Göz Altına Yağ Dokusu Kök Hücre

merhaba masummasal senin dedigin yag enjaksiyonu dilek avşar hanımamı olmayı düşünüyorsun benimde yarın oraya gitmem gerekiyo burun estetigi ve meme estetigi ameliyat öncesi cilt bakımı o yag enjeksiyonu bizde konuştuk dilek hanımla karar verdik ama burda okuduklarım beni korkuttu ne yapacagım bilmiyorum yarın ameliyat tarihi verilecek sence yag enjeksiyondan vazmı gecsem senin sayende burun estetigi olmaya karar verdim

Merhaba, ben de kısa süre sonra Avşar estetik de göz altıma kök hücre enjeksiyonu yaptıracağım, siz yaptırdınız mı sonuc nasıl bilgilendirir misiniz? Teşekkürler

Kızlar İstanbul için hangi doktoru önerirsiniz? yazılanları baştan sona okudum, bikaç doktor ismi geçiyor ama genelde isim verilmemiş veya bir isim üzerinde anlaşma yok. Göz altıma geçiçi dolgu yaptırmayı düşünüyorum.

Bayanlar bacağımdan alınan yağ dokusunun morlukları hala geçmedi.
Göz altıma enjekte edilen yağ dokuların bir kısmı eridi ama hala parmağımla gözaltıma dokununca çıkıntıları hissediyorum.tam anlamıyla erimedi.açıkçası doktorlar bir kaç seans olmalı diyorlar...ben birinci seanstan memnun kalmadım.hala morluk ve çöküntüler mevcut.tam bir fiyasko ve hayal kırıklığı...

Selamlar,

Baya uzun zaman olmuş. Sisin sorununuz hala devam ediyor mu?

Sevgili arkadaşlar.Bu çok sık uygulanan yöntem lipo-filling.İlk yapıldığında super oluyor.Eğer yüzünüz zayıfsa özellikle bayılırsınız.Çünkü çok şişiyor.Yüzü şişman olan birisi aşırı şişer.Dikkat o sebeple.Ancak eriyor neredeyse tamamı.Bunu birkaç kez yazdım burda.Seçim sizin.Sürekli isticeksiniz aynı dolgunluğu.Ben yaptırdım süperrr oldu.Ancak eriyor dediğim gibi.Doktorun erimez vs laflarına aldanmayın.Her zaman yaptıran ve yaşayan daha iyi bilir.Üstüste tekrarlanırsa etkisini bilemem ama bu yöntemde çok fazla tekrarı önermiyorlar.Neticede lokal anestezi oluyorsunuz.Hy asit olanı daha çok tercih ediyorlar yağa nazaran.Daha az eridiği söyleniyor ancak hepsinin etkisi geçici.Sürekli yeniletmek lazım.Bunu bilerek girin bu işlere.sevgiler

Doktor ve fiyat hakkinda bilgi alabilirmiyim..? Simdiden tesekkürler..

ben tam gözaltına değil de biraz daha altına yağ enjeksiyonu yaptırdım.
şişlikler 3 haftaya ancak indi şu an bile hafif şiş 1-2 aya ancak olacak sanırım
yavaş yavaş iniyor

Benim sisliklerimde azalamaya basladi ama ha goruntu kotu..

Gecmis olsun. Son durumunuz nedir? Doktorun ismini verebilirmisiniz? Tesekkürler..

6 gun once burun amelıyatı ve goz altı ve yanak bolgesıne yağ enjeksıyonu yaptırdım. goz altı bolgesınde burun amelıyatınında etkısıyle cook fazla sıslıkler oldu. 3 ve 4. gunlerde hızla azaldıgını gordum. dokundugum zaman yanakların burun kenarı bolumunde parmak uclarıma yag dokuları gelıyor. o bolgede sıslıkte var. burun kenarlarımda ucuncu bır yanak olusmus gıbı. mımıklerım yok. goz altlarımda morluklar ve sıslıkler vr. umarım ılerleyen gunlerde ıstedıgım sonucu alaırım henuz bır hafta oldu ama bu sekılde kalırsa naparım bılmıyorum

Gecmis olsun. Son durumunuz nedir? Doktorun ismini verebilirmisiniz? Tesekkürler..

biliyosun ben 2000 verdim canım. gerçi benim elmacık kemiklerimde dolduruldu

Ben Naci Çelikle görüşmüştüm aynı şeyi yaptırmak için.Tavsiye etmemekle kalmadı yapmadı da.Çünkü torbalanma oluyormuş.Ben gördüm torbalanma çok çirkin gözüküyor,daha kötüsü olamaz.Ama herkeste olmuyormuş.Şansa kalmış birşey yani.Ben geçici dolgu yaptıracağım.Bol şans...

Naci bey sadece yag enkesiyonunumu önermiyor yoksa dolgu hakkindada ayni seylerimi söylüyor?

