Göz Çevresi Bakımı göz çevresi ve kaz ayağı kırışıklıkları için krem önerisi

ben bugün göz çevresi için nivea visage aldım kaz ayakları oluşmaya başladı yavaş yavaş. 27 yaşındayım zamanı geldi diye düşünüyorum aynı markanın gündüz nemlendirmesini de aldım. ışe yarar mı acaba...

doktorumun onerısıyle yıllardır flavo c serum kullanıyorum tavsıye ederım netten arastırın 4 ay kadar gıdıyo tum yuze suruluyor 60 lıra cıvarı osman muftuoglunun bır yazısı vardı bu serumla ılgılı bulabılırsenız okuyon

tugbba peki yaşın kaç senin canım ?? birde sabah akşammı kullanıyorsun biraz daha açıklayarak bahsedermisin canım.. benim yaşım 24 bende göz çevresi için bir şeyler kullanmak istiyorum artık.

30 yasindayim 3 yildir kullaniyorum sabah aksam serum surup ustune nemlendiricisini kullaniyorum senin ince cizgilerin baslamadiysa anti aging kullanma bikac yil bekle serumla ilgili bilgi gonderiyorum sevgiler...

İçeriğindeki serbest C vitamini (levogyre) ile kırışıklıkları önlerken; yüz, boyun ve ellerde kahverengi lekelerin oluşumunu engeller.

Yıllar içinde vücuttaki diğer organlar gibi cilt de yaşlanır ve yüzde kırışıklıklar ortaya çıkar. Bu durum güneşe fazla maruz kalınırsa daha da belirgin hale gelir. Serbest radikaller, deride DNA yapısını tamir süreçlerini etkileyerek bozarlar. Bu durum kollajen ve elastin liflerinin yapısını değiştirerek cildin elastikiyetinin bozulmasına, ince çizgilerin belirmesine ve kahverengi lekeler oluşmasına neden olur.

Ürün Özellikleri:
FLAVO-C Serum özellikle levogyre (serbest) vitamin C′nin antioksidan etkisini en üst düzeye çıkartmak için hazırlanmıştır. Serum ideal olarak cilde penetre olur ve burada hücre membranlarına ulaşarak fotoprotektif etki sağlar. C vitamininin stimüle edici etkisi kollajen ve elastinin yeniden oluşumuna yol açar ve cilde tonik etkisi gösterir.

FLAVO-C Serum, güneşe uzun yıllar maruz kalan ciltte hücresel fonksiyonları uyandırır.
Bunun ötesinde Ginkgo Biloba ekstresindeki flavonoidler kollajen ve elastin sentezini stimüle ederler. Aynı zamanda kapiller duvarları güçlendirirler ve böylece kızarıklığa eğilimi azaltırlar.

Endikasyonları:
Cilt yaşlanmasını önleme
Kırışıklıklar ve ince çizgiler
Işığa bağlı cilt hasarı
Mat ve yorgun cilt

Kullanım Şekli: Cildi temizleyip kuruladıktan sonra sabah ve akşam FLAVO-C Serum′dan birkaç damla sürülür. Tamamen emilinceye kadar masaj yapılır. Gözlere temas etmesinden kaçınılmalıdır.

Kollajen ve elastin sentezini arttırır
İçeriğindeki nanozomlar sayesinde deriye mükemmel penetre olur

C vitamini, güçlü antioksidan özelliklere sahip, suda çözünür bir vitamindir. Isı, ışık, hava, demir ve bakır gibi prooksidan minerallere maruz kalım ile bozulmaya uğramaktadır. Bu nedenle kremler gibi kozmetik ürünlerde kullanılan C vitamini çok çabuk bozulur. C vitamininin serum formu deri hücreleri tarafından kolaylıkla emilmektedir. Flavo C özellikle C vitamininin antioksidan gücünün en üst düzeye çıkarılması amacıyla nanozom teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Hücre membranlarına ulaşmak için deriye mükemmel penetre olur ve deride fotoprotektif (güneş ışınlarına karşı koruyucu) etkiye sahiptir. C vitamininin harekete geçirici etkileri, deride gerginlik sağlayıcı etkileri olan kollajen ve elastik liflerin yenilenmesini sağlamaktadır. Yıllar boyu güneş ışığına maruz kalımın neden olduğu hücresel fonksiyon bozulmalarını geri çevirici etkisi vardır. Ayrıca derideki hücrelerin uyum içinde yer almasını sağlar. C vitamini kollajen sentezinde önemli rol oynar. Deride kırışıklıklara ve deri kanserine yol açan hasarın temel nedeni olan ultraviyole ile ilişkili enflamatuvar yanıtları kontrol etmede de etkilidir. Flavo C′nin içeriğindeki Ginkgo Biloba flavonoidleri kollajen ve elastin sentezini harekete geçirir. Aynı zamanda kapiller duvarları üzerinde etki göstererek kızarıklık eğilimini azaltır.

