Göz kapağı düşüklüğü

İstanbul da göz kapağı ameliyatı yapan Dr ismi verebilir misiniz
Medihaus cerrahi tıp merkezi beylikdüzünde 2 doktor var dr. Serdar ve dr. Erol halamı geçen hafta Erol beyde ameliyat ettirdik çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum. Dr ların göz doktoru olup göz anatomisini iyi bilmesi bizim için önemliydi açık kalma felan olayından korkmuştuk. İkisi de göz doktoru olması ayrı bi avantaj. Memnunuz düşünüyorsanız mutlaka değerlendirin fiyatları da piyasaya göre baya iyiydi

Medihaus cerrahi tıp merkezi beylikdüzünde 2 doktor var dr. Serdar ve dr. Erol halamı geçen hafta Erol beyde ameliyat ettirdik çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ediyorum. Dr ların göz doktoru olup göz anatomisini iyi bilmesi bizim için önemliydi açık kalma felan olayından korkmuştuk. İkisi de göz doktoru olması ayrı bi avantaj. Memnunuz düşünüyorsanız mutlaka değerlendirin fiyatları da piyasaya göre baya iyiydi
Bende çok istiyorum fakat hala yaptıramadım yaptır cam Birgün muhakkak. Ben estetik dr araştırıyordum yazınızı görünce fikrim değişti göz dr araştırayım diye düşünmeye başladım teşekkür ederim 😊

Merhaba kızlar göz kapaklarım çok düşük ve yumuk bu yüzden gözlerim çok küçük ve yorgun gözüküyor nişanımda çok iyi yere makyaj yaptırdım herkesin göz makyajı çok gösterişli güzel oldu benimkisi ise gözlerim küçücük ve kısık oldu:KK43: nişan resimlerimde bile gözlerimin görüntüsü çok kötü çıkmış bazı resimlerde de hiç gözükmüyor bile gözlerim çok üzülüyorum bu duruma. Göz kapağı estetiği olmayı istiyorum fakat tenim esmer ve ufacık bir çizik sert kaşıma iz bırakıyor göz kapaklarımda ameliyat izi kalmasından korkuyorum bide ömrü 5 yıl falanmış kaş kaldırma botoksuyla göz kapağı yukarı kalkar mı deneyen varsa deneyimlerinizi payşırsanız çok sevinirim lütfen bana yardımcı olun kızlar:KK25:
Arkadaşımın annesi göz kapağı düşüklüğü nedeniyle ameliyat olmustu belirgin bı şekilde iz kalmıştı. Özellikle gözünü kapatınca belirgin oluyordu onun haricinde pek göze çarpmiyordu. Kaş kaldirma olayı ile bi nebze iyi olabilir gibi geldi o mesafe açılmış olur eğer kaslarinda da düşüklük varsa ama etrafımda boyle bı örnek görmedim ne kadar işe yarar bilemiyorum

Arkadaşımın annesi göz kapağı düşüklüğü nedeniyle ameliyat olmustu belirgin bı şekilde iz kalmıştı. Özellikle gözünü kapatınca belirgin oluyordu onun haricinde pek göze çarpmiyordu. Kaş kaldirma olayı ile bi nebze iyi olabilir gibi geldi o mesafe açılmış olur eğer kaslarinda da düşüklük varsa ama etrafımda boyle bı örnek görmedim ne kadar işe yarar bilemiyorum
Burada k.k göz kapağı ameliyatı olan arkadaşların deneyimlerini okudum çoğunluğu iz kaldığından bahsediyor kiminin de kalmıyor bir dr sordum kiminde kalıyor kiminde kalmıyor neden diye ciltle alakalı dedi bazı çiltler kendi kendini tedavi edebiliyormuş. Benim iz kalır diye korkuyorum belki botoks iyidir bende hiç bilmiyorum hiç yaptırmadım botoks

