Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

merhaba arkadaslar ben bu ay 4 unde adet oldum 9 unda bitti 10 unda ve 12 sinde iliski oldu 1 haftadir goguslerimde damarlar cikti sis ve cok aciyo ara sira sag kasigimda hafif bi sizi oluyo ayni adet olacakmisim gibi ama adetim bitti hamile olabilirmiyim boyle bir tecrube yasayan varmi?

slm kızlarr kusura bakmayın ancak şimdi yazabiliyorum malum işyeirm evime çok uzak :KK43: dayanamadım bi test aldım yaptım tek çizgi:KK43: hala regl başlıcak gibi ağrılarım oluo bakalım artık.çok saolun kızlar desteğiniz için..

canım biraz bekle regl olmazsan kan testi yaptırırsın idrar testi bazen yanıltabiliyo olmasa da moralini bozma inşallah bu ay olur hepimizin bebişi::ecrin_bebek:

merhaba arkadaslar ben bu ay 4 unde adet oldum 9 unda bitti 10 unda ve 12 sinde iliski oldu 1 haftadir goguslerimde damarlar cikti sis ve cok aciyo ara sira sag kasigimda hafif bi sizi oluyo ayni adet olacakmisim gibi ama adetim bitti hamile olabilirmiyim boyle bir tecrube yasayan varmi?

belirtiler bu kadar çabuk başlamaz bunlar psikolojik. çoğumuz bu belirtileri her ay yaşıyoruz o yüzden kendini fazla dinleme derim ben ama inşallah hamişsindir

arkadaşlar benim belirtim adetime 2 3 gün kala başladı ablamınki bir hafta sonra başladı o döllenmesinden kaynaklanıyor bazen erken döllenebiliyor bazen de geç vücuda göre 10-15 gün arası sürüyormuş döllenme

rahim filmi acıtmıyor canım benim hatta hiç acımadı dedim ya doktorundan farkediyor ben özeline gittim bir sürü para bayıldım isterse yaksın canımı yani gidersen devlete filan ordaki doktorlar hiç acımıyorlar ki özeldekiler çok rahatlıyor kendini kasmazsan halledersin bu tür şeyleri yaşamadıysan canım bu ay git bir rahim filmi çektir ve baktır ne var ne yok mesela rahmin içinde overlar denen duruş biçimleri var onlar bile görülebiliyor ve onların birinini duruşu farklı olması bile hamileliği etkiliyor sonra adet olmazsan adetin 2.3.günü hormon testi var kanla veriyorsun bide onu yaptır yani bütün tetkikleri yaptır canım ondan sonra anlarsın neyi nasıl yapacağını

pardon canım adet olursan demek istemiştim ben klavyeyi çok hızlı kullandığım için yazarken hataa yapabiliyorum

ben iyiyim canım adet ağrılarım vardı dün geçti normale dönüyorum biraz biraz belimin ortasında bir ağrı oluyor ara ara da kramp giriyor geri kısım iyiyim bakalım inşallah sağlıklı bir bebeğim olur allahım izniyle allah en kısa zamanda sana da nasip eder inşallah anya sen ne zamandan beri uğraşıyorsun çocuk için canım

bu ay yoğun çalışma war. misafirler gezmeler iptal. :roflol: arkadaşın dediği doğru üşenenin ne kızı ne oğlu olmazmış.
inşallah hayırlısıyla bizde anne oluruz yakında.

Merhabalar mutterciğim, inşallah bu ay tam gaz çalışacağız. kaydirigubbakcemile3
Ama benim eşim 24, 25, 2, 27, 28 şubat tarihlrinde şehir dışında yine. mafoldumben
Tam yumurtlama zamanına denk geliyor eyvahedigeldismile Ne yapsam yanına falan mı gitsem?? aklinialirimsmile
Bu arada bugünlerde senin doğumgünün var sanırım, nice yıllara inşallah. opuyorumnanaktan Mumları üflerken güzel bi dilek tut. a.s.
Ben doğumgünümde (15 Kasım) bir sonraki doğumgünümde kucağımda bebişimin olmasını dilemiştim hihoyyyt Bu ay kalırsam tammmm doğumgünümde doğurabilirim hayırlısıyla :Saruboceq: İşte ben de bunların hayalini kuruyorum... :ecrin_bebek:
Benim adet bitti gibi, çalışmalara bugün-yarın başlayalım.

Kızlar vücut sıcaklığı takibini biliyor musunuz? Ya da acaba ovulasyon testi mi alsam??

Bir de bazı sayfalarda listeler yapmışlar. Yok SAT falan yazmışlar, hamiş kalanlar başka listeye terfi etmiş kaydirigubbakcemile2 Biz de yapalım mı??

canım dikkat et kendine ve bebişine:ecrin_bebek:
ben 2 yıllık evliyim 5 aydır uğraşıyoruz ama olmadı.her ay yıkım yaşamaktan bıktım.isyan etmiyorum ama neden olmuyor çok üzülüyorum allahım isteyen herkese versin inşallah

Kızlar vücut sıcaklığı takibini biliyor musunuz? Ya da acaba ovulasyon testi mi alsam??

