Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

merhaba, siteye çok yeni üye oldum sayılır, 3-4 aydır bizde deniyoruz gebe kalabilmek için, son 2 ay adet düzensizliği yaşamaya başladım, (herhalde psikolojik bir durum) eşim Nisan'da askere gidiyor, umarım o gitmeden hayırlısı ile hamile kalabilirim, umarım isteyen herkes (hayırlısı ile) hamile kalabilir.. anladım ki bu durum çok ilginç bir psikolojiymiş, hayatımda ilk defa forumlara yazmaya başladım bu yüzden... :)))) çünkü aynı şeyleri yaşayan insanlarla paylaşmak, en azından okumak bile insanı sakinleştirebiliyor... sevgilerimle...

meraba kizlar ben bisey sorucam bu üstüne görme olayi ve sat ne anlama geliyo bana anlatabilirmisiniz lütfen :uhm:

arzumm üstüne görme hamile olmana rağmen adet zamanında diğer adetlerinden farklı, daha az kanama olması.sat da son adet tarihi.

canım bende aynı durumdayım bu ayın 9'da adet olmam gerekiyordu ama hala bişey yok hatta ne adetim için nede hamilelik için bir belirti yok.(adetlerim düzenlidir 28 günde olurum)ben şuan geçen ay 13'de olmuştum belki yine 13'de olurum diye bekliyorum.13'dede olmazsam o zaman test yapacağım.ümitlenmemeye çalışıyorum ama beklemekde çooookkk sıkıcı.bence doktoruna danışmadan ilaç alma ne olur ne olmaz.Allah herkesin yardımcısı olsun.moralini bozma hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:sevgileropuyorumnanaktan

umutlar yine gelecek aya kaldı. tamda sevgililer günüde olacak şeymi o gün erken saatlerde test yaptım belki eşime güzel bir sürpriz yaparım diye ama bişey çıkmadı ve birkaç saat sonrada geldmafoldumbeni.neyse hayılısı olsun ümidimi kaybetmiycem:Saruboceq:

canım hayırlısı böyle demekki bu ay değil. allah izin werirse önümüzdeki ay inşallah.
rahim yapışıklığından endişelenme. rahim yapışıklığı regli olmana engel olur. sen kürtajdan sonra kaç kez regli oldun. böle bir ihtimal kalmadı. birde ben çok kurcalamamaktan yanayım. çünkü ne çocuğun olmaz denenler anne baba oldular. ne senn bir şeyin yok denenler senelerce çocuk beklediler. bu allahın işi bu tamamen allahın bir lütfu.
ben geri kafalı doktor karşıtı bir insan değilim hatta bayada ewhamlıyımdır. karnım ağrısa doktora koşarım ama bu konuda çok ilahi düşünüyorum. bu konu başka. bu allahın ol demesiyle olan birşey. benim fikrim.

ya hadi inşallah bu ay tutar bebeklerimiz. sat.ın 14 şubat doğum ewlilik yıldönümü tam süper olur. benim içinde bu ay güzel. akrep burcu bebeklerimiz olur ne güzel olur.

inşallah isteyen herkezin sat.ı şubat olur.

Canım... Çok teşekkür ederim yorumun için... opuyorumnanaktan
Dediğin gibi ben de bu ay bir regli oldum foşur foşur, aralıkta kendimi yine hamiş zannettiğimde de öyle regli olmuştum.
Neyse canım, dediklerin çok çok doğru, hiç elletmemek lazım, boş yere klomen de yutmayacağım bu ay, herşey doğalından... bayanssulusmile
Geçen gün bir arkadaşımla buluştum, 2 aylık bebişi var. Bana dedi ki "Üşenenin ne oğlu olur, ne kızı" :sinifsinif: Sadece yumurtlama zamanı hesaplayıp o gün icraatta bulunmak yeterli değil demek istedi. Ben de artık şu regli bitsin, iki günde bir çalışma yapacağım ama eşim 24-28 şubatta yine yok, offf mafoldumben Neyse artık, hakkımızda hayırlısı...
Artık başka şeyler düşünmeye çalışacağım, regli tarihi geçmeden de ay belirti, yok kasık ağrısı, dur kan testi falan yapmayacağım inşallah...
Mutterciğim, inşallah hayırlı bir zamanda biz de anniş olacağız...:CüvCüv:
Hepinize sevgiler kızlar...a.s.

