Göz Çevresi Bakımı Göz altı kırışıklılarım çok şükür ki geçti!!

yaf simdi herseyi iyi guzel anladim ama burdaa yas maya yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :1shok: yaf sag gozumde dikat ettim kaz ayagi olusmus:bbo: hemde 22 yasindaykene yas mayanin yerine acep yuva maya olur mu ki:çok üzgünüm:

merhaba ben de 21 yaşındayım bu maskeyi yapmam uygun mu acaba? bi de göz altı kırışıklıkları için yaşıa uygun bi krem tavsiye edebilir misiniz? cevap verirseniz sevinirim

bu doğal bir maske her yaşta insan kullanabiliyordur bence. sonuçta zarar verecek kşmyasal maddeler içermiyor. ben hala devam ediyorum hafta bir uyguluyorum. gayet memnunum tavsüye ederim. beze falanda yapmadı bana

Tıff canım nerelerdesin.Devam ediyomusun bu maskeyi yapmaya.sonuçlar nasıl lütfen detaylı bi şekilde bilgilendirirsen çok memnun olurum.Teşekkürler.

Tıff canım nerelerdesin.Devam ediyomusun bu maskeyi yapmaya.sonuçlar nasıl lütfen detaylı bi şekilde bilgilendirirsen çok memnun olurum.Teşekkürler.

kızlar kusura bakmayın yaaa kendi telaşıma düştüm bu topiği unuttum. yaş maya yuva marka kare biçiminde paketlerde satılan mayadır. margarin kıvamında bir yumuşaklığı oluyor, onun içinden 1 çay kaşığı alıyorsunuz. sonra bal sonra da süt konuyor. bu arada ben hamile kaldığımdan beri yaş mayanın kokusundan çok tiksindiğim için 7 aydır yapamıyorum bu karışımı ve kırışıklıklar yavaş yavaş geri geliyor. o yüzden devamlılık çok önemli cidden. doğurduktan sonra ilk fırsatta gene başlıcam. sorusu olan özelden de sorabilir her zaman bakamıyorum buraya.. öptüm hepinizi..opuyorumnanaktan

aklıma bi sey takıldı. güzellik salonlarında hep amske fln yapılırken yatrsınız ve cogunlukla gözleriniz kapalı our.
ben bu maskeyi ilk sürdügüm halde naslsam hep oyler kalıyorum.daha kurumadan.

sürdükten sonra yatıp teli ayarlayıp ole mı yapsak

aklıma bi sey takıldı. güzellik salonlarında hep amske fln yapılırken yatrsınız ve cogunlukla gözleriniz kapalı our.
ben bu maskeyi ilk sürdügüm halde naslsam hep oyler kalıyorum.daha kurumadan.

sürdükten sonra yatıp teli ayarlayıp ole mı yapsak

valla ben gözlerimi kapatıp ı-podu açıp müzik dinleyerek oyalanıyorum canımcım. bide alarmı kuruyorum zaman dolunca yıkıyorum yüzümü. maske yüzünüzdeyken mimik yapmayın, nasıl duruyorsanız öyle kalıyor yüzünüz.a.s

yaf simdi herseyi iyi guzel anladim ama burdaa yas maya yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :1shok: yaf sag gozumde dikat ettim kaz ayagi olusmus:bbo: hemde 22 yasindaykene yas mayanin yerine acep yuva maya olur mu ki:çok üzgünüm:

canım yuva mayanın yaş mayasıda var. yuva markanın adı. yaş maya ve kuru maya olmak üzere iki tip maya var. birde pakmaya diye bir marka var. bir arkadaşında dediği gibi yaş maya kibrik kutusu kadar ellediğinde yumuşak bişi zaten. okuyunca dedim bigilendireyimkaydirigubbakcemile5

sorun var yaa.ben yazılan her seyi harfiyen yaptım ama göz cevrem daha cok kırıstı.
mimik yapmadım surdum ve yattım ama sanki daha fasla kırıstı gibi.
göz altlarına sürmek iyi bi fikir değil di galiba.

off cok sıkıntılandım şimdi. halbu ki ne hevesle baslamıstım.

Son düzenleme:
turkbayragi Arkadaşlar ben Tr'deyken haftada 1defa, buharbanyosundan sonra yaş maya uygulardım cilde inanılmaz ışıltı canlılık veriyorzemuszemus
ama şimdi ABD'deyim burada yaşmaya bulmak imkansızmafoldumben kurumaya kullansam olur mu acaba ???

Ayrıca! maya içerisindeki B vitamininden dolayı sivilcenin ilacıdır.
Kullanımı: aslınca sulandırılarak içilmesi en etkili yöntem (burnunuzu kapatıp yutun) ama midenizin saglam olması gerekir. ama eger içemem diyorsanız.

Bir tatlı kaşığına birkaç damla limon suyuyla sulandırarak bütün yüze sürüp 10dk. bekletin kurumaya başlayınca ılık suyla yıkayın. yanak, alın, çene bölgesindeki sivilceleri olan arkadaşıma tavsiye ettim şimdi bana dua ediyor. umarım sizlerede şifa olur.opuyorumnanaktan

bende bir yerde okumuştum kuru maya yada yaş mayayı içmek faydalı imiş.

canım yuva mayanın yaş mayasıda var. yuva markanın adı. yaş maya ve kuru maya olmak üzere iki tip maya var. birde pakmaya diye bir marka var. bir arkadaşında dediği gibi yaş maya kibrik kutusu kadar ellediğinde yumuşak bişi zaten. okuyunca dedim bigilendireyimkaydirigubbakcemile5

saol canim tsk edrim ama ben yurt disindayim ve gezmedim market kalmadi bunlarda yas maya diye bisicik yok. kadina soruyorum gorevliye bom bom yuzume bakio ne diyor bu kiz die anlatmadigim sekil kalmadi yuva mayayi elime tutusturuyorlar onun icin sordum :)kaydirigubbakcemile5

süte mi koyuyosunuz suya mı.
bir de miktar ne kadar.kızlar.
ben içeçem artık napim. yüsdeki asırı uyaglanmayı engelliyomus.
işte buna içilir :))))

X