Gözü dışarıda ve or...u.

Her şeyi okudum sayfalarca, günlerce. Hepsinin de farkındayım. Bana iyi gelmiyot en önemlisi, sevmiyor saymıyor.
Çok sağlıklı bir insan olsa dahi bir dk durmamam gerekiyordu böyle hissederken. Ama evet her şey için her zaman beni suçladı, ben de kendimi
Tedavıye devam edın.Bu ınsanların ozellıgı kendılerıne yenı kurbanlar bulmadan sızı bırakmamalarymıs.Onu bılın ona gore hareket edın.Gıtsenızde yenı bırını bulmadan bırakmaz sızı.SÜrekli yoklucak.

Kumar bağımlısı gibisiniz bence size köpek muamelesi yapan orospu diyen adamdan bit türlü ayrılamıyorsunuz bağımlısınız bence
Tedaviye devam edin

Benim bir arkadaşım derdi ki; "o.. bile o.. denmez" diye siz nasıl böyle bir sözü kendinize söyletirsiniz ve bu sözü duyduktan sonra hala o ilişkiye devam edebilirsiniz. Lütfen kendinize gelin, aileniz yanınızda daha genç ve çalışan bir kadınsınız sizin böyle ağzı leş, düşünceleri çarpık bir adama ihtiyacınız yok. Konunuzu okurken kızlarım aklıma geldi böyle biriyle sevgili olsalar ne yapardım diye Allah'ım uzak etsin inşallah

Evli değilim ki. Çok şükür o aptallığı yapmadım. Babaannem toparlansın her şeyi açıkça aileme anlatmayı düşünüyorum. Yapamadığım çekindiğim ne varsa yapmam gerekiyor en azından manevi olarak yanımda olsunlar, onlar da aylardır anlamıyor ne olduğunu
:KK57: :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:
Ne babannesi ne ailesi bas git adamın hayatin dan yahu

Sen ne kadar ilaç içersen iç ne kadar dr ye gitsem de tedavi olamazsın fayda göremezsin
Boşuna doktorlara gitmelerin
Oto olmak istiyorsan önce o adamı bi hayatin dan çıkar
Azimli dur cesur ol kendine güven sonra düzenli ilaçlarını kullan
Ama önce o adamdan kurtul

Gerekirse hastanede psikolojik tedavi olun.. Gencecik hayatınıza yazık etmeyin.. Anneyim, kızlarımın kılına zarar gelse dünyayı yakarım. Psikolojisi bozulmasın diye sinirlendiğimde bile hakaret etmem güzelce davranmaya çalışırım.. Anneniz duysa şerefsizin birisine kul köle olduğunuzu ne kadar üzülür. Bu hayatta ne yazık ki en büyük kötülüğü kendimize yapıyoruz:.. Siz farkındasınız ama bence hastalık derecesinde bağımlısınız.. Allah yardımcınız olsun..

Çok zor bir zamanda tanıyıp sana iyi geldi diye gözünde ilahlastirmissin. Öyle ki arkadaşınla yaptığın dedikoduyu duyabilir sanacak kadar. Öncelikle anlaşalım adam sıradan biri. Hatta kötü biri. Partnerim bana maksimum yatak odasında or...u diyebilir ki o da dirty talking dediğimiz olay, istemezsem onu bile diyemez yani. Sana ciddi ciddi or...u, kendini pazarlıyorsun falan diyor. Zaten narsist bu kesin. Bi de zor zamaninda hayatına girmiş. Bulmuş manipüle edecek kadını ne ala memleket. Asla barışma asla. Kul köle olsa inanma çünkü kanı bozuk belli. İşin gücün var, gencecik kadınsın. Tedavine başka doktorla devam et derim. Sıfırdan anlatacaksin mecburen ve anlatırken kendin bile şaşıracaksın, bunun faydası olur. Hem başka bir bakış açısı da iyi gelecektir. Yani lütfen uyan çünkü bu çok sıkıntılı bir durum.

Hayat böyle bir insana kendini ezdirecek kadar kısa. Yazık onunla geçen her saniye size yazık.

