Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Arayıp fatura isteyen de kendisi derken???
Ya sen oranın bi çalışanı değil misin iyce aklın uçmuş...arayıp gel bi öpeyim demiş sanki adam...fatura fatura...ego tatmini vs neresinde bunun
Ya valla anlamıyorsun sen cidden durup durup sarma bana,yapma yorum yeter bak gerçekten. Moralsizim ve iyi değilim,söylemeye çalıştıklarımı anlamıyorsun,ya herkes yorum yapıyor ama sen gerçekten bi tuhafsın,bin tane olumsuz yorum var polemige girmiyorum farkındaysan ama gerçekten yeter.

Zan altında koyuyorsun; çünkü vazgeçesin diye aşağı çekmek için ya da yorum yapmış olmak için bu yorumların geldiğini düşünüyorsun ve bunu da kendin yazmışsın bir yorumuna, bu niyet okuyuculuktur. Üslup sorunu değil, direkt düşüncen yanlış. Ve beni de bir önceki başlığında bu niyet okuyuculuktan dolayı yargılayanlar oldu, hatta başka üyeleri de yargıladılar. Bazıları hiç aşık olmamış bence diyip, dalga geçtiler. Sen de okudun. Şimdi birileri gelecek, yine aynı olaylar olacak. Hoş olmuyor bu durum. Benim burada tartıştığım da olmuştur, aynı düşünceyi savunmasam da birilerinin çok üstüne gidildiğinde o kişileri savunmuşluğum da. Ne tartıştığımı tanırım ne savunduklarımı. Niye tartıştığımı ya da niye savunduğumu benden başkası bilemez mesela. Dışarıdan bakınca demek ki düşüncesi bu kişiyle aynı derler; ama sadece derler, bunu bilemezler. Belki biraz ağır geliyor yorumlar ben de farkındayım, ben de ilk okuduğumda sinirle yazdım hatta; ama bu da tamamen psikolojik, o an senin yerinde sanki kendim varmışım da bana demiş gibi hissettim, yüksek ihtimal çoğu kişi böyle hissedip, bi sinirle yazıyor.
Takıntı olayı ne olursa olsun ne hareket edersen et cidden denilmeyecek bir kelime. Bunun üstüne çok da konuşulacak bir şey yok aslında. O bir örnekti, benim sana demek istediğim buradaki insanlar bir şey diyince kırılıyorsun; ama patronun aynı şeyi yapınca laf ettirmiyorsun. Senin kızman gereken kişiler bizler değiliz, bu konuma seni sokan patronun. Senin için belki zor; ama keşke biraz daha dik durabilsen onun karşısında.
aslında adam haklı malesef konu sahibi profosyonel davranmıyor.Adam onu dinlemiş gayet profosyonel bir şekilde konuşmuş ilk konuşmada,ama konu sahibi her fırsatta duygularına karşılık vermediği için tripler atıyo,istifa ederim tehditleri savuruyo,odana girmemi yasaklaman lazım gibi saçma muhabbetler ediyor.Adamın söylediği her sözden kendine bir şey çıkarıyor.Tam ters noktadan adamın olduğu yerden bakıp yorumlamaya çalışırsak olayı,takntılı bir işçi olarak görürüz arkadaşı.

Konu sahibi önceki konunuzu da iyi biliyorum. Duygularinizi actiniz adama ve geri cekilmeliydiniz. Yani sanki hic bir sey olmamis gibi davranmaliydiniz. Adam sizi cagirdiginda tamamen iş odakli konussaydiniz keske. Bana gore adamin tutumu cok kırıcı. Sizin duygularinizi takinti olarak ifade etmis. Takintilarini birak isine bak tarzinda konusmus. Sizin yerinizde olsam istifa etmezdim fakat hic bir sey yokmus gibi son derece resmi davranirdim. Bir de erkeklerin su "zamana birakma" kavramina hic inanmiyorum. 30 yasindayim ben de. Bu yasima kadar tecrubelerim oldu fazlasiyla. Isteyen insan büyük adımlar atiyor. Istemeyen de kıpırdamıyor yerinden. Eger istifa etmeyecekseniz bu olayin uzerini kapatin tamamen. Onunuze bakin. Patronunuzun dedigi gibi isinize odaklanin. Siz elinizden geleni yaptiniz seklinde dusunun moralinizi bozmayin

Ya bu kiz aşık olmuş her platonik aşık gibi karşı tarafın konuşmalarından ümitlenmekte.yani platoniğin en önemli kanunu budur.kızın duyguları üzerinde böyle tepinmenin ne manası var.adam 42 yaşında istemese yol vermesini bilir.iyi niyetli yorumları tenzih ederim ama bu aşağılayıcı ve hakarete varan yorumların amacı nedir ne değildir bilemem ama iyi niyetli olmadıkları üsluptan belli.

Ya valla anlamıyorsun sen cidden durup durup sarma bana,yapma yorum yeter bak gerçekten. Moralsizim ve iyi değilim,söylemeye çalıştıklarımı anlamıyorsun,ya herkes yorum yapıyor ama sen gerçekten bi tuhafsın,bin tane olumsuz yorum var polemige girmiyorum farkındaysan ama gerçekten yeter.

