Cilt Bakımı Ürünleri İçin Öneriye İhtiyacım var.

betllblbl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
2
2
23
Sevgili arkadaşlar abim için cilt bakımı önerisine ihtiyacım var. Kendisi 28 yaşında karmadan yağlıya dönük bir cildi var, pek sivilce problemi olmasa da geniş gözenekler ve siyah nokta sorunları yaşıyor ve cilt tonu eşitsizliği işi nedeniyle de sürekli ekrana baktığından göz altı morlukları mevcut.
Aktif halde cilt bakımı yapıyor şu an kullandığı ürünlerden %70 oranla memnun ama daha iyisi varsa diye soruyorum . yüz yıkama jeli, toniği, serumu ,nemlendiricisi , göz altı kremi , siyah nokta maskesi ve peeling yapıyor düzenli olarak ama istediği sonucu alabilmiş değil .Çeşit çeşit markalara bir dünya para saymasına dayanamadığım ve bilgisiz kaldığım için sizlerden tam teşekküllü bir ürün önerisi yardım istiyorum.
Not: mağazalardaki görevliler sadece elindeki ürünü satmak istediğinden mağazaya gidip öneri almak istemiyorum .
Elimizdeki ürünler:
-estee lauder advenced night repair serum
-estee lauder advenced night repair göz kremi
-estee lauder creme cleanser yüz temizleme jeli
-lancome tonik , güneş koruyucu ve nemlendirici

Merhabalar gözenek için aha bha içeren serum ya da tonik kullanabilirsiniz. The purest markasını tavsiye ederim. Kırmızı peeling ve sarı renkli toniği abinize iyi gelecektir. Yüz yıkama jeli olarak ben la roche posay kullanıyorum. Karma bi cildim olmasına rağmen kurutuyor, abinizin cildi yağlıya dönük olduğunu için sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Yüz yıkama jeli, nemlendiriciniz iyi ama kesinlikle the purest markasını denemelisiniz abartıldığı kadar iyi bir ürün :KK68:

Sevgili arkadaşlar abim için cilt bakımı önerisine ihtiyacım var. Kendisi 28 yaşında karmadan yağlıya dönük bir cildi var, pek sivilce problemi olmasa da geniş gözenekler ve siyah nokta sorunları yaşıyor ve cilt tonu eşitsizliği işi nedeniyle de sürekli ekrana baktığından göz altı morlukları mevcut.
Aktif halde cilt bakımı yapıyor şu an kullandığı ürünlerden %70 oranla memnun ama daha iyisi varsa diye soruyorum . yüz yıkama jeli, toniği, serumu ,nemlendiricisi , göz altı kremi , siyah nokta maskesi ve peeling yapıyor düzenli olarak ama istediği sonucu alabilmiş değil .Çeşit çeşit markalara bir dünya para saymasına dayanamadığım ve bilgisiz kaldığım için sizlerden tam teşekküllü bir ürün önerisi yardım istiyorum.
Not: mağazalardaki görevliler sadece elindeki ürünü satmak istediğinden mağazaya gidip öneri almak istemiyorum .
Elimizdeki ürünler:
Canım sen Güzellik Rutinlerimiz topiğine gel bunları oraya yaz orada çok tecrübeli arkadaşlar var çok iyi yardımcı oluyorlar hatta bitanesi cilt bakım eğitimi de almış çok yardımcı oluyorlar

Canım sen Güzellik Rutinlerimiz topiğine gel bunları oraya yaz orada çok tecrübeli arkadaşlar var çok iyi yardımcı oluyorlar hatta bitanesi cilt bakım eğitimi de almış çok yardımcı oluyorlar
teşekkürler.

Neden bilmiyorum ama ssanki erkeksin ve tavsiye almak için hesap açtığını düşündüm uykusuzluk ve ekrana uzun süre bakmakda cilde olumsuz etki eder sağlığa zararlı yiyeceklerde cildimizi kötü gösteriyor ben bir ürün kullanmadığım için tavsiyelerim bunlar

Elimizdeki ürünler:
Size yardımcı olabilirim bu konuda çünkü aynı durumları ben de çok yaşadım mağazada adam akıllı ürün önerdikleri yok instegram hesabım var evval_kiz diye yazarsanız yardımcı olurum 😊

Merhaba,
Ben de en son nuxe very rose serisinin markasının temizleme köpüğünü miceller suyunu ve yüz kremini aldım. İlk kullandığımda hoşuma gitti ama şimdi sanki cildim pütür pütür olmuş gibi bir his var. Bu ürünü başka kullanan var mı? Varsa memnun mu sormak istedim.