Önce ondan ayrılın bakın hayatınız nasıl da düzene giriyor. Sizi aşağıya çekmekten başka bir katkısı olmayan adamları hayatınıza almayın.
O kadar inanmışım ki sanki onunla olmazsam bir daha mutlu olmayacağım, hiçbir iş yolunda gitmeyecek. O hayatına hemen devam edecek ben hep bir köşede pişmanlıklar içinde yaşayacağım. Hep bunu soktu aklıma. Oysa şimdi de mutlu değilim. İstediğim hayat bu değil. İnşallah bundan sonra öyle olur

Ailemle konuşacağım, arkadaşlarımla.
Kendisiyle iletişimi kestim tamamen ulaşabileceği bir yer yok şu an. İş yerinden de ayrıldım. Umarım bu sefer dik duracağım
O zaman başarmışsınız.

Kendinizi sevin lütfen, terapi almaya da devam edin.

Her şey düzelecek sadece dirayetli ve net olun. Bir daha bu adamı kapınızın önünden bile geçirtmeyin..

Tedavıye devam edın.Bu ınsanların ozellıgı kendılerıne yenı kurbanlar bulmadan sızı bırakmamalarymıs.Onu bılın ona gore hareket edın.Gıtsenızde yenı bırını bulmadan bırakmaz sızı.SÜrekli yoklucak.
İnanın çok dayanacak biri değil. Nı zamana kadar da benim için kılını kıpırdatmadı. Bu saatten sonra asla adım atmaz ben dik durursam

Kumar bağımlısı gibisiniz bence size köpek muamelesi yapan orospu diyen adamdan bit türlü ayrılamıyorsunuz bağımlısınız bence
Tedaviye devam edin
Kesinlikle öyle görüyorum ben de kendimi. Bağımlı kişilik özelliklerin var demişti uzman biri, özsaygım da düşük farkındayım ama bu kadar mı olur. Devam edeceğim inşallah böyle devam etmez hayatım.

İnanın hiçbir vasfı olmayan sadece ağzı iyi laf yapan biri. Ne maddi ne manevi benden iyi üstün değil.
Ama öylr bir aklımdan zorum var ki. Kız arkadaşımla dedikodu yapıyorum ya duyar da yanlış anlar diye gidip kendim söylüyorum. Resmen köpek eğitir gibi adam, ödül ceza sistemiyle yaşıyorum aylardır. Birine anlatmaya utanıyorum da
Aslında size kimse bir şey yapmıyor siz kendinize böyle insanları ve böyle durumları layık görüyorsunuz. Bunun da mutlaka bir sebebi var çocukluğunuz nasıl geçti acaba o zaman da kendinizi değersiz hisseder miydiniz?

Gerekirse hastanede psikolojik tedavi olun.. Gencecik hayatınıza yazık etmeyin.. Anneyim, kızlarımın kılına zarar gelse dünyayı yakarım. Psikolojisi bozulmasın diye sinirlendiğimde bile hakaret etmem güzelce davranmaya çalışırım.. Anneniz duysa şerefsizin birisine kul köle olduğunuzu ne kadar üzülür. Bu hayatta ne yazık ki en büyük kötülüğü kendimize yapıyoruz:.. Siz farkındasınız ama bence hastalık derecesinde bağımlısınız.. Allah yardımcınız olsun..
Çok sağ olun. Evet farkındayım ama hep korktum adım atmaktan, sanki muhtaç gibi döndüm hep. O kadar üzülüyorlar ki zaten beni üzgün görünce. Onlar için de vicdan azabım beni mahvediyor

Aslında size kimse bir şey yapmıyor siz kendinize böyle insanları ve böyle durumları layık görüyorsunuz. Bunun da mutlaka bir sebebi var çocukluğunuz nasıl geçti acaba o zaman da kendinizi değersiz hisseder miydiniz?
Hayatım boyunca ayrılıktan çok korktum. Anasınıfına gidememişim beni bırakacaklar bir daha almayacaklar diye, ilkokulu bitirene kadar sürekli eve gidince onları bulamayacağım evde kimse olmayacak diye ağladım. Kötü bir ev ortamım olmadı, annem babam iyi insanlar çok kavga gürültü de olmazdı. Bir kere annem tartışma esnasında babama seni boşayacağım dediği için sabaha kadar ağlamaktan morarmış doktora gitmiştim. Sonrasında tekrar etmedi ama ne zaman biraz ses yükselse elim ayağım titremeye başlar, fenalaşırım

X