Tuaflık bende değil sende. İstemeyen adamın üstüne gitmende, komik tripler imalı laflarında tuaflık

Konu sahibi önceki konunuzu da iyi biliyorum. Duygularinizi actiniz adama ve geri cekilmeliydiniz. Yani sanki hic bir sey olmamis gibi davranmaliydiniz. Adam sizi cagirdiginda tamamen iş odakli konussaydiniz keske. Bana gore adamin tutumu cok kırıcı. Sizin duygularinizi takinti olarak ifade etmis. Takintilarini birak isine bak tarzinda konusmus. Sizin yerinizde olsam istifa etmezdim fakat hic bir sey yokmus gibi son derece resmi davranirdim. Bir de erkeklerin su "zamana birakma" kavramina hic inanmiyorum. 30 yasindayim ben de. Bu yasima kadar tecrubelerim oldu fazlasiyla. Isteyen insan büyük adımlar atiyor. Istemeyen de kıpırdamıyor yerinden. Eger istifa etmeyecekseniz bu olayin uzerini kapatin tamamen. Onunuze bakin. Patronunuzun dedigi gibi isinize odaklanin. Siz elinizden geleni yaptiniz seklinde dusunun moralinizi bozmayin
Gerçekten çok teşekkür ederim yorum için olumsuz ama kendimi kötü hissettirmeyen bir yorum oldu, önerilerinizide dikkate alacağım.

Gerçekten çok teşekkür ederim yorum için olumsuz ama kendimi kötü hissettirmeyen bir yorum oldu, önerilerinizide dikkate alacağım.
Ben de universite 4. Sinifta birine ilan ı aşk etmistim. Cocuktan olumsuz yanit almistim. Kendimi cok kotu hissetmistim o yuzden anlayabiliyorum sizi. Sonra kendi kendime " eger ben icimdekileri soylemeseydim bu hep icimde kalacakti, acabalar olacakti kafamda. E şimdi soyledim tamam" dedim ve konuyu kapattim kafamda. Inanin cok rahatladim boyle dusununce. Sonra da onume baktim. Hic te geriye bakmadim.

Sanki adamın üzerden biraz fazla baskı kurmuş gibisiniz. Bastırdıkça suyu çıkar işin bence şimdi geri çekilip uzaktan izlemeniz lazım, umursamayın bakalım ne oluyor. Aşk dizisi kıvamında bayıldım ben bu işe:KK48:
Bu Arada daha fazla ima olmasın lütfeeen! İma yaparsa bile anlamamazlığa gelin açık konuşmayı öğrensin biraz

aslında adam haklı malesef konu sahibi profosyonel davranmıyor.Adam onu dinlemiş gayet profosyonel bir şekilde konuşmuş ilk konuşmada,ama konu sahibi her fırsatta duygularına karşılık vermediği için tripler atıyo,istifa ederim tehditleri savuruyo,odana girmemi yasaklaman lazım gibi saçma muhabbetler ediyor.Adamın söylediği her sözden kendine bir şey çıkarıyor.Tam ters noktadan adamın olduğu yerden bakıp yorumlamaya çalışırsak olayı,takntılı bir işçi olarak görürüz arkadaşı.
Ben diğer konuda da Ceylin'e dedim zaten mana çıkarılacak durumlar olmadığını, bir kaç davranışını izah ettim. Ben Ceylin niye anlamlar çıkarıyor diye hiçbir zaman bir şey demedim; ama konunun bu kısmında yorum yapınca ben yanlış anlaşılıyorum ve gelen yorumlara canım sıkılıyor, o yüzden çok girmek istemedim ve o kısma dair daha az yorum yapmayı tercih ediyorum. Adam kendince öyle şeyler düşünebilir; ama bunu şekilde ifade etmesi yanlış ve çok kabaca.

sen niye tez canlı davrandın ki şimdi:)
niye mi tez canlı davrandım,saçma sapan yorumlar yapıyor sürekli burda sayfalarca yazıyorum anlatıyorum bu yetmiyor her dakikayı kendi içimde kendime zindan ediyorum gelip biri para mevkii olduğuna ima etsin diye mi. Çok saygısızca ve hadsizce. Birinin duygularına böyle şak diye etiket koyamaz kimse,burda konu açtım diye kimseye o hak verilmiyor

niye mi tez canlı davrandım,saçma sapan yorumlar yapıyor sürekli burda sayfalarca yazıyorum anlatıyorum bu yetmiyor her dakikayı kendi içimde kendime zindan ediyorum gelip biri para mevkii olduğuna ima etsin diye mi. Çok saygısızca ve hadsizce. Birinin duygularına böyle şak diye etiket koyamaz kimse,burda konu açtım diye kimseye o hak verilmiyor

tamam ama o açıklasın ne demek istediğini:KK66:
mesela ben ciddi ciddi merak ettim bu kanıya nasıl varıp niye bu kadar kin kustuğunu.
tecrübe mi acaba:işsiz:

X