Tüp Bebek Merkezleri Gürgan Klinik ve Timur Gürgan Yorumları

Ne mutlu size .Allah bağışlasın evladınızı. Dört başarısız denemeden sonra bizde düşünüyoruz evlat edinmeyi.

teşekkür ederim :KK24: tabi denemeden bilemiyorsun da şimdi diyorum ki keşke o yorucu hayata girmeden başvuru yapsaydım hiç uğraşmasaydım tüp bebekle...

teşekkür ederim :KK24: tabi denemeden bilemiyorsun da şimdi diyorum ki keşke o yorucu hayata girmeden başvuru yapsaydım hiç uğraşmasaydım tüp bebekle...
Insan yasamadan bilemiyor. Maddi manevi yorucu bir süreç. Benim eşim çok karşıydı evkat edinmeye , Sonradan değişti fikirleri:)

merhabalar

36 yaşındayım. 26 yaşında erken menopoza girdim o günden beri cyclo prpgynova ile adet oluyorum

hatta son bir kaç senedir 2-3ayda bir oluyor

2010 ve 2011 yılında 2 başarısız tüp bebek denemem oldu, yumurta oluşmadı bile ve protokol yarıda kaldı.

tanıştığım tüm doktorlar, yumurta nakline yönlendirdi. Timir Gürkan hoca ile görüseçeğim son olarak.

senelerdir, bu foruma girmedim bile ve bu sürede hayatımda inanılmaz zor, kötü ve güzel değişimler de oldu. yani umudum ve inancım yaralı fakat dolu dolu bir taraftan.

amh 0.08

fsh en düşük 39 çıkıyor

gürgan hocayı cok tavsiye ediyorlar. yorumlarınızı almak ısterım

Gürgan klinikteki ilk tedavim de pozitif oldu sonucum. Daha öncesinde iki farklı merkezde negatif sonucum oldu. Çok şükür üçüncü tedavim de pozitifi gördük. 🙏🙏

merhabalar

36 yaşındayım. 26 yaşında erken menopoza girdim o günden beri cyclo prpgynova ile adet oluyorum

hatta son bir kaç senedir 2-3ayda bir oluyor

2010 ve 2011 yılında 2 başarısız tüp bebek denemem oldu, yumurta oluşmadı bile ve protokol yarıda kaldı.

tanıştığım tüm doktorlar, yumurta nakline yönlendirdi. Timir Gürkan hoca ile görüseçeğim son olarak.

senelerdir, bu foruma girmedim bile ve bu sürede hayatımda inanılmaz zor, kötü ve güzel değişimler de oldu. yani umudum ve inancım yaralı fakat dolu dolu bir taraftan.

amh 0.08

fsh en düşük 39 çıkıyor

gürgan hocayı cok tavsiye ediyorlar. yorumlarınızı almak ısterım
ben gecen sene gittim ziya kalem hoca vardi ama o istanbula gitmis sanirim. benim olumsuz oldi ama hoca elinden geleni yapti. dusuk amh yuksek fsh yumurta kalitesizligi vardi. timur hoca mi ziya hoca mi dersen hasta psikolojisinden de anladigi icin ziya hoca derim

ben gecen sene gittim ziya kalem hoca vardi ama o istanbula gitmis sanirim. benim olumsuz oldi ama hoca elinden geleni yapti. dusuk amh yuksek fsh yumurta kalitesizligi vardi. timur hoca mi ziya hoca mi dersen hasta psikolojisinden de anladigi icin ziya hoca derim

ziya hoca ılgılenmıyor cogu hasta ıle.

durumu agır ve krıtık olan dıyeyım, ben gıbı hastaların ön muayanesini bile timur hocaya bırakıyor

erken menopğoz

yumöurta hıc yok

sızın durum benı aşar dedı en bastan ve oturduk sohbvet ettık. muayene yerıne
benim de erken menopozdu az yumurta vardi. durum kritik az zaman var dedi iki toplama yapti 3 embriyom olmustu ama tutmadi. son transferimi timur hoca yapti ama ben ziya hocanin yaklasimindan daha memnundum

ben 1. denememi gen artta yaptım 4 yumurta oluştu,2 si döllendi.çok ilgililerdi ancak çoğu kişinin sonucu negatif oldu.gazide mehmet erdemi bende duydum bi tanıdığım onda denedi sonuç pozitifti. senin 2. denemen timurda mı oldu?
merhaba pozitf sonucu hulusi beyle mi aldınız?

sorununuz neydi?

bende rezerv düsük amh 0.75

Bu konuda Hulusi Hocayı tavsiye ettiler kararsızım?

Recai Pabuccu da varmış.

bana ıstanbulda doktor lazım zaten

zeki hoca galıba tımur hocanın burdakı destekcı doktor ekıbınde.

X