Burada k.k göz kapağı ameliyatı olan arkadaşların deneyimlerini okudum çoğunluğu iz kaldığından bahsediyor kiminin de kalmıyor bir dr sordum kiminde kalıyor kiminde kalmıyor neden diye ciltle alakalı dedi bazı çiltler kendi kendini tedavi edebiliyormuş. Benim iz kalır diye korkuyorum belki botoks iyidir bende hiç bilmiyorum hiç yaptırmadım botoks
Yüzle alakalı şeyler beni çok geriyor direktmen görünen saklanamayan bı bölgemiz olduğu için cesaret istiyor biraz sanırım. Evet cilt yapısı çok önemli farklı alternatifleri araştırıp öyle karar vermelisin bazen müdahale ettirip keşke eski haliyle kalsaydi diyenler çok oluyor malesef

2 kez operasyon geciren biri olarak göz kapaginda gözu acma kapama kisminda iz cok hafif kalabilir ama oda belli olmaz göz derisi cok incedir kaybolur ztn o kisimdan kesi yapilir ki kat gibi dursun izler 3.aydan sonra solar gider 2 kez olma nedenim 10 sene arayla tekrar ayni sekilde sarkma olmasiydi

Bende çok istiyorum fakat hala yaptıramadım yaptır cam Birgün muhakkak. Ben estetik dr araştırıyordum yazınızı görünce fikrim değişti göz dr araştırayım diye düşünmeye başladım teşekkür ederim 😊
Rica ederim, eğer istanbuldaysanız bence mutlaka bir görüşün medihaus ile. Halamın gün geçtikçe daha güzel oluyor valla.

Fotoğrafını gördüm yanlış anlamazsın şahsi görüşümü yazmak istiyorum. Gözlerin yumuk yumuk bence çok sevimli ve güzel görünüyor. Ben olsam dokunmazdım ama ille yaptırayım diyorsan ve İstanbul'da isen Göz Vakfı Bayrampaşa göz hastanesini muhakkak araştır.

Merhaba. Ya bende bu dertten muzdaripti hatta az önce konu açtım sonra bu konuyu gördüm. Beylikdüzü’ne yakınım. Ücretler nasıl peki?

Merhaba. Ya bende bu dertten muzdaripti hatta az önce konu açtım sonra bu konuyu gördüm. Beylikdüzü’ne yakınım. Ücretler nasıl peki?
Ücretler piyasaya göre çok iyi biz çok araştırdık 15 bin felan hep 10binden aşağı diyat vermediler. Bu hastanede bi tanıdık önermişti hem doktor çok iyi hem fiyat iyi diye 2 hafta oldu işte kampanyalıydı 6 bine yaptılar. Doktor da çok iyiydi gerçekten çok güzek oldu. Ameliyat sonrası da whatsapptan bişey sorunca yardım ediyorlar ilgililer baya. 0544 874 84 84 biz bu numara ile görüşmüştük bi sorun fiyat isterseniz kampanya bitmediyse

Ameliyatı olun bence
Benim ablam öyle yaptı memnun
Kesinlikle olmayin goz kapagi ameliyatlari cok tehlikeli bi tanidigim yapti istanbulda iskender alkin solmaz diye bi doktora ikma etmek icin kizi baya vaatlrle kandrmislar simdi kiz hergun agliyor gozunun altinda seyirme kapaklarda izler esitsizlik vs derken ve ameliyat sonrasi seni hic umursamiyolar tek dertleri para aman uzak durun

Kesinlikle olmayin goz kapagi ameliyatlari cok tehlikeli bi tanidigim yapti istanbulda iskender alkin solmaz diye bi doktora ikma etmek icin kizi baya vaatlrle kandrmislar simdi kiz hergun agliyor gozunun altinda seyirme kapaklarda izler esitsizlik vs derken ve ameliyat sonrasi seni hic umursamiyolar tek dertleri para aman uzak durun
Ikı ablamda yaptırdı
Ikısının de sıkayeti yok 👍 cok memnunlar
Yuz ifadeleri de degıstı taş gıbı oldular acıkcası

Goz kapagi revizyonlara bak insanlari ne hale getiriyolar cok tehlikeli bi ameliyat hele bide dr da kotuyse daha da vahim oluyor goz cok hassas bu ameliyatlar goz kuruluguna vs de yol aciyor

Acikcasi goz kapagi ameliyati risklerinr bakarsan kuruluk vs bissuru sey bide bi kasaba gidersen daha kotu o yuzden tavsiye etmiyorum

X