islemediyse ve mahkemede bi daha yapmayacagna kanaat getirilirse ertelenir cezasi. 5 yil boyunca ayni sucu islemezse siciline islemez. Bi de avukat masrafi odetirler. O da cok bisey tutmuyor. Ama kufurler agir belki miktari arttirirlar. Bi de bu surecte mahkemeye gel git ertelensin dursun vs vs ugras dur. Sinir stres. Siz bilirsiniz yani. Dava ise yarar mi bilmem
Yeni kanuna göre şikayet eden de şikayetçi olanda 1800 tl para ödüyor :) vay arkadaş hakkımızı da arayamayacagiz artık bu Ülkede...
Eğer aynı suçu bir daha işlemez ise 5 yıl boyunca dava düşüyormuş.
Vaayyyy canına ben de yeni öğrendim avukattan. Yuuuhhh diyorum başka da birşey diyemiyorum.

Hiç bulaşma. Öylesiyle uğraşılmaz. İş boyut değiştirir senin de huzurun kalmaz. Tebdili mekanda ferahlık vardır. Ne yap et taşın, uzaklaş ordan. Görme duyma onları. Zaman geçer evlatları büyür, seni unutturur rabbim başka meşkaleler buldurur ona merak etme.

Hiç bulaşma. Öylesiyle uğraşılmaz. İş boyut değiştirir senin de huzurun kalmaz. Tebdili mekanda ferahlık vardır. Ne yap et taşın, uzaklaş ordan. Görme duyma onları. Zaman geçer evlatları büyür, seni unutturur rabbim başka meşkaleler buldurur ona merak etme.
Inşallah bir iş bulduğum zaman tasinicaz zaten. Şu an iş arayisindayim. Inşallah başka uğraşlar versin çekmediği neyse ona kat kat fazlasını versin de benle ugrasmasin.

Pardon da canım senin kocan saksı mı çarpamıyo kardeşinin ağzına bi tane
Bana bu lafları edicek görümcem o tepkisiz kocayı da onu da doğduğuna bin pişman ederdim
Çarpacak çarpmasına hep ben engel oluyorum kaç kere gitti yalvar yakar getirdim eve. Çünkü kocam her onun yanına gidip bagırdığında kizdiginda kesinlikle vurmuyor ben koca mi eve getiriyorm 5 dk sonra kapıda polisler kadına şiddet varmış ablanı dövmüşün vs. Korkuyorum yok yere adamın da başını belaya sokar bu deliler. Sonra şiddet yok sözlü tartışma vs diyoruz polisler yuzlestiriyor öyle ikna olup gidiyor polisler. Böyle olmasa ohooo ohh çoktan ağzını burnunu kırmıştı ablasının. Biliyoruz tanıyoruz çünkü bir vursa hemen şikayet eder bu deli.
Biz yeni evliyken eşime pzvk diye bağırdı sokak ortasında o... karının kölesi olmus un vs diye kocam da boğazını sıktı itti yere düştü ardından polisi aradı bizde arka camdan atlayıp kactik :) 1 hafta annemlerde kaldık. sonra şikayetinde vazgeçti de eve donebildik. Şimdi camlarda parmaklikta var kacamayız :)

Ayy o işine geldikçe polisi çağırıyormuş sizde şikayet edin gitsin. Gerizekalı kendini kocasına dövdürüyormuş ya bence aynısını eşinize yaptırmaya çalışıyor zorla tahrik edip kendini dövdürüp şikayet edecek hemen. Daha dövülmeden polis çağırıyosa... Bir de büyü falan dediniz ben korktum açıkçası. Nice olaylar duyuyoruz bu konuda. Sakın ama sakın evinizin camına kapısına bile yaklaştırmayın çocuğunuzla görüştürmeyin o varken ne bileyim kv yiyecek falan getirir yemeyin bu ne yaaa korku filmi..

X