Bir de bazı sayfalarda listeler yapmışlar. Yok SAT falan yazmışlar, hamiş kalanlar başka listeye terfi etmiş kaydirigubbakcemile2 Biz de yapalım mı??[/QUOTE]

ben ovulasyon testi kullandım geçen ay çift çizgiyi yakaladık çalıştık ama yine olmadı bu ay kullanıp kullanmama konusunda kararsızım.

canım adetlerin düzenliyse ovulasyon testi almana gerek yok onu şöyle hesaplıyorsun geçen ay doktora gittiğimde o söyledi diyorki herkes yanlış biliyor adetinin başlangıç tarihini alarak 14.gün sayıyorlar dedi sen adetin düzenliyse ne zaman olacağını hemen hemen tahmin edersin dedi şimdi önümüzdeki ay adet olacağın ayı tahminen yaz ve ondan 14 çıkar ve bir sayı bulursun o sayının 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası önemli yani tam 4 gün onu da tutturamam dersen o haftayı tüm al o senin ovulasyon günündür bide benim yumurtlama günümde adet olacakmışım gibi hafif ağrı olur kendini dinlersen biraz da anlayabilirsin canım ben anlıyordum

bide anya 5 ay çok uzun bir zaman değil daha yeni başlamışssınız sayılır kendini sıkma piskolojini bozma herşey yoluna girer sen benim dediğim rahim filmi ve yumurtlama testini kesin yaptır zaten doktor bir terslik görürse tedaviye başlıyor normal derse bir seneye kadar bekletiyor sende sitresle bekleyeceğine yaptır bu şekilde önünü görmüş olursun

canım ben geçen ay gittim doktora.geçen aya kadar kasık ağrısı nedir bilmezdim geçen ay öyle şiddetli yaşadım ki.korktum kesin kist falan var diye. vajinal ultrasonla baktı her şey normal dedi. ben bebek kararı verdikten sonra testleri yaptırdım her şey normaldi ama dediğin yumurtlama testini söylemedi doktor bana. 1 sene bekleyelim dedi ben de 6 ay beklerim dedim yani sorun varsa neden 6 ay daha boşuna bekleyeyim ki? önümüzdeki ay da olmazsa rahim filmi çektireyim diyorum.

çektir canım baktır bakalım ne var ne yok adetinin 2.ve 3.günü yapılan kanla bakılan yumurtlama testide yaptır canım

Ben 1 yıllık evliyim... Evlendiğim günden beri çocuk istediğimizden hiç korunmadık ama hamile kalamadım... Eşimin sperm testinde hiçbir sorun yok ama benden 1 doktor hormon testi istedi başka bir doktor ise kanal filmi istedi... İlk olarak hastalanırsam eğer hormon testi yaptıracağım ama bu ay hastalanmama 8 gün var...
***Göğüslerime dokununca ağrı hissediyorum, meme kenarlarında kabarcıklar oluşmaya başladı mavi renk damarlar çıkmaya başladı...
***Normalde sağ kasımda ağrı olurdu ama şimdi sol tarafımda göbek hizasında ağrım oluyor...
***Sabahları kalktığımda adet olacakmışım gibi ağrı hissediyorum...
***Ara ara mide bulantım oluyor ve gerindiğim zaman karın altıma ağrı giriyor...
***İdrara sık çıkıyorum

valla senin anlattıkların tıpkı hamilelik belirtisi bilmiyorum artık ama hemen test yaptırma biraz bekle en az adetine 3 gün olsun

Ben 1 yıllık evliyim... Evlendiğim günden beri çocuk istediğimizden hiç korunmadık ama hamile kalamadım... Eşimin sperm testinde hiçbir sorun yok ama benden 1 doktor hormon testi istedi başka bir doktor ise kanal filmi istedi... İlk olarak hastalanırsam eğer hormon testi yaptıracağım ama bu ay hastalanmama 8 gün var...
***Göğüslerime dokununca ağrı hissediyorum, meme kenarlarında kabarcıklar oluşmaya başladı mavi renk damarlar çıkmaya başladı...
***Normalde sağ kasımda ağrı olurdu ama şimdi sol tarafımda göbek hizasında ağrım oluyor...
***Sabahları kalktığımda adet olacakmışım gibi ağrı hissediyorum...
***Ara ara mide bulantım oluyor ve gerindiğim zaman karın altıma ağrı giriyor...
***İdrara sık çıkıyorum

inşallah hamişsindir:ecrin_bebek:

slm arkadaşlar
hamilelik belirtisi olarak göğüs ağrısı yada şişkinliği olmak zorundamı?
Benim normal adetlerimdede göğüs ağrısı olmuyor.Şuan adetim 1-2 gün geçti şüphelenemiyorum çünkü
bakıyorumda hamile olan herkeste bir göğüs rahatsızlığı oluyor.Bende hiç bir şey yok ama..

selam arkadaşlar erken hamilelik belirtilerinde bağırsak düzensiliği bir belirti olabilirmi acaba?ben 3 gündür öyleyim.bi fikri yada tecrübesi olan varmıdır?adetime 7-8 gün var ayrıca..

X