feeyong meraba senle günlerimiz hemen hemen aynıydı hatırladın mı.
ama ben yyumurtlama gününden sonra beraber olmuştum

son üç ayın adet günleri başlangıç tarihi şöyle
23 kasın
20 aralık
14 ocak
ama
şubat ayı henuz olmadı
ocak 31de korunmasız beraber olmuştum.yani yumurtlama günlerini geçtikten ssonra.
nolur nolmaz diye üç dört gün önce test yaptım tek çizgi acaba ihtimal olabilir mi şu adet olcağma dair bir belirti de yok ama dün vardı.olmadı tabi
bebek varsa da düşmüş olabilir mi,çünkü 3-4 gündür hoplayıp zıplayıp duruyorum.sporla da uğraşıyorum.
bi de ilk kez korunmasız beraber olmak da hormonel dengeyi bozup adet gecikmesine sebeb olabilir mi.
.

Hala regli olmadın değil mi? İnşallah bebiş vardır, varsa da düşmez 2 hoplamayla merak etme...:ecrin_bebek:
İnşallah güzel haberlerini alırız...:CüvCüv:

bu ay neler yapsam kızlar? regl olduğum gün diyorum ki kendime tamam bu ay hiç bir şey yapmıcam. akışına bırakıcam.yumurtlama gününe takılmıcam.ama olmuyo. bugün farkettim ki yine gün saymaya başlamışım. bugün 4. gün of ya kafayı yicem yakında

kızlar size yardımcı olması açısından hamilelik belirtilerimi yazıyorum.ben bu ayın 16 sında adet olmam gerekiyordu ama bu ayın 12 sinden itibaren adet olacakmışım gibi bir ağrı başladı ve ara kasıklarda saplanmalar şeklinde devam etti benim göğüslerim öyle aman aman şişmedi yalnız dolgunluk oldu hani derler ya göğüslerime değemiyorum acıdan diye öyle birşey olmadı ve ben her an adet olacakmışım gibi çok şiddetli ağrılar çektim ve 4 gün bu ağrıları çektikten sonra dün test yaptırdım ve hamileyim allah olmayan kişilere de en kısa zamanda verir inşallah

kızlar size yardımcı olması açısından hamilelik belirtilerimi yazıyorum.ben bu ayın 16 sında adet olmam gerekiyordu ama bu ayın 12 sinden itibaren adet olacakmışım gibi bir ağrı başladı ve ara kasıklarda saplanmalar şeklinde devam etti benim göğüslerim öyle aman aman şişmedi yalnız dolgunluk oldu hani derler ya göğüslerime değemiyorum acıdan diye öyle birşey olmadı ve ben her an adet olacakmışım gibi çok şiddetli ağrılar çektim ve 4 gün bu ağrıları çektikten sonra dün test yaptırdım ve hamileyim allah olmayan kişilere de en kısa zamanda verir inşallah

ceylincimmm çok sevindimmm,darısı bşaımızaa :)) benim de beklenen adetim 16sıydı olmadı ama her an olucak gibi hissettiğim için test yapamıyourm korkumdan.peki sende göğüslerde koyulaşma gibi hamilelik belirtileri var mı bende hiç öyle şeyler olmadığı için regl olucakmış gibi hissediyorum halaa.inşallah regl olmama yaaa :KK43: şu anki durumunu ve hamilelik belirtilerin varm ıçok merak ediyorum.

Canım... Çok teşekkür ederim yorumun için... opuyorumnanaktan
Dediğin gibi ben de bu ay bir regli oldum foşur foşur, aralıkta kendimi yine hamiş zannettiğimde de öyle regli olmuştum.
Neyse canım, dediklerin çok çok doğru, hiç elletmemek lazım, boş yere klomen de yutmayacağım bu ay, herşey doğalından... bayanssulusmile
Geçen gün bir arkadaşımla buluştum, 2 aylık bebişi var. Bana dedi ki "Üşenenin ne oğlu olur, ne kızı" :sinifsinif: Sadece yumurtlama zamanı hesaplayıp o gün icraatta bulunmak yeterli değil demek istedi. Ben de artık şu regli bitsin, iki günde bir çalışma yapacağım ama eşim 24-28 şubatta yine yok, offf mafoldumben Neyse artık, hakkımızda hayırlısı...
Artık başka şeyler düşünmeye çalışacağım, regli tarihi geçmeden de ay belirti, yok kasık ağrısı, dur kan testi falan yapmayacağım inşallah...
Mutterciğim, inşallah hayırlı bir zamanda biz de anniş olacağız...:CüvCüv:
Hepinize sevgiler kızlar...a.s.

