GÖZKAPAĞI VE ŞAKAK GERME AMELİYATI YARDIM! (İSTANBUL)

Sedish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
71
29
38
Herkese merhaba!
Öncelikle 38 yaşındayım ve yaklaşık 2 aydır gözkapağı ve şakak germe ameliyatını araştırıyorum fakat hala emin olamadım maalesef. Çünkü korkuyorum.

Nişantaşında Leyla Arvas'a gittim, kliniginde 2 saat icinde lokal anestezi ile yapıyormus. Fiyatı 90.000tl.

Cumartesi bağdat caddesinde Eda Aydın'la görüşeceğim, instagramdan takip ettiğim kadarıyla çok fazla yapıyor bu işlemi. Onun fiyatı da 95.000tl.

Benim korkum pişman olur muyum ya da istemediğim bir görüntü oluşur mu?
Bursada Mustafa Özyurtlu var wp üzerinden onun asistanına sordum o da şakak germeyi tekrar düsünsün kaşları zaten kalkık diye cevap verdi iyice kafam karıştı.

Birde işin kalıcılık geçicilik kısmı var, o kadar parayı verip 3-4 ay içinde geçerse diye korkuyorum. Kafam o kadar karışık ki.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Lütfen fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız benimle.

Herkese merhaba!
Öncelikle 38 yaşındayım ve yaklaşık 2 aydır gözkapağı ve şakak germe ameliyatını araştırıyorum fakat hala emin olamadım maalesef. Çünkü korkuyorum.

Nişantaşında Leyla Arvas'a gittim, kliniginde 2 saat icinde lokal anestezi ile yapıyormus. Fiyatı 90.000tl.

Cumartesi bağdat caddesinde Eda Aydın'la görüşeceğim, instagramdan takip ettiğim kadarıyla çok fazla yapıyor bu işlemi. Onun fiyatı da 95.000tl.

Benim korkum pişman olur muyum ya da istemediğim bir görüntü oluşur mu?
Bursada Mustafa Özyurtlu var wp üzerinden onun asistanına sordum o da şakak germeyi tekrar düsünsün kaşları zaten kalkık diye cevap verdi iyice kafam karıştı.

Birde işin kalıcılık geçicilik kısmı var, o kadar parayı verip 3-4 ay içinde geçerse diye korkuyorum. Kafam o kadar karışık ki.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Lütfen fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız benimle.
Mustafa özyurtlu ne kadar fiyat verdi acaba?

Mustafa özyurtlu ne kadar fiyat verdi acaba?
Merhaba,
Mustafa Özyurtlu göz kapağı 40.000tl, şakak germe 60.000tl fiyat verdi asistanıyla wp üzerinden görüştüm, diğerlerine göre daha fazla fiyat ama yapılan işlem aynı neden fazla sebebini bilmiyorum

şakak germe endoskopikse kalmıyor. endoskopikten uzak durun. eğer derin plan ya da SMAS kaş kaldırma yaptırırsanız o kalır ( deri kesiliyor çıkartılıyor onda)

şakak germe endoskopikse kalmıyor. endoskopikten uzak durun. eğer derin plan ya da SMAS kaş kaldırma yaptırırsanız o kalır ( deri kesiliyor çıkartılıyor onda)

Yarın bağdat caddesinde yine bir doktorla görüşmem var... Henüz karara varamadım ama şubat ayında olacağım artık sıkıldım..

Endoskopik ve smas arasındaki fark nedir araştırdım anlayamadım,
Benim istediğim fazla derinin çekilip keserek çıkarılması ve dikilmesi işlemi..
bu kalıcı değil mi ki acaba?

Doktora özellikle çekilen derinin kesip çıkarılmasını soracağım..
o kadar para verip 3-4 ayda geçmesini istemem.. :KK43:

Herkese merhaba!

Bugün kararımı verdim ve haftaya ameliyat oluyorum! Çok heyecanlıyım :)

Hem gözkapağı alınacak, hem şakak hem de yanak gerilecek, genel anestezi altında 1 gece hastanede kalacakmışım.
Toplam fiyat 100bin tl

Deneyimlerimi yardımcı olmak amacıyla paylaşacağım, belki youtube'a video çekerim bilemiyorum, çünkü ben çok baktım videolara, forumlara, insan bilgi edinmek tecrübelerden faydalanmak istiyor ve doğru bilgi gerçekten yardımcı oluyor.

Herkese merhaba!

Hem gözkapağı alınacak, hem şakak hem de yanak gerilecek, genel anestezi altında 1 gece hastanede kalacakmışım.
Toplam fiyat 100bin tl

Deneyimlerimi yardımcı olmak amacıyla paylaşacağım, belki youtube'a video çekerim bilemiyorum, çünkü ben çok baktım videolara, forumlara, insan bilgi edinmek tecrübelerden faydalanmak istiyor ve doğru bilgi gerçekten yardımcı oluyor.

