Gratis'in HYP ME Sülfatsız Silikonsuz Parabensiz Şampuan ve Saç Kremi Çeşitlerini Kullananların Yorumları

Kasandra

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
92
20
Gratis'in Hyp Me Sülfatsız Silikonsuz Parabensiz Şampuan ve Saç Kremini kullanıp memnun olan yada olmayan var mı? İyi geldiyse, hangi çeşidi nasıl iyi geldi? Sorun yaşadıysanız, ne gibi bir sorun yaşadınız?

Merhaba arkadaşlar, buraya kimse yorum yapmamış henüz. Ben Hyp Me'nin su yeşili-turkuaz gibi bir renk olan Dolgunlaştırıcı serisinin Şampuan ve Saç Kremini aldım. Önce Pantene'in sülfatsız şampuanını bir süre kullandım, 2 yıkamadır da Hyp Me'yi deniyorum, yaniii ne diyeyim, sülfatsız şampuana geçince ben henüz saçımda, diğer şampuanlara göre belirgin bir fark hissedemedim ama her yerde sülfatlı şampuanlara göre daha nazik temizleyiciler içerdiği ve bu şekilde şampuan kullanmanın daha sağlıklı olduğu söylendiğine göre uzun vadede yani yeni saçlar çıktıkça muhtemelen saçın yapısı giderek daha sağlıklı olacaktır. Ama şimdilik ben ne belirgin bir ekstra yumuşaklık, parlaklık yada saçı daha uzun söndürmeme gibi bir etkiyi hissetmedim. Diğerlerine göre bir kötülüğünü de görmedim, herhangi bir sertleşme yada zor başetme de söz konusu değil. Bildiğin Şampuan ve Saç Kremi işte. Zaten Hyp Me ürünleri gayet uygun fiyatlı ürünler.

Sadece ben saçım kıvırcık olduğundan sıradan Saç Kremlerini de şekillendirici olarak kullanıyorum, Hyp Me'nin yeşilimsi Saç Kremi kullandığım çoğu saç kremine göre daha sıvı, daha sulu bir yapıda ama sonuç olarak saçımı daha hafif yaptı, ağırlaştırmadı ama hafif yaptı diye buklelerimi de bozmadı, ben memnun kaldım yani. Bir de Sülfatsız şampuana geçince biraz saç dökülmem var, saç dökülmem bir tık azaldı sanırım.

X