Gümüş böceğinden nasıl kurtulurum?

Bizim binamızda da var, ben giderlere iki günde bir lavanta yağı damlatıyorum ve banyoları nemli bırakmamaya dikkat ediyorum. Böyle yapınca tamamen bitmiyor ama baya azalıyor

Lavanta kokusunu hiç sevmediklerini okumuştum. Lavanta yağı veya kolonyası işe yarıyor. Bir süre uzak duruyorlar.

Ayni dert bizde de var. Almanyadayiz bahceli evden orumcek derdinden dolayi tasindim guya yeni bi sitede oturuyoruz banyoda oluyor lavanta yagi ise yariyor ama tekrar cikiyorlar cildirmamak elde degil

Eski evimde vardı,giderlere kapı aralarına köşelere bol bol sıkın büyük oranda çözmüştüm. Yeni eve taşınınca bizle gelmişler bir kaç gördüm aynı ilaçla ilaçladım suan yok çok şükür 🙏
Merhaba eşyalarlami gelmis acaba benim şuan oturduğum evdede var tasincam korktum simdi

Merhaba eşyalarlami gelmis acaba benim şuan oturduğum evdede var tasincam korktum simdi
Evet sanıyorum eşyalarla gelmiş çünkü iğrenç bir böcek her yerden çıkıyor. Taşındıktan sonra bir kaç kere gördüm sonra ilaçlayınca kesildi 2 yıl oldu görmedim hiç

Eklentiler

• IMG_6595.png
    IMG_6595.png
    814 KB · Görüntüleme: 2
X