sağol canım biligiler için.. ya benım sag gözüm iyide sol gözum etrafında çizgiler başlamış nasıl iş anlamadımm birde hangi markaylan cildiniz temızlıyosun.. ve gerçekten etkilimi bunlar yanı boşa param gıtmesın :KK43:

sağol canım biligiler için.. ya benım sag gözüm iyide sol gözum etrafında çizgiler başlamış nasıl iş anlamadımm birde hangi markaylan cildiniz temızlıyosun.. ve gerçekten etkilimi bunlar yanı boşa param gıtmesın :KK43:

yastan degil yapisaldir o canim bir gozunu daha cok kisiyorsan ondandir gunes gozlugu tak ))ben la roche kullaniyorum temizlik urunlerinde dermokozmetik olmadikcu guvenmiyorum pek senin icin anti aging gerek yok heralde guzel bir nemlendirici yeter cildini yorma sevgiyle kal

slm kızlar bende olay in gündüz nemlendiricisini ve göz çevresi bakım kremini aldım şimdilik iyi g,bi bakalım görücez :):)

benim problemim 20 yaşında olmama rağmen dudak çevresinde gülmeden kaynaklanan mimik çizgileri oluyor ya onlardan çok rahatsızım.gülmesem bile yüzümde 2 taraftada çizgi şeklinde var ve yaşlı gösteriyor insanı.pudra falan sürüncede çizgi şeklinde orada toplanıyor.antiaging kremler kullanmak da istemiyorum..daha önce yaş mayayla süt karışımını karıştırıp sürdüm ama bir işe yaramadı :KK43: etkili olacak bir yöntem var mı??yardımcı olursanız çok sevinirim

Selam kızlar. Annem 39 yaşında ve göz çevresinde kırışıklıklar oluştu, bir de torbalanma... Ürün araştırıyorum bunun için. Tavsiyesi olan var mı? :1no2:

Göz çevresi kırışıkları için yararlı masaj yöntemi

Her iki elinizi rahat bir şekilde ellerinizin üstü dışarıyı gösterecek şekilde şakaklarınızın üzerine koyun. Ellerinizi kulak hizasına doğru çekerken yüzünüzün gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu sırada gözleriniz sıkıca kapalı olsun, öyle ki, göz kapaklarınızdaki titremeyi hissedin. Gerginliği çözdükten sonra egreszisi yeniden tekrarlayın.

Üst göz kapakları için faydalı masaj
Gözlerinizi kapatın. İşaret parmaklarınızla göz kapaklarınızı içeriden dışarıya doğru basınç oluşturacak şekilde bastırın. Bu sırada gözlerini açmayı deneyin, ama parmaklarınızın baskısından bu mümkün olmayacaktır. Bu egzersiz göz kapağı kaslarını güçlendirecek, sarkmalarını engelleyecektir.

Dudak çevresi kırışıklık önleyici masaj
Dudak çevresindeki elastikiyetini kaybetmiş cilt için parmaklarınızı yanaklarınızın üzerine koyun. Parmak uçlarınız ağız hizasında olsun ve ellerinizle yüzünüzü yukarıya doğru kaldırın. Bunu yaparken yüzünüzde başka kırışıklıkların olmamasına dikkat edin. Dudaklarınızı sanki “o” diyecekmiş gibi açın. Aynı anda ağzınızı kapatmaya çalışın. Bu sırada yüzünüzde oluşan güçlü gerginliği hissedeceksiniz.