Herkese merhaba!

Toplam fiyat 100bin tl

Hangi doktora karar verdiniz acaba? Ben cagil erenoglunu düşünüyorum 160 bin dedi endoskopik kas alın ve orta yüz germeye

Hangi doktora karar verdiniz acaba? Ben cagil erenoglunu düşünüyorum 160 bin dedi endoskopik kas alın ve orta yüz germeye

Doktor ismi şimdilik vermeyi doğru bulmuyorum, düşündüm çünkü kimseyi yönlendirmek istemem. Bana doğru gelen bana iyi gelen başkasına gelmeyebilir.

Ve çok fazla doktor var, bazen en iyi en tanınmış dediğimiz isimlerden bile memnun kalmayan çok kişi var, okuduğum araştırdığım tecrübe edinenlerden gördüklerim.

Yani aslında hiçbir şey o instagramdaki gibi muhteşem olmuyor bu da olayın başka yüzü.
işlemi yapacak doktorun el mahareti ve bakış açısı, doktor-hasta iletişimi çok önemli.
Tabi ki biraz da şans :)

Benimkisi endoskopik değil, alt deriye müdahale olacakmış, epey detaylı konuştum doktorla.
Ayrıca aslında şakak germe isminde ama doktorum yanağını da kaldırırım ben biraz dedi sağolsun :)
Yaş 38 tabi yüz aşağı düşmeye başladı :)

Doktor ismi şimdilik vermeyi doğru bulmuyorum, düşündüm çünkü kimseyi yönlendirmek istemem. Bana doğru gelen bana iyi gelen başkasına gelmeyebilir.

Ve çok fazla doktor var, bazen en iyi en tanınmış dediğimiz isimlerden bile memnun kalmayan çok kişi var, okuduğum araştırdığım tecrübe edinenlerden gördüklerim.

Yani aslında hiçbir şey o instagramdaki gibi muhteşem olmuyor bu da olayın başka yüzü.
işlemi yapacak doktorun el mahareti ve bakış açısı, doktor-hasta iletişimi çok önemli.
Tabi ki biraz da şans :)

Benimkisi endoskopik değil, alt deriye müdahale olacakmış, epey detaylı konuştum doktorla.
Ayrıca aslında şakak germe isminde ama doktorum yanağını da kaldırırım ben biraz dedi sağolsun :)
Yaş 38 tabi yüz aşağı düşmeye başladı :)
Doktor ismini neden vermek istemediğinizi anlayamdim.fikir edinmek adına sormuştum bana endoskopik yuz germe ,şakak kaldırma 160 bin fiyat verildi.sizin nekrr ücret acaba

Doktor ismini neden vermek istemediğinizi anlayamdim.fikir edinmek adına sormuştum bana endoskopik yuz germe ,şakak kaldırma 160 bin fiyat verildi.sizin nekrr ücret acaba

Dediğim sebeplerden dolayı vermedim.

12 şubat pazartesi giriyorum ameliyata :)

Benim 100bin tl ama orta yüz germe yok eğer o da olsaydı aynı fiyata gelirdi tahminimce :)
O kadar çok doktor var ki insan baktıkça kafası karışıyor, o yüzden en son ben kalbimin sesini dinledim en iyi olacağını hissettiğim doktorda karar verdim :) Yaşayıp göreceğiz artık.

Bu arada Mustafa Özyurtlu için çok fazla şikayet okudum google'da :KK43:
Şu an çok şaşırdım. Rica etsem özelden bu şikayetlerin linkini atar mısın?
Ben istanbulda güvendiğim bi doktora alt göz kapağı için ameliyat olacağım. 80 bin tl fiyat verdi. Mustafa öz yurtlu üst göz kapağı için mi 40 bin dedi acaba?

İnşallah sonuç istediğiniz gibi olur. Lütfen bizimle de paylaşın sürecinizi. Doktorunuzun adını özelden yazarsanız çok sevinirim.

Şu an çok şaşırdım. Rica etsem özelden bu şikayetlerin linkini atar mısın?
Ben istanbulda güvendiğim bi doktora alt göz kapağı için ameliyat olacağım. 80 bin tl fiyat verdi. Mustafa öz yurtlu üst göz kapağı için mi 40 bin dedi acaba?

Linkini hatırlamıyorum ama araştıtabilirsiniz google ve şikayet vara bir bakın, okuyun, işlemlere bakın.
Mustafa Özyurtlu üst gözkapağıma 40bin tl dedi evet. Wp üzerinden görüştüm kendisiyle.

İnşalllah hakkınızda hayırlısı ve yüz güldüren doktor seçimi içinize ilham olsun. Dediğim gibi sürecinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

X