GÖZKAPAĞI VE ŞAKAK GERME AMELİYATI YARDIM! (İSTANBUL)

Herkese merhaba!
Öncelikle 38 yaşındayım ve yaklaşık 2 aydır gözkapağı ve şakak germe ameliyatını araştırıyorum fakat hala emin olamadım maalesef. Çünkü korkuyorum.

Nişantaşında Leyla Arvas'a gittim, kliniginde 2 saat icinde lokal anestezi ile yapıyormus. Fiyatı 90.000tl.

Cumartesi bağdat caddesinde Eda Aydın'la görüşeceğim, instagramdan takip ettiğim kadarıyla çok fazla yapıyor bu işlemi. Onun fiyatı da 95.000tl.

Benim korkum pişman olur muyum ya da istemediğim bir görüntü oluşur mu?
Bursada Mustafa Özyurtlu var wp üzerinden onun asistanına sordum o da şakak germeyi tekrar düsünsün kaşları zaten kalkık diye cevap verdi iyice kafam karıştı.

Birde işin kalıcılık geçicilik kısmı var, o kadar parayı verip 3-4 ay içinde geçerse diye korkuyorum. Kafam o kadar karışık ki.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Lütfen fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız benimlMerhaba

Merhaba geçmiş olsun . Şu anda nasılsınız çok merak ediyorum.
Ayrıca Dr nizin adını özelden yazarsanız araştırma ve fikir sahibi olurum .Teşekkurler

Herkese merhaba!

Bugün kararımı verdim ve haftaya ameliyat oluyorum! Çok heyecanlıyım :)

Hem gözkapağı alınacak, hem şakak hem de yanak gerilecek, genel anestezi altında 1 gece hastanede kalacakmışım.
Toplam fiyat 100bin tl

Deneyimlerimi yardımcı olmak amacıyla paylaşacağım, belki youtube'a video çekerim bilemiyorum, çünkü ben çok baktım videolara, forumlara, insan bilgi edinmek tecrübelerden faydalanmak istiyor ve doğru bilgi gerçekten yardımcı oluyor.
merhaba işlem endoskopik gaz kaldırma ve orta yüz kaldırmamı oluyor. Dr. ismi almam mümkün mü fiyatı iyi geldi genel itibariyle piyasadan haberim cok fiyat aralıkları nelerdir. cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Sakın ama sakın mustafa özyurtlu ya ameliyat olmayın. Çok pişman olursunuz. Attığı dikişler hemen açılıyor zaten estetik dikiş atmıyor. Ve ameliyat sonrası yüzünüze bile bakmıyor. Benim çok büyük pişmanlığım oldu onun yüzünden başka bir doktora revizyon olucam. Kapısından bile geçmeyin. Ona ameliyat olup memnun olan kişi görmedim

X