Göz yakmayan güneş kremi önerisi olan var mı ?

dilaraalara1919191919

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
13
7
35
Merhaba yüz epilasyona giden ve yüzümde egzama olan biriyim . Daha önce avene güneş kremini kullanıyordum . Göz yakmıyor parlama yapmıyor ciltte çok güzel aydınlık veriyor. Formatını değiştirmişler krem rengi beyazdı sarımsı yapmışlar bide fiyatı bayağı arttı. Değiştirmek istiyorum güneş kremimi. Bana avene güneş kremine benzer özellikte olan güneş kremlerimi öner misniz? Göz yakmaması benim için çok önemli. Önerilerinizi bekliyorım

Merhaba yüz epilasyona giden ve yüzümde egzama olan biriyim . Daha önce avene güneş kremini kullanıyordum . Göz yakmıyor parlama yapmıyor ciltte çok güzel aydınlık veriyor. Formatını değiştirmişler krem rengi beyazdı sarımsı yapmışlar bide fiyatı bayağı arttı. Değiştirmek istiyorum güneş kremimi. Bana avene güneş kremine benzer özellikte olan güneş kremlerimi öner misniz? Göz yakmaması benim için çok önemli. Önerilerinizi bekliyorım
Ben de göz yakma sorunundan dolayı birçok güneş kremi markası değiştirdim ama en beğendiğim solante oldu la roche poseyde iyi diyorlar ama denemedim onu elimdeki birince onu da deneyeceğim solante de 150 ml kullan kullan bitmiyor😅

Annem burun üzerinde kanserli dokudan ameliyat oldu güneş koruyucu olmaksızın assla güneşe çıkamaz ve hem ameliyatını yapan dr hem de plastik cerrahımız solente yi önerdi ben hem kendime hem anneme aldım kullanıyoruz.50 faktör olan bir güneş koruyucu illaki göz yakar içeriğindeki koruyucu maddenin yüksek faktör olmasından kaynaklı.ama bende de seboroik keratöz denen bir cilt problemi vardı hatta ben de ameliyat oldum yaz kış kullanmak zorundayım zaten ve içlerinde en az yakanı en iyi emileni solente oldu ta o zaman bana da dr um ki hastanemizin diğer plastik cerrahı solente önerdi.aveni de daha önce kullanmıştım o da solente gibi az yakıodu sanki.sonuç olarak faktör artarsa göze kaçınca az çok yakar.avrn in fiyatı uçmuş solrnte de pahalı ama hem daha çok hem de ikisini kullanan biri olarak aynılar bence.faktör önemli nonkomodojenik olmalı yaani gözebekleri tıkamamalı.hipoallerjenik ve cilt tipine uygun olmalı.

X