Düz bir boyun için kırışıklık önleyen masaj önerisi
Sağ elinizi sol şakağınızın üzerine koyun. Sağ eliniz başınızı sola çekecektir. Bu sırada karşı bir baskıyla boyun kaslarınızı hareket ettirin. Şimdi sol elinizi sağ şakağınızın üzerine koyun ve aynı hareketi tekrarlayın

kesin denemelisniz işinize yarar die sizin için araştırdım...

ee ne kullanıcaz şimdi. 25 yaş için öneriniz yok mu bayanlar. gülmesem de belli olan 2 tane göz altı kırışığım var. acil yardım. s.o.s kaydirigubbakcemile3

Göz çevresi kırışıkları için yararlı masaj yöntemi

Her iki elinizi rahat bir şekilde ellerinizin üstü dışarıyı gösterecek şekilde şakaklarınızın üzerine koyun. Ellerinizi kulak hizasına doğru çekerken yüzünüzün gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu sırada gözleriniz sıkıca kapalı olsun, öyle ki, göz kapaklarınızdaki titremeyi hissedin. Gerginliği çözdükten sonra egreszisi yeniden tekrarlayın.

Üst göz kapakları için faydalı masaj
Gözlerinizi kapatın. İşaret parmaklarınızla göz kapaklarınızı içeriden dışarıya doğru basınç oluşturacak şekilde bastırın. Bu sırada gözlerini açmayı deneyin, ama parmaklarınızın baskısından bu mümkün olmayacaktır. Bu egzersiz göz kapağı kaslarını güçlendirecek, sarkmalarını engelleyecektir.

Dudak çevresi kırışıklık önleyici masaj
Dudak çevresindeki elastikiyetini kaybetmiş cilt için parmaklarınızı yanaklarınızın üzerine koyun. Parmak uçlarınız ağız hizasında olsun ve ellerinizle yüzünüzü yukarıya doğru kaldırın. Bunu yaparken yüzünüzde başka kırışıklıkların olmamasına dikkat edin. Dudaklarınızı sanki “o” diyecekmiş gibi açın. Aynı anda ağzınızı kapatmaya çalışın. Bu sırada yüzünüzde oluşan güçlü gerginliği hissedeceksiniz.

Düz bir boyun için kırışıklık önleyen masaj önerisi
Sağ elinizi sol şakağınızın üzerine koyun. Sağ eliniz başınızı sola çekecektir. Bu sırada karşı bir baskıyla boyun kaslarınızı hareket ettirin. Şimdi sol elinizi sağ şakağınızın üzerine koyun ve aynı hareketi tekrarlayın

kesin denemelisniz işinize yarar die sizin için araştırdım...

teşekkürler a.s. a.s.
deneyeceğim inş.

doktorumun onerısıyle yıllardır flavo c serum kullanıyorum tavsıye ederım netten arastırın 4 ay kadar gıdıyo tum yuze suruluyor 60 lıra cıvarı osman muftuoglunun bır yazısı vardı bu serumla ılgılı bulabılırsenız okuyon

ben de bugün netten bu flavo c serum siparişini verdim.bu aralar pek duyar oldum adını.bakalım ümütliyim.yaşım da 38 oldu...bu zamana kadar krem kullanmadım ben.hep doğal yağlarla idare ettim.ama şimdi bunu deniycem.ama bunu nasıl uygulucam ki ben.bi acıklama yaparmısınız.yani kullandıgım yağların içine koysammı ki.ya da direk cil de mi uygulucam.bi de 1-2 damla diyor herkes merak ediyorum cok yetiyomu yani...

flavo c serum içeriğine baktım zararlı olan hiç bişey yok fiyatıda serum olarak çok uygun halbuki ben diğer serumlara verdiğim miktar çok yüksek olurdu :26:

evet ya diğer serumlar çok çok pahalı.bunu kullananlar da cok memnun.ismarladım bakalım kullanmaya başlayınca gelişmeleri yazacam buraya.önce ve sonra fofları da yapayım dimi

Canım, ,2 çeşit flavo c serum var. Biri flavo c serum, diğeri flavo c forte serum. Sen hangisini kullanıyorsun, aralarındaki fark ne?

ben 3 aydır yves rocher markasının culture bio diye kremi var ben çok memnunum %100 dogal bi ürün kırışıklar tabiki gitmiyo ama azalma oldu çokta güzel nemlendiriyo ve en önemlisi beyaz tenliyim göz altı morlarım çok belirgindi onlar gözle görülür bi şekilde azaldı tavsiye ederim.:KK3:

Göz altı kırışıklıkları hatta yüz kırışıklıkları için tek birşey öneririm Total Face Lİft.Ben şahsen kullandım ve etkisi süper.Yaşım 38 ama bunu sürünce 30-28 yaşında gibi oluyorum.Otobüste yer vermiyorlar ama olsun :KK70:

X