Göz Kapağı estetiği

Gecmis'olsun resimlerinizi gorebilirmiyim bende goz kapagi dusunuyorum
Canim ben 30 eylül 2014 de hem burun kemerimi aldirdim hemde göz kapagi estetigi oldum gözlerimdende burnumdanda cok memnunum allaha sükür
6 ay oldu burun sislikleri iniyor zaten ama göz ile alakali $unu garanti edebilirimki 3. aya geldiiginde kirmiziliklar gidicek normal ten rengini alicak ve hic anlasilmiycak bile bunu takinti yapmadan süreyi gecirmeye calis cünkü gecici bir durum
Fazladan deri alinmasi durumu kötü bunu ancak doktor bilebilir eger böyle bir durum varsa diger gözden de lokal operasyonla deri almali diye düsünüyorum esit olmali cünkü...ne istersen sorabilirsin canim..

merhaba, düşük göz kapağı ameliyatı için dr. araştırıyorum.
sizin memnun kalmanız ilgimi çekti. Dr ismi yazarmısınız, randevu alacağım.

Canim ben 30 eylül 2014 de hem burun kemerimi aldirdim hemde göz kapagi estetigi oldum gözlerimdende burnumdanda cok memnunum allaha sükür
6 ay oldu burun sislikleri iniyor zaten ama göz ile alakali $unu garanti edebilirimki 3. aya geldiiginde kirmiziliklar gidicek normal ten rengini alicak ve hic anlasilmiycak bile bunu takinti yapmadan süreyi gecirmeye calis cünkü gecici bir durum
Fazladan deri alinmasi durumu kötü bunu ancak doktor bilebilir eger böyle bir durum varsa diger gözden de lokal operasyonla deri almali diye düsünüyorum esit olmali cünkü...ne istersen sorabilirsin canim..

merhaba, geçmiş olsun.Üst göz kapağı ameliyatı için dr.araştırıyorum.Sizin ameliyat sonrarı yorumlarınız dikkatimi çekti.
Dr adı yazarmısınız, randevu alacağım.
teşekkürler

merhaba, geçmiş olsun.Üst göz kapağı ameliyatı için dr.araştırıyorum.Sizin ameliyat sonrarı yorumlarınız dikkatimi çekti.
Dr adı yazarmısınız, randevu alacağım.
teşekkürler

MErhabalar
Benim Antalyada da evim oldugu icin orda olmayi tercih ettim Kbb uzmani Hadi Nural`a ameliyat oldum kendisinin yüz ile ilgilide sertifikalari mevcut örnek istediginizdede gösteriyor calistigi /sahibi oldugu hastane adi mediface..
insallah hayirlisiyle ameliyatinizi gerceklestirirsiniz

Bende goz kapagi dusunuyorum ama bu yontemi secmem ben en etkili ve omur boyunca rahat edebilmen icin o fazla deri alinmasi bence hem goze yakin boyle bir yakici aletten korktum ben ne bilim

DOĞRU DİYOSUNUZDA BİLMİYORM GÖZE ZARARI VARMI KEŞKE DENEYİMLİ BİRİ BURDA BİZLE BİLGİLERİNİ PAYLAŞSA CALISTIYIM İÇİN AMELİYAT OLAMIYORUM ALTERNATİF BİRŞEYLER ARIYORUM

MALESEF YILDA 14 GÜN İZNİM VAR BİDE KÜÇÜK ÇOCUGUM OLDUGĞU İÇİN İZNİMİ İDARELİ KULLANMAK ZORUNDAYIM DEDİĞİM YÖNTEM AVRUPADA YILLARDIR UYGULANIYORMUŞ TÜRKİKYEYE YENİ GELMİŞ YENİ GELDİĞİ İÇİN İNSANLARIN BİLGİSİ AZ HALİYLE ÜNLÜ İSİMLERDEN ÇOKMUS YAPTIRAN GÖZE ZARARLI OLDUGUNU DÜSÜNMÜYORUM AMA BİLEMEM TABİ:/

DOĞRU DİYOSUNUZDA BİLMİYORM GÖZE ZARARI VARMI KEŞKE DENEYİMLİ BİRİ BURDA BİZLE BİLGİLERİNİ PAYLAŞSA CALISTIYIM İÇİN AMELİYAT OLAMIYORUM ALTERNATİF BİRŞEYLER ARIYORUM
bu yöntemi takip etmek gerek sonucta göz kapagi ameliyati bile olsan daha üst deri gevsek ve ici yag dolu ise tekrar düsme ihtimali doguyor ve ona bi care yok tekrar ameliyat masasina yatmak gerek 10-15 yil sonra bunlara gerek kalmadan bi yöntem varsa cok cok iyi olabilir bence.. deneyenler yazarsa cok makbule gecer

Lokal anestezi yapiyorlarmis yafa krem anestezi fransada videolar var guzel degisimler gordum vuraya yuklemek isterdim basaramadim:KK43:
evet fotoğraflarda var çok başarılı sonuclar var benim sabahları uyandıgımda cok kötü oluyor kırıs kırıs resmen kat kat gözünmün üstünde ağırlık hissediyorum inşlaah faydası olur fazla deri kabuklanıyomus önce sonra düşüyormus arkadaslar

ameliyat sonrasından çok çok konforlu geciyorms işlem olduktn sonra cok az bir şisme oluyormus on güne falan da vücut kabukları atıyormuş morarma vb yok yani

X