Göz Çevresi Bakımı GöZ altı morlukları

gzmliperi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
233
176
ya kızlar allah aşkına biri bana yardım etsin vallahi bezdim artık ya.. zaten genetik olan göz altı morluklarım çocuktan sonra uykusuz gecelerde iyice azıttı. Artık ne sürersem süreyim kapatamıyorum. Herkesin görünce aaa hasta Mısın göz altların nasıl olmuş öyle demesi artık psikolojimi bozdu ya ne yapayım bi el atın lütfen. Bildiğiniz kapatıcı etkisi maksimum olan ürün vs varsa söyleyin nolur bezdim ben artık:KK61:

Kelin ilacci olsa kendi basina sürer misali:kızgın:aynisi bendede var.cözüm bulamadimm daha.kapatici yetismiyor bana:kızgın:

Kelin ilacci olsa kendi basina sürer misali:kızgın:aynisi bendede var.cözüm bulamadimm daha.kapatici yetismiyor bana:kızgın:
Hiç sorma ya yetişmiyor da bi işe de yaramıyor artık canım valla sinir oldum artık. Diyorum şöyle şöyle bir şey varmış onu al 500 lira deseler ona bile razı gelicem şu anda o reddedeyim anlayacağın

Kan değerlerine baktirdınız mı? Elmayı rendeleyip suyuna pamuk batırıp göze koymak iyi gelir diye duymuştum ama denemedim
Yok canım baktırmadım aslında sürekli olan ve genetik yatkınlığı olduğundan dolayı. Ama çocuktan sonra uyku da pek kalmadı düzensiz uyku da tetikliyor. Ne yapsam bilemedim moralim bozuluyor artık. Elmayı da deneyeceğim teşekkürler

Patates koyun onuda aynı şekilde rendeleyip suyunu sıkıp gozlatiniza sürün sonra posasini koyun 15 20 dk ayrıca yüzü beyazlatiyo
Fondoten kapatıcı vs kozmetik ürünleri bence kullanmayın
Üzüm çekirdeği yagi da iyi geliyor

Bazen yaş ilerleyince böyle seylere pek çözüm kalmıyor sadece ilerlemesini engelliyo

Patatesi rendeleyip,nane ve su ile kremsi bir kıvama getirin.Çok iyi geliyormuş.Ben henüz denemedim ama bir deneyin isterseniz. :)

ya kızlar allah aşkına biri bana yardım etsin vallahi bezdim artık ya.. zaten genetik olan göz altı morluklarım çocuktan sonra uykusuz gecelerde iyice azıttı. Artık ne sürersem süreyim kapatamıyorum. Herkesin görünce aaa hasta Mısın göz altların nasıl olmuş öyle demesi artık psikolojimi bozdu ya ne yapayım bi el atın lütfen. Bildiğiniz kapatıcı etkisi maksimum olan ürün vs varsa söyleyin nolur bezdim ben artık:KK61:
Kapatıcı değilde böbrekleriniz ne durumda su içiyormusunuz sadece uykusuzluk değil su içmemek daha beter hale getiriyor.

Merhaba öncelikle bu yazıyı yazmamdaki amacım hic bir sorun caresiz degildir yaşadığım deneyimle umarim benimle aynı sorunu yasayan insanlara yardımcı olabilmektir.Cocuklugumdan ileri gelen gözaltı morluklarim ve yaklaşık 8 senedir göz torbalarim ve bu yetmez gibi birde gözkapağı düşüklüğü olustu.Aynaya bakmak istemiyordum bu kadar cabuk yaslanmak benim en büyük derdim olmuştu. O kadar cok krem aldim onca para harcadim hic bir sonuç alamadim. Ameliyatlik bi durumda olan ben ameliyattan korktugumdan dolayi hiç yanasmadim. Gunlerce Ankarada benim sorunlarima care olucak doktorlar aradim. Sonra dr Hakan Yüzer'in bu konuda ameliyat olmadan ciddi sonuclar aldığını öğrenince hic durmadan randevu aldim. Icten samimi ve sabirla beni dinleyip her sorunumu ortadan kaldircagini soyledi. Plexr plazma lazerle goz kapaklarim meoterapi yani ışık dolgusuyla morluk ve torbalarimdan kisa sürede kurtulcagimi söyledi. Her gittiğim seansta gözlerimdeki inanilmaz değişimi gördükçe mutlulugumu tarif etmem imkansiz ustelik hic aci cekmeden . Benim kocaman sorunlarin mucize eller tarafindan yok oldu. Hakan beyin hassasiyetle benim her sorunumu bu kadar kisa zamanda tedavi etmesi mucize gibi cok tskr ederim kendisine ulasmak isteyenler icin iletişim bilgisi

Son düzenleyen: Moderatör:
X