Göz Çevresi Bakımı Göz çevresi

Rapunzelea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
927
414
Canlar göz çevrem kırışmaya başlamış. Başlamayı geç kırışmış. Kafaya takar oldum aynaya bakınca gözüm ilk oraya gidiyoor. Yaş 27. Önceden var mıydı hatırlamıyorum yaşın verdiği etki ile bu aralar mı bakar oldum bilmiyorum gülünce daha bi artıyor. Gülmek dahi istemiyorum o yerler aklıma geliyor. Bakım derseniz para falan yoktu 2 yıldırlı göz çevresi kremi kullanıyorum ama iş işten geçmiş sanki ya da genetik mi🙄 bazıların yüzünde cok az ya da yok. Botoks bi kere yaptım ama hem geçici hem de ilk ay mimik açısından sıkıntılı . Tekrar yapmam diye düsünüyorum.
Bu sorunu yaşayan var mı ,ne yapıyorsunuz ya da nasıl kafama takmam yaşlandım gibi hissediyorum onları görünce😖

Yaşla birlikte göz çevresi kırışıklıkları oluşuyor, krem belirgin kırışıklıklarda işe yaramıyor. Çıkıcak olanlara bir miktar engel olabilir.yaptığım araştırmalar neticesinde en iyi çözümün ışık dolgusu olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca su içmeye,yine de krem sürmeye,güneşte gözlük kullanmaya dikkat edin, arada bir maskede yapın,mümkünse de çok mimik yapmayın

Bende de var. Aloe vera jeli ve üzüm çekirdeği yağini karıştırip sürüyorum krem gibi oluyor zaten.Morluğa daha çok iyi geldi kırışıklıga belli değil daha

Canlar göz çevrem kırışmaya başlamış. Başlamayı geç kırışmış. Kafaya takar oldum aynaya bakınca gözüm ilk oraya gidiyoor. Yaş 27. Önceden var mıydı hatırlamıyorum yaşın verdiği etki ile bu aralar mı bakar oldum bilmiyorum gülünce daha bi artıyor. Gülmek dahi istemiyorum o yerler aklıma geliyor. Bakım derseniz para falan yoktu 2 yıldırlı göz çevresi kremi kullanıyorum ama iş işten geçmiş sanki ya da genetik mi🙄 bazıların yüzünde cok az ya da yok. Botoks bi kere yaptım ama hem geçici hem de ilk ay mimik açısından sıkıntılı . Tekrar yapmam diye düsünüyorum.
Bu sorunu yaşayan var mı ,ne yapıyorsunuz ya da nasıl kafama takmam yaşlandım gibi hissediyorum onları görünce😖

kırışıklıklarımı ilk farkedince ben de acayip kafama takmıştım. ne kadar nemli tutarsanız o kadar iyi. kiehls avokadolu göz kremi kullanıyorum ama dehşet zamlandı bitince gerekirse aç gezip tekrar alcam çok memnunum. çok bereketli bir krem ama 1.5 yıl oldu alalı henüz bitmedi. testerını alabilirsiniz yakınlarınızda kiehls varsa

Kırışıklıklar normal çok takmayın iyi bir nemlendirmeyle görüntünün yerleşmesini engeleyebilirsiniz ben sinozun göz kremini kullanıyorum yoğun bir şekilde nemlendiriyor dolapta soğutup kullanırsanız daha da iyi etki ediyor

Once bol su icmeye, seker/sigara/alkol tuketmemeye, gunes kremi kullanmaya, gunes gozlugu takmaya ve o bolgeyi nemlendirmeye bakin. Sizin yaslarda ilk cizgimi gormustum Ama cildimin nemsiz kaldiginidanmis. Bu dediklerimi uyguladim ve beni 34 yasima kadar iyi idare etti bir uygulama yaparsam 35 sonra falan yaparim artik.

Benim normalde yok yani derinleşmemiş ama gülünce çok oluşuyor. Nivea göz çevresi kremini kullanıyorum balmumu kremi var onu da denicem

X