Alın ve cene hariç komple yapıldı yani goz altı, yanaklar, elmacık kemıklerı , burun kenarları dudak yanlarındakı (nazolobial) cizgiler dolduruldu ve cok basarılı oldu . Ama 2 hafta once sorsaydı sakın yaptırma pismanım derdim

rkadaşlar faydası olurmu size bilmem ama ben göz altına burun kenarlarına dudağa doğru olan kısıma yaptırdım 3 ay oldu ve göz altalarım eskisi kadar olmasada beklediğim gibi değil işin kötü kısmı bende göz altılarım mor kaldı daha önce göz altı morluğum yokken bu işlemden sonra birde morluk oluştu. verdiğim paraya değdimi hayır bence iyi düşünün

Eloda: simdi daha yeni okudum. Almanyada yasiyorum ve orda yaptirdim. Benim göz alta hic yag yok...sadece cökük vardi. Dalgalanma hic olmadi. Cok az enjekson yapildi, ama süper oldu...

Son düzenleme:

Naci bey sadece yag enkesiyonunumu önermiyor yoksa dolgu hakkindada ayni seylerimi söylüyor?

Merhaba ben 2 hafta önce mini yüz germe ile birlikte yüze yağ enjeksiyonu yaptırdım.. çenemin ovali bozuldu.. biri başka diğeri farklı.. göz altı torbaları var... yanak şişliklerim devam ediyor.. yazılanları okuduktan sonra büyük endişeye kapıldım... inşallah şişlikler geçince iyi olur

Arkadaslar 3 gün önce esteticha hastanesine dinamik aski icin ön görüşmeye gittim cok kilo verdigimden yanaklarimda ve cene tarafimda sarkma vardi 34 yasindayim ve doktor iple yuz askilamanin yasima uygun olmadigini soyledi bana dolgu önerdi. Ayni gun yanaklarima ve elmacik kemigime dolgu yapildi. Alt yuz cene bolgesi icinde anlastik pteside dolgunun devami yapilicak. Ben fotolara baktim mi hemen islem sonrasi buyuk degiskenlik goruyorum ama bende hic bir degisiklik olmadi bu sabah doktora mesaj attim 15 gun sabretmem gerektigini soyledi. Dolgu sizcede az da olsa farkini gostermez mi:KK43: paramda cektigim acida bosa mi gitti aglamak istiyorum

Yüze doku nakli yada yağ enjeksiyonundan memnun olan var mı?Ben yüzün gençlik dönemlerindeki gibi toplu göründüğü bir uygulama istiyorum fakat göz altındaki facialardan sonra bunu Türkiyede yaptırmaktan korkuyorum. Kore ve Amerika'da çok güzel örnekler gördüm.yaptırıp doğal dalgalanma görüntüsü olmadan iyi sonuç alan var mı?

a.s. Vücudunuzun karın,üst bacakta oluşan yağların bir kısmı enjektörle çekilip yararlı olan yağ dokuları göz altında oluşan morluk,çökmeler için kullanılmaktadır.Bu yeni çıkan bir estetik müdahale olup kök hücre işlevini görmektedir.Buraya enjekte edilen yağ dokuları göz altında beslenerek yayılır ve çökmüş bölgeler yağ dokusuyla eski haline öner ve genç gözükmesine yarımcı olur.
Ben sizlere faydalı olması maksadıyla yazmayı uygun gördüm bayanlar . Gideceğiniz ESTETİK UZMAN DOKTORUNUZ... çok önemli çok dikkatli bir seçim yapınız ki güzel ve etkili sonuçlar alabilesiniz...HER DOKTOR BU UYGULAMAYI YAPMIYOR.İNTERNETTEN ARAŞTIRIN LÜTFEN ! !
Ben kendime yaptırdım bacağımın üst kısmından bir miktar yağ dokusu alındı ve küçük küçük göz altına enjekte edildi.ilk 2 gün buz kompleksi yapılması morarmasını engellemesi açısından çok önemli, şimdi yavaş yavaş gözaltı morlukları azaldı doktorumdan çok memnun kaldım...sonuçları çok iyiye gidiyor,yağla enjekte edilen yerler iyileşmeye başladı...bakalım..ilerleyen günlerde güzel çökkün olmayan genç bir gözaltı bekliyorum....kaydirigubbakcemile5
Dr kim ben de istiyorum fiyat ne

mrb twi aynı şeyi bana da söylemişti doktorum burun ameliyatı yanaklara ve göz altına yağ enjekte edildi göz atlarıma yağ enjekte ettirdiğim için nasıl pişmanın anlatamam şişlik kaldı üstüne bidaha operasyon geçirdim yağ fazlalığını aldı güya ama gene şişlik ve morluk kaldı sakın canım sakın yaptırma bu işlemi bu çektiğim sıkıntıları başka kimse çekmesin çok zor inanki yaşama sevincim gitti resmen yarın başka doktorla görüşmeye gidicem bu konuyla ilgili düzelmez diye çok korkuyorum inş diğer doktor düzeltir iş açtım başıma ya :çok üzgünüm:

anladım tatlım...sağolasın verdiğin bilgiler için benim gözümün altında çöküklük diil de hafil bi şişlik var şişliğin altındaki yerde küçük bi çöküklük var o da az olan şişlikle birleşince gölgelenme oluyor ona gıcık olduğum için doldurtmaya niyetim var. daylight evet çevremdekiler cin gibiler herşeyi biliolar. geçen sene asenaya botox yaptırmıştım anlad herkessssssss neyse artık inşallah bunu anlamazlar..:
Merhaba dolgu yaptirdinizmi

X