Elimizdeki ürünler:
Merhabalar ben Amway cilt uzmanının cilt analiz makinasında cildime uygun (yoğun sıkılaştırıcı) cilt bakım serisini kullanmaya başladım,çok memnunum . Artistry cilt bakım ürünlerini güvenle tavsiye ederim . Ürün bilgisi almak isteyenlere de ayrıca yardımcı olurum .

2 aydır düzenli kullandığım etkisini gördüğüm serum gizli benim için markasını kimseye söylemem genelde🤭

gündüz derminix serum kullandım gözenek karşıtı olan.

Gece de retinol içeren derminix avokado kapsülü sürdüm.

Heee tabii temizlik en önemlisi bunları kullanmadan önce arındırıcı peeling serumu var şişesi mavi onunla tertemiz yaptım. Her gün rutin olarak devam ettim uzaktan bile görünen gözeneklerim minicik oldu çok şükür 🥰 özellikle fondöten sürünce belirginleşmesi sinir bozucuydu kurtuldum şükür 🙏

Denemedim ama göz altı morlukları için gözlerine bişey çayı koyuyorlar fadasını da görüyorlar yeşil çay mıydı neydi
Hiçbir işe yaramıyor ya the purestin cafeinli gözaltı serumu ya da she vec cafeinli gözaltı serum ikisini de denedim çok başarılılar
Gözaltı kremi içinde Kore ürünlerini kullanıyorum cosrx salyangozlu peptitli gözaltı kremi ve ya da heimish gözaltı kremi ikisini de kullanıyorum

Hiçbir işe yaramıyor ya the purestin cafeinli gözaltı serumu ya da she vec cafeinli gözaltı serum ikisini de denedim çok başarılılar
Gözaltı kremi içinde Kore ürünlerini kullanıyorum cosrx salyangozlu peptitli gözaltı kremi ve ya da heimish gözaltı kremi ikisini de kullanıyorum
Siz daha iyi bilirsiniz ben hiç kullanmıyorum böyle şeyler isimlerini okumak bile zor geliyor bir gün almaya karar verirsem nerden başlamam gerektiğini bile bilmiyorum
Herkes cildimde şu sorun var şunu kullanıyorum diyor benim cildimde bir sorun var mı yok mu onu bile bilmiyorum😅

Siz daha iyi bilirsiniz ben hiç kullanmıyorum böyle şeyler isimlerini okumak bile zor geliyor bir gün almaya karar verirsem nerden başlamam gerektiğini bile bilmiyorum
Herkes cildimde şu sorun var şunu kullanıyorum diyor benim cildimde bir sorun var mı yok mu onu bile bilmiyorum😅
Yaşınız kaç acaba?cildiniz kuruysa biranda kırışmaya başlayacaksınız bunu demeden geçemiycem..yaşınızı yazarsanız nasıl bakım rutini yapacağınızı yazarım

31 yaşındayım
Cildim yağlı zannediyordum ancak bu konuda uzman biri cildin karma demişti
Sabah rutini
Cildinizin durumuna yağlanmasına göre jel formda yüz yıkama jeli
Saf formda c vitamini kullanabiliyorsunuz serum
Ve cilt tipinize göre güneş koruması
Akşam rutini
Çift aşamalı temizlik(öncelikle yağ formda bir temizleyici sonra jel su bazlı temizleme)
Hyalüronik asit tonik ve ya serum
Kullanabiliyorsanız aha bha kırmızı peeling ve ya tonik ve ya retinal krem(düşük dozda)
Ginseng serum
Peptit serum
Gözaltı serum
Gözaltı kremi
Nemlendirici krem
(Bunların hepsini aynı gün değil aha bha tonik kullanınca başka asit kullanmamak gerek)

Sabah rutini
Cildinizin durumuna yağlanmasına göre jel formda yüz yıkama jeli
Saf formda c vitamini kullanabiliyorsunuz serum
Ve cilt tipinize göre güneş koruması
Akşam rutini
Çift aşamalı temizlik(öncelikle yağ formda bir temizleyici sonra jel su bazlı temizleme)
Hyalüronik asit tonik ve ya serum
Kullanabiliyorsanız aha bha kırmızı peeling ve ya tonik ve ya retinal krem(düşük dozda)
Ginseng serum
Peptit serum
Gözaltı serum
Gözaltı kremi
Nemlendirici krem
(Bunların hepsini aynı gün değil aha bha tonik kullanınca başka asit kullanmamak gerek)
Çok teşekkür ederim.

X