GÜNÜ BİRLİK BURSA

alfadime

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
332
224
Kızlar bu gece Bursa için yola çıkacağız. Sabah 7 gibi bursada olacağız. Cumartesi günü de gece dönüş yapacağız. Günübirlik burda gezisinde şuraya kesin gitmelisin dediğiniz bir yer var mı ?
Ayrıca konaklama için hijyene önem veren bir otel önerisine de ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederimm

Kızlar bu gece Bursa için yola çıkacağız. Sabah 7 gibi bursada olacağız. Cumartesi günü de gece dönüş yapacağız. Günübirlik burda gezisinde şuraya kesin gitmelisin dediğiniz bir yer var mı ?
Ayrıca konaklama için hijyene önem veren bir otel önerisine de ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederimm
merhaba bende gitmeyi düşünüyorum sizler gidebildiniz mi nasıl geçti? nerelere gitmeliyiz

merhaba bende gitmeyi düşünüyorum sizler gidebildiniz mi nasıl geçti? nerelere gitmeliyiz
Dobruca Derebahçe Sosyal Tesisleri (Kahvaltısı be atmosferi baya iyi) -3 kişi 1500₺ ödedik kahvaltı yanına ekstralarla birlikte
Çiçek ızgara (pideli köfte ve enginar çok iyiydi)
Durak muhallebicisi (muhallebisi alışılmışın dışında)
Korupark avm (baya büyük ve çok fazla sayıda mağaza var, çeşitliliği hoşuma gitti)
Ulucami ( Bursaya gittiğinizde muhakkak uğrayın, içinde huzur var)
Saitabat şelalesi
Kurşunlu (sahilini gezebilirsiniz)
Aklıma şimdilik bu kadar geldi 😊

Nilüfer ve Mudanya’ya gidince çok güzel yerleri ayrıca keşfedeceğinizi düşünüyorum.

İrgandi köprüsü ve yeşil türbe:) Görmeden dönme.
Kahvaltıya cumalikizik'a gidebilirsiniz . Köyün girişinde kestane alırsanız o kafelerde sobalarda isitirsiniz mis gibi:)
Kalacak yer olarak benim önerim var oranın en ucuz konaklarından, 10. Köy oteli :) belki sevmesiniz ama ben beğeniyorum. Şimdi bile baktım 900 TL falan
Ama odayı seçip arayıp güzel bir oda istediğinizi söyleyin. Çünkü aynı fiyata bazen konak gibi odalarda bazen çirkin odalarda kaldim. Son dakikaya birakmayinca güzeli ayarliyorlar

Gölyazıyı görün, tarihi yerlerini tek tek saymaya gerek bile yok. Ulu camii, yeşil türbe ulu çınarı görmeden bursayi gezdim demeyin 🥹 Muradiye'de gezin tophanede kahvenizi için. Setbaşı koprusunun altındaki çay bahcelerinde ( hala vardır umuyorum akşam çayınızı için)
ulu cinara sabah gidip kahvaltınızı yapıp Uludağ'a çıkabilirsiniz. Bursami çok özledim ❤️ benim yerime de gezin içinize çekin mis havasını :KK200:

Gezilebilecek yer çok ama özellikle İskender yemeye gidecek olursan isim yapmış yerlerde yemek biraz tuzlu haberin olsun:)

Eklentiler

• 436985475_7578922675534703_3818292518183375247_n.jpg
    436985475_7578922675534703_3818292518183375247_n.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 11
Bursanın ıcındede tarıhı yerler var ama ben mudanyadansa gölyazıya bayılmıstım
Cocukları alıp alıp gıderdım
Bıde extream park acılmıstı gecen yazda oraya gıttık dağ kızagı fılan cok guzeldı

Bursanın ıcındede tarıhı yerler var ama ben mudanyadansa gölyazıya bayılmıstım
Cocukları alıp alıp gıderdım
Bıde extream park acılmıstı gecen yazda oraya gıttık dağ kızagı fılan cok guzeldı
Ay bayram sebebiyle sonu olmayan bi konvoy vardı. Teleferiğe, extream parka girilmiyordu. Bende gidenlerin videolarından gördüm. Mütüüş 🥲

Dobruca Derebahçe Sosyal Tesisleri (Kahvaltısı be atmosferi baya iyi) -3 kişi 1500₺ ödedik kahvaltı yanına ekstralarla birlikte
Çiçek ızgara (pideli köfte ve enginar çok iyiydi)
Durak muhallebicisi (muhallebisi alışılmışın dışında)
Korupark avm (baya büyük ve çok fazla sayıda mağaza var, çeşitliliği hoşuma gitti)
Ulucami ( Bursaya gittiğinizde muhakkak uğrayın, içinde huzur var)
Saitabat şelalesi
Kurşunlu (sahilini gezebilirsiniz)
Aklıma şimdilik bu kadar geldi 😊

Nilüfer ve Mudanya’ya gidince çok güzel yerleri ayrıca keşfedeceğinizi düşünüyorum.
çok teşekkür ederim

X