bu ay yoğun çalışma war. misafirler gezmeler iptal. :roflol: arkadaşın dediği doğru üşenenin ne kızı ne oğlu olmazmış.
inşallah hayırlısıyla bizde anne oluruz yakında.

hayırlı uğurlu olsun canm.
allahım sağlıkla yawrunu kucağına almayı nasip etsin.

bu ay neler yapsam kızlar? regl olduğum gün diyorum ki kendime tamam bu ay hiç bir şey yapmıcam. akışına bırakıcam.yumurtlama gününe takılmıcam.ama olmuyo. bugün farkettim ki yine gün saymaya başlamışım. bugün 4. gün of ya kafayı yicem yakında

senn sat.ın ne? doğuma bu sat.la gireriz inşallah. benimki 12 şubat. 14 mart muhtemel regl tarihim.

ya bu ay olucak inşallah hayırlısıyla yaa.
kendimizi boşa üzüyoruz.
yakında bebeklerimizi kucamıza aldımızda bugünleri hatırlamicaz bile. o yüzden bu günümüzü zehir etmeyelim kendimize.

sadeceumut benim göğüslerimde küçük küçük özellikle sağ göğsümde sivilceler çıktı bir yoğunluk vardı ama o sivilceler bir hafta önce belirginleşmeye başladı ben diyordum ki bu 12 si gecesi ağrılarım artınca tamam dedim bu ay da adet oldum ve bbu benim 4.ayımızdı iki yıllık evliyiz 4aydır korunmuyorduk ve ben bu ay hiç ihtimal vermiyordum bide canım insan hissediyor böyle benim karnımın için 12 gecesinden beri fabrika gibi çalışıyor karnım sanki kalp gibi atıyordu içinde faaliyet varmış gibi ama o güne kadar hiçbir belirti hissetmedim canım şu anda o adet belirtilerim azaldı ve sadece belim ağrıyor dün çok şiddetli şekilde vardı bugün biraz daha iyiyim bide canım beyaz bir akıntı geldi 4 gün boyunca ıslaklık hissediyorsun sanki adet olmuşssun gibi yine soruların olursa cevaplarım inşallah sende hamilesindir.

kızlar sorunuz olursa cevaplarım bende sizin gibi duygularımı yoğun yaşadığım için ne hissettiğinizi anlıyorum o yüzden yardımcı olmaya çalışırım

sadeceumut benim göğüslerimde küçük küçük özellikle sağ göğsümde sivilceler çıktı bir yoğunluk vardı ama o sivilceler bir hafta önce belirginleşmeye başladı ben diyordum ki bu 12 si gecesi ağrılarım artınca tamam dedim bu ay da adet oldum ve bbu benim 4.ayımızdı iki yıllık evliyiz 4aydır korunmuyorduk ve ben bu ay hiç ihtimal vermiyordum bide canım insan hissediyor böyle benim karnımın için 12 gecesinden beri fabrika gibi çalışıyor karnım sanki kalp gibi atıyordu içinde faaliyet varmış gibi ama o güne kadar hiçbir belirti hissetmedim canım şu anda o adet belirtilerim azaldı ve sadece belim ağrıyor dün çok şiddetli şekilde vardı bugün biraz daha iyiyim bide canım beyaz bir akıntı geldi 4 gün boyunca ıslaklık hissediyorsun sanki adet olmuşssun gibi yine soruların olursa cevaplarım inşallah sende hamilesindir.

canım benimm çok teşekkürlerr inan kimseyle konuşamadığım bi konu çevremde ve sen ve burdaki arkadaşlar bana umut oluo,destek oluo:)bende öyle sivilce yada herhangi bir hamilelik belirtisi yok hatta diyorum ya regl olucakmış gibi öyle kuvvetli hissediyorum ki test yapmaya korkuyorum inan.bende böyle garip bi ürperme var kasıklarımda hala ağrı var.benimde 5 gün öncesindne öyle ağrım oldu ki dedimki acaba yumurtlama günüm mü ovulasyon testi yaptım yok diil.şimdi de beklemedyim işte:KK43: o ıslaklık hissi bende de var 15 dakikada bir tuvalaete gidiyorum.bu bekleme durumu ne can yakıcı ya:KK43:

X